Luxembourg School Of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده بین المللی کلاس جهانی

دانشکده ما متشکل از اساتید برجسته وابسته به م institutionsسساتی مانند هاروارد ، ییل ، استنفورد ، دانشگاه شیکاگو ، دانشگاه میشیگان ، دانشگاه دوک ، دانشگاه نیویورک ، مدرسه بازرگانی لندن ، کمبریج ، دانشگاه سنت گالن ، مدرسه بازرگانی کپنهاگ ، دانشگاه بوکونی است ، دانشکده اقتصاد و مدیریت زاگرب ، علوم پو ، HEC پاریس و موارد دیگر.

آماده به چالش کشیدن

در LSB ، خواه در یک برنامه آموزش اجرایی ثبت نام کنید ، MBA یا کارشناسی ارشد مدیریت ، برای یک زمان هیجان انگیز آماده باشید. شما در معرض موقعیت های شغلی قرار می گیرید که دانش شما را به چالش می کشد و درباره راه حل های خارج از جعبه بحث می شود . شما باید با اعضای هیئت علمی و همکلاسی ها و رهبران تجارت از سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و نقاط مشترک را پیدا کنید.

پردیس آینده LSB

پردیس جدید Luxembourg School Of Business در Ch atteau de Septfontaines و کارخانه چینی سابق Faïencerie Villeroy & Boch واقع شده است ، یک منطقه تاریخی نزدیک به مرکز شهر لوکزامبورگ.

این دانشگاه به Luxembourg School Of Business اجازه می دهد تا از مدیران و کارآفرینان محلی و بین المللی از سراسر جهان ، در یک زمینه منحصر به فرد ، تاریخی و عمیقا لوکزامبورگی استقبال کند.
Chateau de Septfontaines از اولین دانشجویان Luxembourg School Of Business در سال 2021 استقبال خواهد کرد.

140141_NewLSBCampus.jpg

روشهای نوین آموزش

تحصیل در LSB به شما امکان دسترسی به فرهنگ ها ، تجربیات و روش های مختلف تفکر را می دهد. از طریق همکاری ، از تجربیات غنی همکلاسی ها ، استادان و رهبران شرکت های بین المللی خود به دست خواهید آورد. دانشکده برنده جایزه در خط مقدم روش های ابتکاری آموزش در مدیریت بازرگانی است . یاد بگیرید که مانند یک رهبر در مطالعات موردی و پروژه های مشاوره ای فکر کنید و تصمیم بگیرید.

دانش عملی

این برنامه درسی برای توسعه شما به یک رهبر طراحی شده است که می تواند فرصت های جدید را ببیند ، مسئولیت آن را بر عهده بگیرد و توسعه دهد. تجربه کارشناسی ارشد LSB شما فراتر از دانش علمی و مهارت های عملی است. هدف ما این است که یک تجربه منحصر به فرد - دانشگاهی و غیره - را برای شما فراهم کنیم.

LSB students graduation ceremony" src="https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/14/141068_Photo2.jpg" data-json="{"author":"","author_url":"","source":""}" alt="141068_Photo2.jpg" />

چشم انداز

به عنوان یک مدرک تجاری با کیفیت بالا در قلب اروپا شناخته شده در سطح جهانی است.

مأموریت

مأموریت این مدرسه فراهم آوردن یک محیط یادگیری الهام بخش و چند فرهنگی برای رهبران تجاری از شرکت های بین المللی فعال در لوکزامبورگ و همچنین در سراسر اروپا و جهان است. مدرسه در دستیابی به اهداف آموزشی و آکادمیک خود ، از روشهای معاصر آموزشی و پژوهشی استفاده می کند ، تنوع فرهنگی و فکری را ارتقا می بخشد. این دانشکده با جامعه تجارت بین الملل شریک است و رهبران تجاری را برای پیشرفت در دنیای تجارت جهانی پیچیده آماده می کند.

اعتباربخشی

Luxembourg School Of Business لوکزامبورگ توسط وزارت تحصیلات عالی و تحقیقات لوکزامبورگ معتبر است . اعتبارنامه ها برای کل موسسه و همچنین برای برنامه های کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در مدیریت اعمال می شود.

141069_LSBProfessorArielS..jpg

مکان ها

شهر لوکزامبورگ

Address
19, Rue Eugène Ruppert
L-2453 شهر لوکزامبورگ, منطقه لوکزامبورگ, لوکزامبورگ

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید