‏ در مونته نگرو دانشگاهها

‏ 2018/2019‏ در مونته نگرو مدارس عالی بازرگانی بیشترین مرور بر

On this page you can search for Universities, Colleges and Business schools in مونته نگرو. You will easily find all information about the top ranked universities in مونته نگرو. Click on"Read more" for a detailed description of the university and an overview of the study programs offered.

Find universities in مونته نگرو and browse through their programs to find the ones that suit you best. Get all info about the various study options in مونته نگرو and compare the tuition fees and length of study. You can save time and contact universities in مونته نگرو directly: fill out the"Request free information" form, which will put you in contact with the admissions office.

Start the search for your future education right away!

1نتایج درمونته نگرو

University Mediterranean Podgorica

MBA مونته نگرو Podgorica

دانشگاه ما به شما برنامه های آموزشی مدرن را ارائه می دهد که براساس انسجام دانش علمی و عملی است و به طور کامل با تغییرات مدرن در بازار کار سازگار است. استادان، دستیاران و همکاران دانشگاه ما در طول تحصیلات خود با دانش، تجربه، شور و شوق و حمایت بی قید و شرط خود برای کسب دانش تخصصی که به شما کمک می کند تا به طور کامل به چالش های فعالیت های کسب و کار مدرن پاسخ دهید، به شما کمک خواهد کرد. با انتخاب شما، فرصت های متعددی را در اختیار شما قرار می دهیم که در مورد درگیری های شخصی شما… [+] صحبت می کنیم، نه تنها در دانشگاه ما، بلکه در تمام گروه اطلس، که عضو آن هستیم. به این ترتیب شما به شما فرصتی برای بهبود و بهبود دانش، مهارت ها و شایستگی هایی که در طی تحصیلات خود کسب می کنید، به شما ارائه می شود، بلکه به توسعه و رونق آینده کل گروه کمک می کند. دانشکده مطالعات کسب و کار " مدرسه بازرگانی مونته نگرو "، دانشگاه "مدیترانه ای" Podgorica، یک موسسه آموزشی جوان در مونته نگرو است که به تدریج برنامه درسی خود را گسترش می دهد تا نیاز به آموزش و پرورش جوانان را با کیفیت بالا داشته باشد. دانشکده همچنین متعهد به بین المللی کردن آموزش و همچنین توسعه برنامه های تحصیلی در زبان انگلیسی است. پس از این تعهد، دانشکده با استفاده از فرصت برای همکاری با دانشگاه های خارجی در پروژه Tempus DEBUT-M. [-]