توضیحات رسمی را مطالعه کنید

EuroMBA بیش از یک MBA است. این ارائه می دهد مدیران یک فرصت برای توسعه مهارت های کسب و کار خود در حالی که ساختمان یک شبکه بین المللی پوشا کل جهان است. از زمان آغاز آن در سال 1996، کلمات کلیدی از EuroMBA شامل شبکه قوی بین المللی از دانشجویان، فارغ التحصیلان و استادان، پوشش از کسب و کار و مدیریت موضوعات بین المللی، انعطاف پذیری از طریق ترکیبی از آنلاین و مسکونی یادگیری، پروژه های تیم چند فرهنگی، استفاده از آخرین فن آوری و بین المللی مجوز رسمی و به رسمیت شناختن.

شبکه کسب و کار جهانی

با شرکت کنندگان به طور متوسط ​​11 سال تجربه کاری حرفه ای، با بیش از 20 ملیت های مختلف، و با بیش از 50 درصد از شرکت کنندگان در خارج از کشور خود را از مبدا زندگی می کنند، EuroMBA به شما می دهد یک جامعه واقعا جهانی دسترسی داشته باشید.

در هر زمان در هر نقطه

EuroMBA ارائه می دهد مدیران یک فرصت منحصر به فرد به ترکیب یک برنامه کار مشغول با MBA با کیفیت بالا. دوره های آنلاین شما انعطاف پذیری کامل به کار در هر کجا و هر زمان که شما می خواهید. برنامه های مسکونی اطمینان را به شما که شبکه کسب و کار ضروری ساخت.

قدرت مشارکت

چرا تحصیل در یک مدرسه کسب و کار که شما می توانید در شش مطالعه؟ شرکای ترکیب منابع به شرکت کنندگان یک تجربه غیر قابل مقایسه. تقویت مهارت های کسب و کار خود و تجربه دانش و فرهنگ از ما شش مقصد اروپا. سازماندهی در اطراف یک موضوع معاصر در مدیریت، دانش آموزان شرکت در شش هفته مسکونی در اروپا که در آن با ده ماژول های هسته کسب و کار آنلاین ترکیب.

شش شرکا، یکی MBA.

EuroMBA یک برنامه واقعا جهانی برای مدیران و متخصصان بین المللی گرا، طراحی و متوجه توسط یک کنسرسیوم متشکل از شش دانشگاه های اروپایی بالا و مدارس کسب و کار است. امتیاز در 4 بالا در سراسر جهان توسط اقتصاد، به EuroMBA ارائه می دهد مدیران یک فرصت برای توسعه مهارت های کسب و کار خود در حالی که ساختمان یک شبکه بین المللی پوشا کل جهان است. ده دوره های آنلاین همراه با شش هفته مسکونی ما چهره به چهره را به استفاده کامل از آموزش و پرورش مدرن با انعطاف پذیری که مدیران تقاضا امروز است. شش مدارس شریک شما ارائه یک تجربه منحصر به فرد آموزشی و فرهنگی. متحده در یک برنامه، آنها را به اشتراک دانش، مهارت و شبکه خود، به ارائه MBA شبیه هیچ دیگر.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

EuroMBA

EuroMBA بیش از یک MBA است. این ارائه می دهد مدیران یک فرصت برای توسعه مهارت های کسب و کار خود در حالی که ساختمان یک شبکه بین المللی پوشا کل جهان است. ... [+]

EuroMBA بیش از یک MBA است. این ارائه می دهد مدیران یک فرصت برای توسعه مهارت های کسب و کار خود در حالی که ساختمان یک شبکه بین المللی پوشا کل جهان است.

با شرکت کنندگان به طور متوسط ​​11 سال تجربه کاری حرفه ای، با بیش از 20 ملیت های مختلف، و با بیش از 50 درصد از شرکت کنندگان در خارج از کشور خود را از مبدا زندگی می کنند، EuroMBA به شما می دهد یک جامعه واقعا جهانی دسترسی داشته باشید.

قدرت همکاری

چرا تحصیل در یک مدرسه کسب و کار که شما می توانید در شش مطالعه؟ شرکای ترکیب منابع به شرکت کنندگان، یک تجربه غیر قابل مقایسه. تقویت مهارت های کسب و کار خود و تجربه دانش و فرهنگ از ما شش مقصد اروپا. سازماندهی در اطراف یک موضوع معاصر در مدیریت، دانش آموزان یک هفته مسکونی شرکت در هر یک از این نهاد شریک EuroMBA:... [-]

هلند ماستریخت لهستان ورشو آلمان کیتزچر اسپانیا بارسلونا فرانسه نانت مارسی  + 7 بیشتر
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
24 ماهها
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

EuroMBA in 2 minutes

EuroMBA Residential Week in Maastricht, January 2015

Happy EuroMBA

Euro*MBA
Address
EuroMBA desk Tongersestraat 49
6211 ماستریخت, لیمبورگ, هلند
وب سایت
تلفن
+31 43 388 4619