توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه بین المللی UNITAR

دانشگاه بین المللی UNITAR ( UNITAR )، موسسه UNITAR ( UNITAR ) تاسیس شده در سال 1997 یک موسسه فکری و منظم است که به عنوان اولین دانشگاه مجازی در آسیای جنوب شرقی و یکی از پیشگامان دانشگاه های خصوصی در مالزی شناخته شده است.

برنامه های ما در پردیس اصلی ما در Kelana Jaya شهری و در 11 دانشگاه دیگر در سراسر مالزی گسترش یافته است. ما 36 برنامه آکادمیک را از سطوح بنیاد، دیپلم و لیسانس به استادان و دکترای فارغ التحصیل داریم. ما افتخار می کنیم که دانشگاهی هایی را که در دانشکده ها و مدارس مختلف مانند کسب و کار قرار گرفته اند، متمرکز کنند

از همان ابتدا، ما یادگیری نوآورانه ای را دنبال می کنیم که در آن تکنولوژی مکمل انسان در یک پلت فرم آموزشی قوی است. پیگیری ما از آموزش و پرورش مقرون به صرفه و با کیفیت در هر دو حالت معمولی و از راه دور آموزش تا امروز ادامه دارد و در ما تجسم UNITAR آموزش و پرورش هسته را ( "UNIEC")، رفع نیازهای برش لبه آموزش 21 قرن.

کالج UNITAR

دانشکده UNITAR در سال 2016 تاسیس شده و به عنوان یک موسسه خواهر به دانشگاه بین المللی UNITAR مشغول به فعالیت است و برای تأمین UNITAR دانشگاه، تاسیس می شود. در حال حاضر، کالج UNITAR برنامه های گواهینامه در زمینه کسب و کار و مهمان نوازی ارائه می دهد. در آینده ما برنامه های دیپلم و برنامه های همکاری با دانشگاه های خارجی تاسیس خواهیم کرد.

برنامه های کالج UNITAR با در نظر گرفتن «یادگیری تجربی» طراحی شده است

کالج UNITAR یک Pathway برای آینده ای روشن تر به دانشجویانی می دهد که می خواهند مدرک بین المللی را در هزینه های مقرون به صرفه دنبال کنند. شناخت جهانی و استانداردهای بین المللی برنامه درسی برنامه، فارغ التحصیلان فرصت های شغلی بهتر را فراهم می کند.

آرزوهای ما

متمرکز بر چشم انداز ما. متعهد به مأموریت ما.

دیدگاه ما

به عنوان پیشرو نوآوری در علوم اجتماعی دانشگاه.

مأموریت

  • برای گسترش دسترسی به یادگیری
  • برای پرورش فارغ التحصیلان خوب
  • برای ساخت یک کسب و کار پایدار

مجلس سنا

مجلس دانشگاهی بالاترین دانشگاه علمی دانشگاه بین المللی UNITAR ( UNITAR ) است که تحت شرایط قانون اساسی و مقررات و مقررات دانشگاه است. مجلس دانشگاه دارای مدرک و راهنمایی کلی آموزش، تحقیق و بررسی و قدرت صدور گواهینامه ها، دیپلم ها و مدارک تحصیلی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

UNITAR

مدرک کارشناسی ارشد مدرسان امروزی را با دانش و مهارت های رهبری مورد نیاز در نقش های مدیریت عالی ترمیم می کند. موضوعاتی که مباحث نظیر هوش رقابتی را پوشش می دهند، منطبق با ا ... [+]

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی ارشد مدرسان امروزی را با دانش و مهارت های رهبری مورد نیاز در نقش های مدیریت عالی ترمیم می کند. موضوعاتی که مباحث نظیر هوش رقابتی را پوشش می دهند، منطبق با اخلاق شرکتی می باشند و فارغ التحصیلان را قادر می سازند تا با اصول و یکپارچگی در محیط های چالش انگیز شرکت کنند.

شرایط ورود برنامه

برای ورود به برنامه کارشناسی ارشد UNITAR باید شرایط زیر را داشته باشید:

مدرک کارشناسی (سطح 6، KKM) با حداقل CGPA از 2.50 یا معادل آن به عنوان پذیرفته شده توسط مجلس دانشگاه؛ یایک مدرک لیسانس (سطح 6، KKM) یا معادل آن، اما عدم پذیرش CGPA از 2.50، می تواند به حداقل 5 (5) سال تجربه کاری در زمینه مرتبط پذیرفته شود یامدارک دیگر که توسط دولت مالزی به رسمیت شناخته شده است.ساختار دوره... [-]
مالزی Selangor
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangor, Selangor, مالزی