توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IBSS

دانشکده بازرگانی بین المللی اسکاندیناوی با دفتر مرکزی منطقه ای واقع در انگلستان و دانمارک. IBSS تمرکز بر برنامه های یادگیری ترکیبی است که جدیدترین روش های آموزشی را برای گروه هدف ما به ارمغان می آورد و تمرکز اصلی بین المللی است.

IBSS آموزش در دیپلم، MBA BA و دکتری سطح. برنامه های ما اغلب توسعه یافته و به عنوان دو درجه با شرکای محلی در اروپا، آسیا، آفریقا و خاورمیانه انجام می شود. تمایل IBSS برای تامین امنیت با کیفیت بالا، اما با قیمت مناسب و مناسب، در حال ارائه آموزش بین المللی با درجه انعطاف پذیر، با کیفیت بالا و معتبر بین المللی است.

محصول اصلی اختصاصی، برنامه درسی MBA IBSS توسعه یافته در داخل کشور است. این در همکاری نزدیک با سایر شرکای بین المللی و موسسات آموزشی توسعه یافته است. علاوه بر این، IBSS همچنین با ارائه دهندگان آموزشی دیگر برای ارائه برنامه های BBA و DBA همکاری می کند.

ما یک استاد بزرگ خارجی با تسهیلکنندگان تحصیلی از همه نقاط جهان داریم. ما سعی می کنیم بهترین راه ممکن برای برنامه های بین المللی را تامین کنیم.

محیط کسب و کار جهانی در پنج سال گذشته بسیار بیشتر از گذشته تغییر کرده است. برای پیشرفت و رقابت، شما نیاز به درجه ای مناسب برای مهارت های بین المللی دارید که در سراسر جهان شناخته شده است که می توانید در آن به دست آورید خانه به جای خارج از کشور، و به طرز قابل توجهی، این مقرون به صرفه است.

مدرسه کسب و کار بین المللی اسکاندیناوی (IBSS) شما را در یک برنامه مبتنی بر ماژول بسیار پیشرفته ارائه می دهد و با گزینه های خود که می توانید سفارشی سازی و تعلیم آموزش خود را به عنوان پیشرفت خود را از طریق ماژول ها، سفارشی کنید.

IBSS به ارائه دانش با کیفیت بالا و همچنین مهارت های هنری اختصاص یافته است، که دانش آموزان امروز را قادر می سازد تا مسائل مربوط به مدیریت کسب و کار را با مناسب بودن و اعتماد به نفس خود درگیر کنند. این ماده هر دو نظری و عملی است؛ دانشکده بین المللی با تجربه صنعت خاص است؛ دستورالعمل متون و کلاس درس به زبان محلی تحویل داده می شود.

اهداف برنامه های IBSS عبارتند از:

 • برای آوردن یادگیری ترکیبی با کیفیت به دهه آینده
 • برای آوردن آموزش کسب و کار بین المللی با کیفیت به مردم در اقتصادهای در حال ظهور در سطح جهانی
 • برای ارائه آموزش کسب و کار با کیفیت بین المللی با قیمت مقرون به صرفه
 • برای توسعه مهارت های مدیریت مديريت و توسعه کسب و کار

چشم انداز و مأموریت

شعار:

هرکسی حق دارد که یک برنامه تحصیلی با کیفیت در مسکن عادلانه داشته باشد.

ماموریت:

ما می خواهیم به دانش آموزانمان دسترسی داشته باشیم تا یک آموزش عالی داشته باشیم.

چشم انداز:

ارائه دهنده آموزش جهانی در زمینه کسب و کار، فناوری اطلاعات و مدیریت تبدیل شوید.

مقدار تعیین شده:

ما به عنوان یک موسسه آموزشی بین المللی حرفه ای، می خواهیم به کارکنان، مشتریان و شرکای تجاری ما همکاری های زیر را ارائه دهیم:

دانش آموزان:

 • دیدگاه بین المللی
 • تمایل به توسعه کسب و کار خود و در کشور خود

کارکنان:

 • مشارکت در روش های یادگیری ترکیبی
 • آموزش با ذهنیت بین المللی

دانشگاه ها و کالج ها:

 • مدرن و رو به جلو حرکت می کند
 • باز هم به همکاری کامل

همکاران:

 • قابل اعتماد
 • تعهد دراز مدت
 • دقیق
 • سطح علمی بالا
 • کمک به روند صلح جهانی از طریق آموزش دانشجویان بین المللی

گروه های هدف:

IBSS به طور عمده در بزرگسالان در مشاغل تمرکز می کند. هدف این است که ارتقاء مهارت های خود را در هر سطح که ممکن است در آن باشد.

IBSS EGYPT

دانشکده بازرگانی بین المللی اسکاندیناوی (IBSS) با ریاست منطقه واقع در دانمارک. IBSS تمرکز بر برنامه های یادگیری ترکیبی است که جدیدترین روش های آموزشی را برای گروه هدف ما به ارمغان می آورد و تمرکز اصلی بین المللی است.

IBSS از سال 2010 در مصر تاسیس شده است.

IBSS مصر از دانش آموزان به عنوان مرکز آموزش و پرورش حمایت می کند. در حالی که آموزش آنلاین از طریق پلت فرم IBSS انجام می شود، حضور محلی IBSS مصر به دانش آموزان اجازه می دهد تا به آموزش شهروندی کمک کنند.

تمایل IBSS در تلاش برای حفظ کیفیت با ارزش است، اما با قیمت مناسب و مناسب، در حال ارائه آموزش بین المللی با درجه های انعطاف پذیر، با کیفیت بالا و معتبر بین المللی است.

محصول اصلی اختصاصی، برنامه درسی MBA IBSS توسعه یافته است که در همکاری نزدیک با دیگر شرکای بین المللی و موسسات آموزشی توسعه یافته است.

IBSS فهرستی از قراردادهای شرکت های بزرگ با شرکت های شناخته شده در مصر دارد و طی دو سال گذشته IBSS فارغ التحصیلان تقریبا 400 دانشجوی MBA و 50 دانشجوی دانشکده دبیرستانی را تشکیل می دهد.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

The International Business School Of Scandinaivia Egypt

برنامه عمومی MBA برای دانش آموزان یا کارکنانی است که می خواهند کار حرفه ای خود را تقویت و برتری دهند. این مجموعه برای حرکت حرفه ای در پیش رو با دانش و مهارت های به دست آم ... [+]

سطح پست صعودی

شما لازم نیست که کار خود را برای کسب MBA خود متوقف کنید. شما در کار خود ادامه می دهید و در کلاس های خود شرکت می کنید، معمولا یک شب در هفته و در تعطیلات آخر هفته، جایی که شما به طور مستقیم با سخنرانان دانشکده و صنعت ارتباط برقرار می کنید. دوره ها نیز در فرمت eLearning ارائه می شوند و می توانند از راه دور با جلسات گروهی انجام شوند.

این برنامه تاکید بر اهمیت توسعه شما به عنوان یک مدیر و شامل پشتیبانی شخصی و مربیگری کسب و کار است. شما در پروژه های مبتنی بر شرکت در گروه های یادگیری با کارایی بالا کار خواهید کرد. این برنامه ایده آل برای آن دسته از مدیران است که به نقش های ارشد و آرزو برای حفظ حرفه شان در حالی که برای تحصیل در MBA.... [-]

مصر شهر نصر
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
پاره وقت
1 - 2 سال ها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
2 Saied Zakaria st
شهر نصر, استان قاهره, مصر