IPADE Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IPADE

IPADE Business School در سال 1967 توسط گروهی از بازرگانان برجسته با هدف توسعه رهبران آینده با توانایی رشد اقتصادی اجتماعی و اقتصادی، ریشه در یکپارچگی شخصی، مسئولیت اجتماعی و دیدگاه جهانی ایجاد شد.

IPADE در یک نگاه

تاریخ

IPADE Business School در سال 1967 تاسیس شد.

دانشکده

11 آکادمیک ما در آموزش و پرورش شرکت کنندگان از برنامه های IPADE مختلف شرکت می کنند.

فارغ التحصیلان

بیش از 37،000 دانش آموز از کلاس های IPADE فارغ التحصیل شده است این گروه انتخاب شده از تجار و بازرگانان از بخش های مختلف، با منافع متنوع است، که IPADE را به عنوان نقطه ذاتی به اشتراک می گذارند. برای IPADE فارغ التحصیلان آن مهمترین ارزش را تشکیل می دهند.

رتبه بندی

IPADE حضور چشمگیر در رتبه بندی های مختلف بین المللی و داخلی دارد که توسط Financial Times، Forbes و CNN Expansion منتشر شده است که بهترین مدرسان تجاری و برنامه های آنها را ارزیابی و ارزیابی می کند.

اعتبار نامه ها

کیفیت و هماهنگی IPADE این امکان را به ارمغان آورده است که سه اخطار بین المللی را که به مهم ترین مدارس کسب و کار در جهان اختصاص داده می شود، به دست آورند.

کمیته مشورتی

IPADE Business School با گفتگو با بین المللی، با مشارکت دو معتبرترین مدارس تجاری در جهان، مدرسه بازرگانی هاروارد و مدرسه بازرگانی IESE را توسعه داده است.

پردیس ها

IPADE دارای سه مرکز اصلی است که در مکزیک سیتی، مونتری، و گوادالاخارا واقع شده است. IPADE همچنین برنامه های خود را در مدارس موقت موقت در سراسر مکزیک ارائه می دهد تا به نیازهای جوامع در شهرهای کوچک کشور برسد.

روش شناسی

با استفاده از روش مورد، شرکت کنندگان مهارت های مدیریتی خود را با استفاده از تشخیص، تجزیه و تحلیل و تشخیص مشکلات کسب و کار واقعی تکمیل می کنند.

روش مورد استفاده از مواد دانشگاهی (موارد کاری) بر اساس چالش های سازمانی واقعی از دیدگاه های مختلف تجزیه و تحلیل می شود. این فرایند به سه مرحله تقسیم می شود: مطالعه شخصی، کار گروهی و یک جلسه عمومی که توسط یک استاد متخصص برگزار می شود.

شرکت کنندگان با توجه به موارد و نکات فنی همراه، دانش لازم را در مورد اصول مدیریت کسب و کار به دست می آورند. سخنرانان مهمان و استادان بازدید کننده، ورودی های اضافی، تخصص و تجربه زندگی را فراهم می کنند.

1. مطالعه شخصی

شرکت کنندگان از تجربه شخصی خود با وضعیت مشخص شده برای ارزیابی مسائل و ایجاد یک برنامه عملی استفاده می کنند.

2. کار گروهی

تیم شرکت کنندگان تجزیه و تحلیل شخصی و انفرادی خود را برای تصمیم گیری ترکیب می کند همانطور که هیئت مدیره این شرکت بود.

3. جلسه پرستاری

مورد مورد بررسی قرار گرفته است با استفاده از ورودی از کل کلاس تحت هدایت استاد متخصص.

کار اجتماعی

بنیاد El Peñón و Colegio Montefalco دو موسسه آموزشی برای خانواده های محروم هستند که در ایالت شرقی مورلوز زندگی می کنند. هر دو مدارس بخشی از ابتکارات مسئولیت اجتماعی IPADE هستند. اداره انکشافی نهاد، هر دو شرکت کننده و فارغ التحصیل را با ابتکارات ویژه ای که توسط مدارس مورد حمایت قرار می گیرد، برای حمایت از آموزش کودکان، نوجوانان و خانواده هایشان، متصل می کند.

مکان ها

مکزیکوسیتی

Address
Floresta No. 20 Col. Clavería,
Del. Azcapotzalco
Mexico City, C.P. 02080

مکزیکوسیتی, مکزیکوسیتی, مکزیک

مونتری

Address
Blvd. Díaz Ordaz No. 100,
Col. Privada Sta. María,
Monterrey, N.L., C.P. 646550

مونتری, Nuevo Leon, مکزیک

گوادالاجارا

Address
Av. Carlos Llano Cifuentes No. 3000,
Fracc. El Río Country Club,
El Arenal, Jalisco, C.P. 45350

گوادالاجارا, جالیسکو, مکزیک

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها