توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه مدیریت ورشو

دانشگاه مدیریت ورشو، تاسیس در سال 1995، یکی از قدیمی ترین کالج های خصوصی در لهستان است. در حال حاضر آن ثبت نام بیش از 6.000 دانش آموزان دارای بیش از 37.000 فارغ التحصیلان و. دانشکده آن متشکل از محققان و استادان با تجربه و خلاق است.

دانشگاه مدیریت ورشو ارائه می دهد دانش آموزان آینده نگر خود را فوق العاده شرایط مطلوب برای تحصیل در پردیس از هزاره سوم. این یک مجهز معماری مسکن پیچیده متعدد اتاق سخنرانی، آزمایشگاه ها، اتاق کامپیوتر، و آزمایشگاه زبان علمی است.

مجتمع دانشگاه نیز ویژگی های امکانات تفریحی مانند استخر مدرن شنا، سالن ورزشی، سالن ورزش و. در ساختمان است یک بوفه و کافه تریا بزرگ قیمت .Reasonable و منو خوب باید حتی کسانی که برآورده دشوار لطفا وجود دارد. خوابگاه دانشجویی با ظرفیت 300 دانش آموز در تک، دو نفره و سه نفره اتاق و همچنین سوئیت. همه اتاق دسترسی به اینترنت داشته باشد. پارکینگ زیرزمینی در دسترس برای یک قیمت معقول است.

دانشجویان کارشناسی مطالعات:

برنامه های لیسانس

مدیریت مدیریت روابط بین الملل تربیت مطالعات اروپا علوم سیاسی امنیت ملی

برنامه های مدرک مهندس

مهندسی کامپیوتر مدیریت تولید و مهندسی

تحصیلات تکمیلی:

دوره های کارشناسی ارشد

حقوق مدیریت مدیریت روابط بین الملل تربیت روانشناسی

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • لهستانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

کارشناسی ارشد مدیریت کارشناسی ارشد مدیریت امور تجاری یکی از معتبر ترین و شناخته شده در مدارک مدیریتی جهانی است که برای افراد کسب و کار و مدیریت ارشد در نظر گرفته شده است. ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

کارشناسی ارشد مدیریت کارشناسی ارشد مدیریت امور تجاری یکی از معتبر ترین و شناخته شده در مدارک مدیریتی جهانی است که برای افراد کسب و کار و مدیریت ارشد در نظر گرفته شده است. برنامه درسی مطالعات EMBA اجازه می دهد تا به طور موثر از تحصیلات دانشگاهی در زمینه مدیریت و کسب و کار بپردازد. فارغ التحصیلان تحصیلات تکمیلی EMBA، مزیت رقابتی را به دست می آورند و ارزش و جذابیت خود را در بازار کار افزایش می دهند.... [-]

لهستان ورشو
اکتبر 2019
انگلیسی,لهستانی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی