Nyenrode Business University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

128669_rsz_helena-lopes-uze35tk5uoa-unsplash.jpg

درباره Nyenrode


دانشگاه Nyenrode کسب و کار در آینده ای بی پایه با تحریک دانش آموزان و شرکت کنندگان برای رشد به رهبران مسئول کار می کند. ما این کار را با ارائه ترکیبی از نظریه علمی، ارتباط عملی، و توسعه شخصی انجام می دهیم . در Nyenrode، شما یاد میگیرید که بحث را متقاعد، و تئوری را به عمل آورید.

Nyenrode تنها دانشگاه خصوصی در هلند است که در سال 1946 توسط کسب و کار و کسب و کار تاسیس شده است. ما همیشه بین المللی گرا بوده ایم. Nyenrode در دو مکان نمادین قرار دارد: آمستردام و Breukelen.

Nyenrode Business Universiteit Amsterdam در بلوک تاریخی "De Vijf Keizers" (The Five Emperors) واقع در قلب شهر قرار دارد. این مکان ممتاز، ارتباطات جدید بین کسب و کار و دانشگاه را تحریک می کند؛ کمک به اهداف بلندپروازانه ملی و بین المللی ما. Nyenrode قصد دارد تا مدرک کسب و کار در اروپا را به دست آورد. گسترش دانشگاه در آمستردام عمیقا با این جاه طلبی ارتباط دارد.

Nyenrode کسب و کار دانشگاه Breukelen در یک املاک و تاریخی واقع شده است با یک قلعه قرن سیزدهم در قلب آن. پردیس اصلی ما بر اهمیت جامعه و شبکه سازی در توسعه رهبران مسئول تأکید دارد.

Nyenrode ارائه آموزش های تحصیلی شدید و همچنین برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت در زمینه های کسب و کار، مدیریت، حسابداری، کنترل، و مالی را ارائه می دهد. ما همچنین تحقیقات علمی در این زمینه ها را انجام می دهیم.

مأموریت

Nyenrode با شکل دادن به رهبران مسئول در جامعه خدمت می کند

در طول زمان خود با ما، مهارت هایی را برای آماده سازی شما برای آینده به عنوان یک شهروند جهان و یک رهبر جامعه به وجود می آورید. شما تبدیل به کسی می شوید که مسئولیت اقدامات خود را بر عهده گرفته و از محیط اطراف خود آگاه است. این باعث ایجاد ارزش افزوده پایدار برای شما، برای سازمان شما و کل جامعه می شود.

آموزش در Nyenrode فراهم می کند بیش از صرفا تبادل دانش، آن را نیز به شما مهارت های جدید و کمک به توسعه شخصی شما. آموزش در Nyenrode پاداش برای زندگی است.

چشم انداز

Nyenrode، شریک ترجیحی دانش آموزان و سازمان های برتر، جامعه ی بین المللی تحصیلی و تحقیقاتی اروپا با ارتباطات جهانی است.

مکان ها

بروکلن

Address
Straatweg 25, 3621 BG Breukelen
3621 بروکلن, اوترخت, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها