‏ در ماکائو دانشگاهها

‏ 2018/2019‏ در ماکائو مدارس عالی بازرگانی عالیرتبه

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in ماکائو. You will easily find all information about the top ranked universities in ماکائو. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in ماکائو and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in ماکائو and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in ماکائو directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج درماکائو

University of Saint Joseph

MBA ماکائو Macau چین Hefei August 2019

یک دانشگاه اروپایی در ماکائو، چین - تمام جوایز ایالات متحده آمریکا به طور مشترک توسط USJ و دانشگاه کاتولیک پرتغال اعطا می شود - USJ به انگلیسی می آموزد و دارای محیط چند فرهنگی است. University of Saint Joseph (که قبلا IIUM) در دانشگاه کاتولیک در ماکائو تاسیس شد پرتغال و اسقف اعظم ماکائو در سال 1996 است. USJ به چهار مدرسه اصلی تقسیم شده است: هنر، نامه ها و علوم؛ مدیریت، رهبری و دولت؛ سیستم های هوشمند و فناوری؛ مطالعات مسیحی ماکائو یک شهر چند فرهنگی است و USJ این ویژگی را بازتاب… [+] می دهد. دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان ما بسیاری از ملت ها و گروه های قومی را نمایندگی می کنند. این محیط به دانشجوها بستگی دارد که در خارج از کشور تحصیل کنند. مبادلات دانش و تجربیات زندگی را تحریک می کند و آنها را برای زندگی در جهان گوناگون، جهانی و متصل آماده می کند. متوسط ​​آموزش ما زبان انگلیسی، زبان گسترده ترین در جهان است. با این حال، تمام دانش آموزان ما همچنین دوره های Putonghua و پرتغالی را برای مجهز شدن به کار و زندگی در جهان جهانی فراهم می کنند. طبق مقررات، تمام مقاطع به طور مشترک توسط University of Saint Joseph (USJ) و توسط دانشگاه کاتولیک پرتغال (UCP)، یک دانشگاه پیشرو در پرتغالی با شهرت بین المللی قابل احترام است. دانشگاه ارائه می دهد محیط یادگیری متمرکز بر پژوهش، با یک سیستم مدولار است که ثبت نام آزاد و جریان ثابت از استادان از سراسر جهان است. در حال حاضر، ما در حال ارائه ده ها برنامه در دوره کارشناسی، دیپلم کارشناسی ارشد، کارشناسی ارشد و دکترا است. مجوز در معماری، ارتباطات و رسانه، اقتصاد، روابط بین الملل و در فلسفه؛ کارشناسی ارشد روانشناسی اجتماعی و رشته کلام؛ و دکترا در علوم برخی از تازه ترین افزوده ها به دانشگاه ما است، همچنین ارائه برنامه های مجوز در مطالعات دولتی، فناوری اطلاعات، فلسفه، روانشناسی، مطالعات مسیحی و کار اجتماعی و استاد و دکتری در کسب و کار، طراحی، آموزش، دولت ، تاریخچه، فناوری اطلاعات، روان درمانگری بالینی، موسیقی و دین. تحقیقات در یک چشم انداز جهانی و همکاری نیز بخش مرکزی تلاش ما است و به همین دلیل همکاری ما با دانشگاه ها و آکادمی های بلوک BRIC و دیگر کشورهای در حال ظهور گسترش می یابد. ما در حال حاضر با موسساتی از برزیل و آمریکای لاتین، روسیه و اروپا، چین و جنوب شرقی آسیا موافقت می کنیم. [-]