توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Eمدرسه کراکو از کسب و کار در دانشگاه کراکو اقتصاد (CSB CUE) از سال 1991 در حال حاضر در بازار از خدمات آموزشی بوده است. مدرسه ارائه می دهد مطالعات MBA، دوره های کارشناسی ارشد، و آن ارائه شده است تحقیقاتی مشاوره خدمات نشر و. CSB CUE به طور مداوم بهبود پیشنهاد خود، تطبیق آن به الزامات بازار امروز. توسعه پویا و موفقیت منجر به موقعیت بالا از دانشکده در رتبه بندی های لهستانی به رسمیت شناختن بیشتر و بیشتر در عرصه بین المللی ایجاد می شود. مدرسه کراکو از کسب و کار CUE حفظ همکاری با کسب و کار، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها، مدارس متوسطه و کالج های محلی هر دو در لهستان و خارج از کشور ادامه داد. این بخشی از جامعه بین المللی، که این فرصت برای دیدار با شرکای تجاری از سراسر جهان برای تبادل تجارب و شایستگی، برای دسترسی به یک شبکه جهانی از موسسات آموزشی، سازمان های بخش دولتی و شرکت های مشاوره فراهم می کند.

همکاران از مدرسه عبارتند از: سنت گالن مدرسه کسب و کار (سوئیس)، اکول د مدیریت د Normandie، ESC کلرمون دانشکده مدیریت / و گروه ESC کلرمون (فرانسه)، دانشگاه کلارک، دانشگاه سوفولک سایر دانشکده کسب و کار، دانشگاه روزولت، کالج هلر از کسب و کار، دره بزرگ دانشگاه ایالتی (USA)، استکهلم مدرسه کسب و کار (سوئد)، دانشگاه ژوهانسبورگ (آفریقای جنوبی)، آکادمی مطالعات اقتصادی مولدووا (مولدووا)، دانشگاه بانکداری (اوکراین).

بنیاد اروپا برای توسعه مدیریت - از سال 2011 CSB CUE است یک عضو از EFMD بوده است.

هدف اصلی مدرسه این است که تمرکز بر همکاری گسترده با دنیای کسب و کار. این شوید که دانش بر به دانش آموزان است به شدت به عمل کسب و کار مرتبط است به تصویب رسید، زیرا تنها در آن این فارغ التحصیلان یک موقعیت قوی در بازار کار و کارآفرینی لهستانی توسعه است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

برنامه نوآورانه MBA CSB Master انجام شده توسط KUC مدرسه کسب و کار CUE در همکاری با کلارک دانشگاه Worcester (ایالات متحده آمریکا). این مطالعات در درجه اول برای افرادی که م ... [+]

MBA CSB Master

برنامه نوآورانه MBA CSB Master انجام شده توسط KUC مدرسه کسب و کار CUE در همکاری با کلارک دانشگاه Worcester (ایالات متحده آمریکا).

این مطالعات در درجه اول برای افرادی که مایل به شروع کار خود در کسب و کار (مدیریت مدرسه) هستند ایجاد می شود.

MBA CSB MASTER PROGRAM:تعداد ساعت: 2 160 ساعت (480 ساعت کلاس و 1 680 ساعت کار پروژه فردی)MBA CSB Master استراتژی چهارمین دوره تربیتی را طی می کند که طی آن کلاس ها به مناطق صلاحیت تقسیم می شوندزبان برنامه نویسی: انگلیسی 100٪کلاسهای تعطیلات آخر هفته در جمعه (بین 00:00 تا 21:00)، شنبه و یکشنبه بین ساعت 8 صبح تا 4 بعد از ظهر انجام می شود. جلسات یک یا دو بار در ماه برگزار می شود.هزینه برنامه کارشناسی ارشد مدرک کارشناسی ارشد: 6 900 یورو (امکان پرداخت به صورت اقساط)، 200 یورو هزینه استخدام غیر قابل استردادمدارس همکار: دانشگاه كلارك ورسستر (ايالات متحده)هدف برنامه... [-]
لهستان Kraków
اکتبر 2019
انگلیسی
پاره وقت
4 ترم ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی