Luxembourg School Of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بین المللی کلاس جهانی

هیئت علمی ما شامل استادان وابسته به موسسات مانند هاروارد، ییل، استنفورد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه میشیگان، دانشگاه دوک، دانشگاه نیویورک، دانشکده کسب و کار لندن، کمبریج، دانشگاه سنت گالن، دانشکده بازرگانی کپنهاگ، دانشگاه بوچوکی، دانشکده اقتصاد و مدیریت زاگرب، علوم پو، HEC پاریس و غیره.

آماده به چالش کشیدن

در LSB ، چه برای یک برنامه آموزشی اجرایی ، چه یک MBA یا یک استاد در مدیریت ثبت نام کنید ، برای یک زمان جالب آماده باشید. شما در معرض موقعیتهای شغلی قرار خواهید گرفت که دانش شما به چالش کشیده شود و راه حلهای خارج از جعبه مورد بحث قرار گیرد. شما باید از سراسر دنیا با اساتید و همکلاسی ها و رهبران مشاغل ارتباط برقرار کنید و زمینه مشترکی پیدا کنید.

یکی در یک رویکرد

نظر شما در مورد موضوعات LSB MBA و Master in Management در توسعه مهارتهای سخت متمرکز هستند که شما را قادر می سازد تا در روز اول تأثیر بگذارید. شما به عنوان یک رهبر واقعی مهارت های مدیریت سخت را به دست می آورید و آنها را توسعه می دهید.

روشهای نوین آموزش

تحصیل در LSB به فرهنگ های مختلف، تجربیات و روش های تفکر کمک می کند. از طریق همکاری، شما از تجربیات غنی همکلاسی های بین المللی، استادان و رهبران شرکت های خود بهره مند خواهید شد. دانشکده برنده جایزه در خط مقدم روش های تدریس نوین در مدیریت کسب و کار است. یاد بگیرید که فکر کنید و تصمیم بگیرید به عنوان یک رهبر در مطالعات موردی و پروژه های مشاوره.

دانش عملی

برنامه درسی به گونه ای طراحی شده است که شما را به عنوان رهبری تبدیل کند که بتواند فرصت های جدید را ببیند ، مسئولیت آن را بعهده بگیرد و توسعه دهد. شما LSB تجربه کارشناسی ارشد بیش از فقط دانش علمی و مهارت های عملی به ارمغان می آورد. هدف ما این است که شما یک تجربه منحصر به فرد - دانشگاهی و غیره را به شما ارائه دهیم.

85126_STU4425-22.jpg

چشم انداز

به عنوان یک مدرک تجاری با کیفیت بالا در قلب اروپا شناخته شده در سطح جهانی است.

مأموریت

مأموریت مدرسه این است که یک محیط یادگیری الهام بخش و چند فرهنگی برای رهبران کسب و کار از شرکت های بین المللی در لوکزامبورگ و همچنین در سراسر اروپا و جهان فراهم کند. در دستیابی به اهداف آموزشی و آموزشی خود، مدرسه از روش های آموزشی و تحقیق معاصر استفاده می کند، تنوع فرهنگی و فکری را ارتقا می دهد. مدرسه همکاری با جامعه کسب و کار بین المللی و رهبران کسب و کار را تشکیل می دهد برای موفقیت در جهان کسب و کار پیچیده جهانی.

اعتباربخشی

Luxembourg School Of Business لوکزامبورگ توسط وزارت آموزش عالی و تحقیقات لوکزامبورگ معتبر است. اعتبارنامه ها برای کل موسسه و همچنین برای استاد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در برنامه های مدیریت اعمال می شود.

85128_Capture.PNG

مکان ها

شهر لوکزامبورگ

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 شهر لوکزامبورگ, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ