Transcontinental Institution Of Higher Education

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

که ما که هستیم؟

این موسسه توسط گروهی از مربیان جهانی با تجربه در سراسر جهان ساخته شده است. پس از مشاهده تغییرات مداوم دنیای کسب و کار و علت اصلی آموزش سنتی، تصمیم گرفتیم که عمل کنیم. این نهاد طراحی شده است و توسط مدرسان پرشور با تجربیات از دانشگاه های برتر جهان مانند دانشگاه استنفورد و پیک در ایالات متحده، دانشگاه لیورپول و مدرسه کسب و کار و سرمایه گذاری لندن در انگلستان، دانشگاه بین المللی کسب و کار و اقتصاد و دانشگاه پکن در چین، مدرسه کسب و کار تحصیلات تکمیلی گرنوبل در فرانسه، دانشگاه U21 جهانی در سنگاپور، دانشگاه مطالعات حرفه ای در غنا، دانشگاه Chulalongkorn در تایلند و بسیاری از موسسات عالی دیگر در مناطق مربوطه.

تکامل جامع انسانی

موسسه آموزش عالی تربیت معلم

ما سفر آموزشی خود را با یک برنامه توسعه فردی ادغام می کنیم. این شروع از ثبت اولیه آموزنده در موسسه ما است و به طور مداوم از طریق هر ماژول توسعه می یابد. برخی از پیشرفت های آگاهانه شامل هوش هیجانی، اعتماد به نفس و توانایی های نوآوری هستند. قبل از شروع یک ماژول، قبل از رفتن به کلاس اول، استادان شما نیازهای فردی خود را در فرآیند یادگیری ادغام می کنند. شما هرگز به عنوان یک فرد ناشناخته که بخشی از یک لیست از دانش آموزان است شروع نمی کنید. سیستم یکپارچه توسعه انفرادی منحصر به فرد، سرعت حرکت توسعه شما را تسریع می کند، همانطور که از طریق هر ماژول پیشرفت می کنید.

در مقابل.

دانشگاه های دیگر

توسعه یکپارچه دانش آموزان در اکثر دانشگاه ها، توسعه ی کل نگرانه ای نیست. استادان هر مدول را با دیدن دانش آموزان به عنوان یک "خالص" ، بدون اطلاع از نیازهای هر یک از نیازهای انسانی و یا اهداف هر دانش آموز شروع می کنند. توسعه شما معمولا از "0" با هر ترم شروع می شود.

مقالات و نشریات

مهارت های مناسب را به صورت موثر توسعه دهید
چگونه می توان از توان بالقوه خود فراتر رفت؟
سه راه برای دستیابی به وفاداری کارکنان و نگه داشتن کاراکترهای برتر شما از ترک

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید EMBAs » بازدید کنید دکترا(PhD) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:


اعتبارات اجرایی MBA - مقرون به صرفه

Online Online & Campus Combined پاره وقت 16 - 21  زمان ثبت نام باز است مالت Mosta + {تعداد} بیشتر

فراموش نشدنی !!! نه فقط با تجربیات تحول آفرین، بلکه همچنین با همه چیزهایی که یاد می گیرید. بر خلاف آموزش سنتی که در آن شما بیشتر از آنچه که یاد می گیرید فراموش می کنید، ماجراجویی فراموش نشدنی و جامع یادگیری را کشف کنید که توانایی شما را از توانایی های شما فراتر می برد. این دوره اجرایی MBA برای رهبران است که علاقمند به نوآوری، تمایل به ایجاد یک تفاوت عمیق و درامد بی رحمانه برای موفقیت (دوره های آنلاین و زمین در دسترس است) طراحی شده است. [+]

نمای کلی برنامه

دوره اجرایی MBA برای رهبران طراحی شده است که علاقمند به نوآوری هستند، تمایل به ایجاد یک تفاوت عمیق و رانندگی بی رحمانه برای موفقیت. اگر شما دارای هر کدام از این سه ویژگی هستید، این دوره شما را مانند هیچ چیز دیگری تجربه نکرده است. در یک چارچوب توسعه اجرایی اثبات شده، طراحی برنامه درسی، تمرکز استراتژیک بی نظیر را بر روی رشد شما به عنوان یک فرد یکپارچه از یک دیدگاه چندگانه، ارائه می دهد. این دوره توسط متخصصان مشهور جهانی در زمینه های مختلف کسب و کار طراحی شده است و این دوره شما را قادر می سازد تا مسئولیت های حرفه ای خود را با یک تجربه یادگیری قدرتمند با موفقیت قابل اندازه گیری در بسیاری از زمینه های مورد علاقه مانند هوش هیجانی و نوآوری ایجاد کنید.... [-]


ویدئو ها

Explore the myth of Knowledge=Power