The University College of Tourism and Ecology

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

رهبر بلامنازع در آموزش گردشگری

کالج دانشگاه گردشگری و محیط زیست یک مرکز علمی بین المللی، که جذب دانش آموزان از سراسر لهستان و خارج از کشور است. دانشگاه متعهد به برتری در آموزش، ارائه دانش آموزان خود را با دانش تخصصی و تجربه ارائه شده توسط استادان طبقه بالا و پزشکان کسب و کار.

این یک سال دیگر سال متوالی است که UCTE عنوان اهدا شد ، کالج گردشگری بهترین در لهستان.

برای سال های بسیاری در حال حاضر، دانشگاه شده است، آموزش کارشناسان ارشد و مدیران آینده کسب و کار گردشگری. این دانشگاه در یک قلعه رنسانس به نام "Wawel کوچک، که فضای داخلی تاریخی به مدرن، اتاق های سخنرانی به طور کامل مجهز و آزمایشگاه اقتباس شده است واقع شده است. چه دانش آموزان ما بیشترین ارزش آموزش عملی، جامعه علمی بینالمللی، امکان ایجاد مسیرهای آموزشی خود، روش های تدریس نوین و یک فضای دوستانه است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA در گردشگری

Online & Campus Combined تمام وقت لهستان Sucha Beskidzka

اهمیت رو به رشد برنامه های MBA تخصصی برای مدیریت ارشد به معنای ضرورت توسعه پیشنهادات آموزشی است که فراتر از رفع نیازهای فناوری، منابع انسانی و مالی است. [+]

MBA در گردشگری - ما ایجاد نخبگان از مدیران!

اهمیت رو به رشد برنامه های MBA تخصصی برای مدیریت ارشد به معنای ضرورت توسعه پیشنهادات آموزشی است که فراتر از رفع نیازهای فناوری، منابع انسانی و مالی است.

MBA در گردشگری اولین دوره تخصصی کارشناسی ارشد در لهستان، به طور کامل به زبان انگلیسی انجام، که به عنوان پوشش می دهد نه تنها چنین موضوعاتی MBA کلاسیک است: رهبری، اخلاق، حسابداری، بازاریابی و مدیریت، بلکه به بررسی استراتژی ها و گرایشات و نوآورانه در صنعت گردشگری . ... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii
ul. Zamkowa 1 34-200
Sucha Beskidzka

Sucha Beskidzka, Lesser Poland, 1 34-200 PL