توضیحات رسمی را مطالعه کنید

قطر: رانندگی در آینده

قطر یکی از سریع ترین اقتصادهای در حال رشد در جهان است و بنابراین یک مقصد تجاری بسیار جذاب است.

رشد اقتصادی قطر اساسا بر اساس صنایع نفت و گاز طبیعی است. با این حال، طبق دیدگاه ملی قطر 2030، سیاست اقتصادی بر توسعه بخش های غیر انرژی متمرکز است. هدف این است که اقتصاد مبتنی بر کربن را به یک اقتصاد پیشرفته، رقابتی و مبتنی بر دانش تبدیل کند.

HEC Paris in Qatar

HEC پاریس در ماه ژوئن 2010 با بنیاد قطر متحد شد و برنامه های آموزشی اجرایی در سطح جهانی و فعالیت های پژوهشی را برای دوحه و منطقه به ارمغان آورد. این اولین شریک اروپایی در آموزش و پرورش شهر است.

در این زمینه، HEC پاریس مجموعه کاملی از برنامه های مدیریتی را شامل می شود، از جمله اولین مؤسسه بین المللی اجرایی MBA قطر، مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت واحد استراتژیک کسب و کار ، و همچنین برنامه های مدیریت غیر مدرک برای مدیران، در قالب برنامه های اجرایی کوتاه مدت. HEC پاریس یکی از ارائه دهندگان برتر برنامه های اجرایی در 8 سال گذشته، برنامه های سفارشی برای شرکت های مختلف را نیز ارائه می دهد.

برنامه ها و فعالیت های تحقیقاتی HEC Paris in Qatar ایجاد رقابت در شرکت های بزرگ در اقتصاد جهانی می شود و به طور کامل با دیدگاه ملی قطر 2030 برای حمایت از تبدیل قطر به یک اقتصاد پیشرفته، رقابتی و مبتنی بر دانش متکی است.

به اشتراک گذاشتن دانش علمی ما

HEC پاریس یک دفتر تحقیقاتی در قطر را راه اندازی کرده است تا سهم خود را در تحقق اقتصاد مبتنی بر دانش در قطر فراهم کند که فراتر از ارائه بهترین برنامه های آموزشی اجرایی در منطقه است. دفتر تحقیقاتی که با حمایت بنیاد قطر ایجاد شده است، منابع مالی بالقوه را از صندوق تحقیقات ملی قطر (QNRF)، تحقیقات بنیاد قطر

دفتر تحقیقاتی بر توسعه محتوای آموزشی نظیر نوشتن مطالعات موردی شرکت های محلی، تحقیقات علمی نوآورانه که در مجلات معتبر منتشر می شود، تسهیل کمک های کمک هزینه تحصیلی و بورس تحصیلی پس از دکترا، همکاری با دانشگاه و کسب و کار جوامع قطر و سازماندهی رویدادهای "تمرکز بر پژوهش"، کارگاه ها و کنفرانس ها.

امکانات

محل امور خارق العاده در برنده جایزه برج 52 Tower Tower واقع در غرب بایر - قلب کسب و کار دوحه.

امکانات این هتل محل اقامت راحت و راحت برای برنامه های HEC پاریس را فراهم می کند و در حال ارائه دیدنی های جذاب از شهر است.

شراکت

بنیاد قطر، بنیاد قطر، در سال 1995 توسط حکم وی، شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی، بنیاد خصوصی و غیر انتفاعی تاسیس شده است.

مأموریت بنیاد قطر برای پرورش رهبران آینده قطر است. بطور مثال و با به اشتراک گذاشتن تجربه خود، بنیاد همچنین به توسعه انسانی در سطح ملی، منطقه ای و بین المللی کمک می کند. در تمام فعالیت های آن، بنیاد یک فرهنگ برتر در قطر را ارتقا می بخشد و نقش آن را در حمایت از یک جامعه ابتکاری و باز است که تلاش می کند تا ظرفیت انسانی پایدار، رفاه اجتماعی و اقتصادی را برای اقتصاد مبتنی بر دانش فراهم کند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

HEC Paris in Qatar

MBA بین المللی یک برنامه عملی و شدید است که شما را در درک جنبه های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی کسب و کار بین المللی و همچنین مهارت ها برای پیاده سازی دیدگاه هایتان توسع ... [+]

1 قوه، 9 مجلس، 15 محل

MBA بین المللی یک برنامه عملی و شدید است که شما را در درک جنبه های اجتماعی، اقتصادی و زیست محیطی کسب و کار بین المللی و همچنین مهارت ها برای پیاده سازی دیدگاه هایتان توسعه می دهد.

تمرکز ویژه ما بر استراتژی، رهبری و محیط کسب و کار جهانی، تضمین می کند که شما دانش و مهارت های جامع، نوآورانه و کاربردی را به دست آورید.

شما نه تنها از دانشکده های برتر بلکه از دیگر شرکت کنندگان ارشد که ثروت از تجربه کسب و کار عملی را کسب می کنند، از طیف گسترده ای از صنایع و عملکرد مدیریت به کلاس درس خواهید آموخت.... [-]

قطر Doha
HEC Paris in Qatar
Address
Tornado Tower, 16th Floor P.O Box 5825
Doha, Doha, قطر
وب سایت
تلفن
+974 4454 0161