توضیحات رسمی را مطالعه کنید

113073_rsz_adobestock_108525020.jpg

درباره Nyenrode


دانشگاه Nyenrode کسب و کار در آینده ای بی پایه با تحریک دانش آموزان و شرکت کنندگان برای رشد به رهبران مسئول کار می کند. ما این کار را با ارائه ترکیبی از نظریه علمی، ارتباط عملی، و توسعه شخصی انجام می دهیم . در Nyenrode، شما یاد میگیرید که بحث را متقاعد، و تئوری را به عمل آورید.

Nyenrode تنها دانشگاه خصوصی در هلند است که در سال 1946 توسط کسب و کار و کسب و کار تاسیس شده است. ما همیشه بین المللی گرا بوده ایم. Nyenrode در دو مکان نمادین قرار دارد: آمستردام و Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam در بلوک تاریخی "De Vijf Keizers" (The Five Emperors) واقع در قلب شهر قرار دارد. این مکان ممتاز، ارتباطات جدید بین کسب و کار و دانشگاه را تحریک می کند؛ کمک به اهداف بلندپروازانه ملی و بین المللی ما. Nyenrode قصد دارد تا مدرک کسب و کار در اروپا را به دست آورد. گسترش دانشگاه در آمستردام عمیقا با این جاه طلبی ارتباط دارد.

Nyenrode کسب و کار دانشگاه Breukelen در یک املاک و تاریخی واقع شده است با یک قلعه قرن سیزدهم در قلب آن. پردیس اصلی ما بر اهمیت جامعه و شبکه سازی در توسعه رهبران مسئول تأکید دارد.

Nyenrode ارائه آموزش های تحصیلی شدید و همچنین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های کسب و کار، مدیریت، حسابداری، کنترل، و مالی را ارائه می دهد. ما همچنین تحقیقات علمی در این زمینه ها را انجام می دهیم.

مأموریت

Nyenrode با شکل دادن به رهبران مسئول در جامعه خدمت می کند

در طول زمان خود با ما، مهارت هایی را برای آماده سازی شما برای آینده به عنوان یک شهروند جهان و یک رهبر جامعه به وجود می آورید. شما تبدیل به کسی می شوید که مسئولیت اقدامات خود را بر عهده گرفته و از محیط اطراف خود آگاه است. این باعث ایجاد ارزش افزوده پایدار برای شما، برای سازمان شما و کل جامعه می شود.

آموزش در Nyenrode فراهم می کند بیش از صرفا تبادل دانش، آن را نیز به شما مهارت های جدید و کمک به توسعه شخصی شما. آموزش در Nyenrode پاداش برای زندگی است.

چشم انداز

Nyenrode، شریک ترجیحی دانش آموزان و سازمان های برتر، جامعه ی بین المللی تحصیلی و تحقیقاتی اروپا با ارتباطات جهانی است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Nyenrode Business University

اجرایی MBA Nyenrode یک برنامه دو ساله است. به عنوان یک مدیر، رهبر یا کارآفرین شما انتخاب می کنید که شرکت کنید زیرا شما می خواهید خودتان را به بهترین رهبر تبدیل کنید. برنا ... [+]

معرفی

اجرایی MBA Nyenrode یک برنامه دو ساله است. به عنوان یک مدیر، رهبر یا کارآفرین شما انتخاب می کنید که شرکت کنید زیرا شما می خواهید خودتان را به بهترین رهبر تبدیل کنید. برنامه اجرایی MBA ما به شما کمک می کند تا تاثیر رهبری خود را در طول سفر شخصی رهبری شخصی خود، موضوع اصلی برنامه افزایش دهید.

این برنامه شامل مدولهای یک هفته ای شدید می شود که هفت نفر در محوطه دانشگاه Nyenrode و سه کشور خارج از کشور حضور دارند. شما با یک گروه از متخصصان همفکر مشغول مطالعه و کار با یکدیگر برای گسترش نظرات خود در مورد کسب و کار، مدیریت و رهبری، و چیزهای جدیدی را در مورد خودتان کشف خواهید کرد. در مورد کیفیت خود، احساسات شما، سبک شما و شخصیت شما.... [-]

هلند بروکلن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nyenrode Business University

با MBA اجرایی مدولا، شما می توانید MBA خود را ایجاد کنید. مطالعه در حالی که داشتن یک کار و کار بر روی جاه طلبی های خود را. MBA عنوان را با یک MBA کامل انتخاب کنید یا یک ی ... [+]

معرفی

با MBA اجرایی مدولا ، شما می توانید MBA خود را ایجاد کنید. مطالعه در حالی که داشتن یک کار و کار بر روی جاه طلبی های خود را. MBA عنوان را با یک MBA کامل انتخاب کنید یا یک یا چند مدول برای ارتقاء سریع دانش خود را دنبال کنید.

هر رشته ای که انتخاب می کنید، با مدرک اجرایی MBA در Nyenrode شما در رشد شخصی و حرفه ای خود کار می کنید و در کنترل خود قرار می گیرید.

ایجاد MBA خود کنید

شما می توانید یک یا چند ماژول را دنبال کنید، به شما امکان انعطاف پذیری برای انتخاب از سه تخصص اختصاص داده شده را می دهد. بسته به علاقه، سرمایه گذاری زمان و جاه طلبی شما، می توانید انتخاب کنید:... [-]

هلند بروکلن
زمان ثبت نام باز است
انگلیسی,هلندی
پاره وقت
3 - 7 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Nyenrode Business University

آیا شما روزانه در محیط پر سر و صدا با مهلت های تنگ، مختلف منافع اداری و بودجه محدود کار می کنید؟ شما تنها فرد نیستید. تأثیر فناوری اطلاعات بر سازمان ها بزرگ است و افزایش ... [+]

چرا MBA در کسب و کاررهبری دیجیتال

آیا شما روزانه در محیط پر سر و صدا با مهلت های تنگ، مختلف منافع اداری و بودجه محدود کار می کنید؟ شما تنها فرد نیستید. تأثیر فناوری اطلاعات بر سازمان ها بزرگ است و افزایش می یابد. این سرمایه گذاری های زیادی را جمع آوری می کند، اما این نتایج همیشه نتیجه مطلوب نیست و فرایندهای توسعه سازمانی اغلب طولانی و پیچیده است. با این حال، فناوری اطلاعات همچنین ساختار سازمانی جدید و مدل های تجاری را امکان پذیر می سازد؛ توسعه شبکه ها با شرکا، ارتباط نزدیک تر با ارتباطات تعاملی با مشتریان و لایه های سلسله مراتبی کمتر در کسب و کار.... [-]

هلند بروکلن
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Nyenrode Business Universiteit, A Reward for Life