توضیحات رسمی را مطالعه کنید

فرصت منحصر به فرد در سطح جهانی

ایالتی آرکانزاس ماموریت خود را از ایجاد فرصت های رقابتی در سطح جهانی برای اعضای هیات علمی و دانشجویان با هدایت و توسعه و مدیریت از اولین پردیس دانشگاه ایالات متحده در مکزیک تشدید می شود.

در همکاری با دانشگاه ایالتی آرکانزاس دانشگاه CQ AC (ASUCQ)، یک پایه مکزیک، و رهبران دولت در Queretaro، آرکانزاس دولت این پروژه ابتکاری برای نفوذ در مسیر آموزش عالی در کشور بلند پروازانه برای یک دموکراسی پایدار و پیشرفت اقتصادی اجتماعی منجر شود. پردیس درآمد جدید تولید، فراهم کردن دسترسی به شرکت های چند ملیتی برای همکاری های استراتژیک، و توسعه فرصت های تحصیلی منحصر به فرد و مبادلات حرفه ای.

بیانیه ماموریت

ایالتی آرکانزاس آموزش رهبران، موجب افزایش رشد فکری و به زندگی.

هایلایت

  • رویداد تهداب در فوریه 2014 برگزار شد و کلاس ها برای شروع در سال 2017 برنامه ریزی شده.
  • پردیس خواهد شد در حدود ساخته شده است. 370 جریب خصوصی به ASUCQ عنوان بخشی از یک طرح جامع توسعه اهدا کرد.
  • فاز اول 75 میلیون $ توسعه 87 جریب، از جمله 17 جریب رشته های ورزشی و 800.000 فوت مربع از فضای دانشگاهی و مسکونی.
  • پردیس با نام تجاری A-دولت و آرم و برنامه درسی این دانشگاه ترکیب. آن را به یک بودجه عملیاتی به طور کامل خود حمایت در درجه اول بر درآمد حاصل از شهریه دانشجویی و هزینه های مبتنی بر. A-دولت بودجه تولید شده از هدایای خصوصی برای هزینه های راه اندازی استفاده و ASUCQ هر گونه کسری عامل تا سه سال پس از ارائه دوره آغاز تعهد.
  • A-دولت انتظار دارد برای تولید 8 میلیون $ در درآمد خالص سالانه که ثبت نام در مدت پنج سال می رسد 5000.
  • این پروژه از طریق دانش آموزان جدید، دسترسی به اهدا کنندگان فردی خصوصی جدید، و روابط با شرکت های چند ملیتی گسترش بازار A-دولت است.
  • ASUCQ به همان برنامه آموزش عمومی به عنوان یک دولت با کلاس هایی که در زبان انگلیسی است. اهداف علمی اولیه مهندسی، مدیریت کسب و کار، علم، علوم انسانی، علوم اجتماعی، تکنولوژی کشاورزی، و ارتباطات است. هر دو پردیس خواهد انگلیسی / اسپانیایی به عنوان یک برنامه زبان دوم حمایت می کنند.
  • A-دولت هیئت علمی قادر به آموزش، انجام تحقیقات و ارائه خدمات در ASUCQ برای تابستان و یا ترم شرایط خواهد بود. دانش آموزان این شانس را به تحصیل در دانشگاه به جای یکدیگر، ایجاد مهارت دو زبانه، و به دست آوردن تجربه با شرکت های بین المللی است.
برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

A-STATE Queretaro

... [+]

[-]
مکزیک Santiago de Querétaro آمریکا Jonesboro
ژوئیه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی