Institute of Computer Science - Polish Academy of Sciences (IPI PAN)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

موسسه علوم کامپیوتر بخشی از است آکادمی علوم لهستانی که 33th در جهان در موسسات Scimago رتبه بندی قرار گرفت. مدیر موسسه علوم کامپیوتر از آکادمی علوم لهستانی (IPI PAN) است استاد به Jacek Koronacki. یکی دیگر از بدن از مؤسسه شورای علمی است که توسط پروفسور آندره Tarlecki ریاست است. موسسه آموزد انواع برنامه های کارشناسی ارشد در لهستانی، به MBA - برنامه نوآوری و تجزیه و تحلیل داده اجرا با همکاری مدرسه وودبری از کسب و کار یوتا دانشگاه دره (ایالات متحده آمریکا) به زبان انگلیسی، و دکترا در برنامه معاصر انفورماتیک، همچنین در زبان انگلیسی است.

موسسه دو گروه:

گروه مبانی نظری علوم کامپیوتر (رئیس گروه استاد ووچیچ Penczek)، و گروه هوش مصنوعی (رئیس گروه پروفسور ژان Mielniczuk). وزارت مبانی نظری از فعالیت های اصلی تحقیقات علوم کامپیوتر دراز در زمینه های زیر:

 • معماری کامپیوتر
 • خدمات وب سایت فناوری
 • نظریه سیستم های رایانه
 • نظریه سیستم های توزیع شده.
IPIPAN102

وزارت هوش مصنوعی متخصص در زمینه های

 • تجزیه و تحلیل آماری و مدلسازی
 • مهندسی زبانی
 • مبانی هوش مصنوعی
 • بازی و تئوری تصمیم گیری.

نوع عمده مؤسسه فعالیت های علمی عبارتند از:

 • پروژه های تحقیقاتی (به عنوان مثال شواهد استدلال، کسب دانش و نمایندگی، آماری و نمونه یادگیری انگیزه بیولوژیکی، تئوری تصمیم گیری)
 • همایش (به عنوان مثال کنفرانس بین المللی پردازش زبان و سیستم های اطلاعاتی هوشمند، کنفرانس بین المللی مشترک امنیتی و سیستم های اطلاعات هوشمند، کنفرانس بین المللی سیستم های اطلاعات کامپیوتر و برنامه های کاربردی مدیریت صنعتی)
 • همایش ها و سمینارها
 • انتشارات (بیش از 150 مقاله، فصل کتاب، جزوه و مقالات و کتاب هر سال).

چیزی که ما قصد انجام

موسسه علوم کامپیوتر از آکادمی علوم لهستانی مصمم است برای حفظ سطح بالا از تحقیق و فعالیت های علمی برای آن است که هر دو در داخل و بین المللی تحسین شده است. این دارای دسته بندی یک از وزارت علوم و آموزش عالی جمهوری لهستان. آن را نیز به عنوان یک H + (بالاترین طبقه بندی) موسسه آموزش عالی در پایگاه داده آلمانی Anabin ذکر شده است. موسسه در نظر دارد برای پیشبرد همکاری خود را بین المللی در مورد برنامه های مطالعه و همچنین پروژه های تحقیقاتی و کمک های مالی مشترک.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید دوره های یک ساله MBA »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

MBA - نوآوری و تجزیه و تحلیل داده

Campus پاره وقت October 2019 لهستان Warsaw

موسسه علوم کامپیوتر از آکادمی علوم لهستانی (IPI PAN) ارائه می دهد برنامه MBA تدریس با پشتیبانی از شریک زندگی خود را، مدرسه وودبری از کسب و کار در دانشگاه یوتا دره (USA). این برنامه فوق لیسانس معتبر و با ارزش برای مدیران و کسانی که الهام بخش برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار و همچنین افراد مشغول به کار در ادارات دولتی و سازمان های غیر دولتی. فرمت برنامه MBA اجازه می دهد تا برای کار و به طور همزمان در حال مطالعه. [+]

مطالعات MBA در موسسه علوم کامپیوتر از آکادمی علوم لهستانی تدریس با پشتیبانی از شریک زندگی خود را، مدرسه وودبری از کسب و کار در دانشگاه یوتا دره

موسسه علوم کامپیوتر از آکادمی علوم لهستانی (IPI PAN) ارائه می دهد برنامه MBA تدریس با پشتیبانی از شریک زندگی خود را، مدرسه وودبری از کسب و کار در دانشگاه یوتا دره (USA). این برنامه فوق لیسانس معتبر و با ارزش برای مدیران و کسانی که الهام بخش برای تبدیل شدن به رهبران کسب و کار و همچنین افراد مشغول به کار در ادارات دولتی و سازمان های غیر دولتی. فرمت برنامه MBA اجازه می دهد تا برای کار و به طور همزمان در حال مطالعه. ... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Institute of Computer Science Polish Academy of Sciences
5 Jana Kazimierza St

Warsaw, Masovian Voivodeship, 01-248 PL
رسانه های اجتماعی