توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

ماموریت دانشگاه

ماموریت AUT است که به ارائه نوآورانه، فن آوری غنی، کارآفرینی، تجربی محیط یادگیری دانشگاه که تولید CIVICALLY فعال و فارغ التحصیلان آماده بازار.

تاریخچه دانشگاه

دانشگاه آمریکایی فناوری (AUT) HALAT، لبنان به عنوان یک برای سود، موسسه خصوصی آموزش عالی نیست و حکم ریاست جمهوری خود را 2143 در ژانویه 2000 به دست آمده - توسط خانم غاده Hinain در سال 1998 در Fidar تاسیس شد.

AUT در حال حاضر سه دانشگاه اضافی در طرابلس، صور و عکار. این برنامه طرابلس خارج از دانشگاه انجام عملیات در سال 2002 آغاز شده است.

AUT ارائه می دهد 27 رشته در سطح کارشناسی (لیسانس) و شش برنامه های تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) تحت سه دانشکده: مدیریت بازرگانی، علوم کاربردی و هنر و علوم انسانی. با بیش از 3000 فارغ التحصیلان و حدود 1500 دانشجویان فعلی و 90 تمام وقت و پاره وقت مدرسان و 65 پرسنل، دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به دادن هر یک از دانش آموزان خود توجه اشخاص، آموزش با کیفیت، و قرار گرفتن در معرض بین المللی که موجب افزایش قابل ملاحظه چشم انداز شغلی شده فارغ التحصیلان آن است.

اعتباربخشی

AUT وضعیت کامل دانشگاه در 18 ژانویه سال 2008 توسط فرمان 8465 با هر دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مورد تأیید وزارت آموزش عالی در لبنان به دست آورد. AUT اکنون عضو AACSB بین المللی (انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار) و تشویق (اعتباربخشی انجمن برای مهندسی و فناوری) از موسسات معتبر بین المللی است.

فرهنگ و میراث

AUT مراقبت برای فرهنگ و میراث هدف اصلی از این پروژه AUT برای 2015 روز ملی میراث یک کمپین آگاهی برای اهمیت میراث به عنوان پایتخت فرهنگی با استفاده از فن آوری های مختلف نوآورانه برای بازدید کننده با ارائه اطلاعات خلاق و دقیق تر در مورد سایت های میراث فرهنگی است.

  • عصر برنز
  • فنیقی
  • فارسی
  • دوره رومی
  • Crusaider دوره
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • Arabic (Lebanon)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

American University Of Technology

به MBA برای برنامه مدیران برای افراد غیر دانشگاهی که مهارت های حرفه ای به دست آورد و حاضر به حمایت از تجربه خود را با یک رویکرد علمی مبتنی بر که مستلزم آنها را به تبدیل ش ... [+]

ماموریت برنامه های تحصیلات تکمیلی شامل پل زدن شکاف بین دانشگاه و بازار از طریق ادغام چالش های بازار را به برنامه خود؛ پاسخ از برنامه های درسی خود را به نیازهای در حال ظهور از بازارهای محلی و منطقه، ارائه بازار با کل راه حل طریق برنامه های کاربردی گرا آموزش و پرورش، آموزش اجرایی، مشاوره و پژوهش است. چند برنامه های تحصیلات تکمیلی توسعه یافته اند به پوشش منطقه وسیعی از غلظت و نیاز دارد.

... [-]
لبنان Lebanon Online
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی