توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در طول 40 سال گذشته، مدرسه مدیریت روتردام، دانشگاه اراسموس، اعتبار خود را به عنوان یکی از مدارس تجاری پیشرو در اروپا تاسیس کرده است.

مدتها قبل از "جهانی شدن" یک توصیفگر مهم برای آموزش تجارت بود، دانشجویان، هیات علمی و کارکنان RSM پیش از این تنوع جهانی جهانی را منعکس کرده بودند.

RSM، همانند کشور میزبان ما، یکی از مشهورترین کشورهای جهان تجارت بین المللی، همچنان به گسترش و بین المللی شدن خود ادامه می دهد و به عنوان یکی از مدارس تجاری بین المللی و نوآورانه در اروپا، جایگاه خود را تثبیت می کند.

RSM یک فرهنگ فکری متمایز ارائه می دهد. ما بر این باوریم که رهبری را می توان از طریق ترکیبی از یک چالش فکری و عملی آموزش داد. ما معتقدیم که مشکالت کار در تیم های مختلف، روشی خلاقانه را در کسب و کار ایجاد می کند. ما از یک رابطه متقابل و حمایت کننده با شرکت های چند ملیتی لذت می بریم. و ما در مورد مسائل مربوط به فعالیت های تجاری و تحقیق، یک دیدگاه انعطاف پذیر، گسترده و بعضا گمراه کننده را تشویق می کنیم.

این رویکرد متمایز به RSM کمک کرده است تا مجموعه ای از برنامه های برتر و همچنین یکی از بزرگترین و کارآمد ترین دانشکده های مدیریت در جهان را ایجاد کند.

18626_IMG_0011.jpg

رویکرد RSM

در RSM، توسعه رهبری در مورد تحقق پتانسیل فکری و شخصی است. در اینجا شما به لحاظ فکری به واسطه محتوای بالاترین سطح آکادمیک و تحت هدایت متمایزترین متفکران کسب و کار، با چالش های فکری مواجه خواهید شد: اعضای هیات علمی که سالها تجربه کار برای سازمان ها و بینش از تحقیقات خود را برآورده می کنند. شما ما را به چالش می کشد: پرسش هایی راجع به حقایق که در آنها ارائه شده است و به طور انتقادی - ارزیابی پیش فرض ها. و شما خودتان را به چالش می اندازید: مقابله با محدودیت های خود، رسیدن به مرزهای گذشته، کشف آنچه که واقعا رفتار شما و دیگران را هدایت می کند.

توسعه مهارت هایی که بتواند ایده های پیشرو را به نتایج برجسته در کسب و کار تبدیل کند، نیازمند اقدام است. تمام برنامه ها دانش آموزان را قادر می سازد تا به ایده های خود در محیط های واقعی یا شبیه سازی کسب و کار، از همکاری های شرکت و کارآموزی تا پروژه های مشاوره واقعی، سفرهای بین المللی و مشارکت در کنفرانس های باشگاه ها و دانشجویان کمک کنند.

در RSM، تنوع نه تنها ارزش دارد، بلکه آن را تشویق و توسعه داده است. در یک محیط منحصر به فرد باز و تعاونی، فضا را برای کشف روش های جدید تفکر، الهام بخشیدن به ایده ها و در نهایت، دامنه پتانسیل خود به عنوان یک رهبر آینده در کسب و کار پیدا خواهید کرد.

18627_IMG_0435.jpg

آمار

به عنوان یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار بین المللی اروپا، RSM از طیف گسترده ای از برنامه ها، خدمات و فعالیت های علمی به مخاطبان بین المللی گسترده ای از رهبران آینده و فعلی می رسد.

کارکنان و اعضای هیئت علمی با توجه به مأموریت نهادی ما، نوآوریهای جدیدی را برای آموزش کسب و کار و ایجاد دانش فراهم می کنند:

RSM mission

در RSM، ما با افتخار ادعا می کنیم:

 • بیش از 40 سال تجربه در آموزش و پرورش کسب و کار و مدیریت.
 • یکی از سه مرکز تحقیقاتی اروپا.
 • رتبه ثابت در میان مدارس کسب و کار در سطح اروپا.
 • جایگاه در میان 1٪ از مدارس در سراسر جهان با اعتبار سه جانبه طلایی.
 • تحصیل بیش از 1200 مدیر اجرایی هر ساله.
 • 7،500 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد
 • 29،000 فارغ التحصیل فعال در سراسر جهان.
 • یکی از بزرگترین و مشهورترین مدرسان مدرسه کسب و کار در جهان: 250 مدرسۀ ارشد و 100 مدرک Ph.D. دانش آموزان.
 • 30 مراکز تحقیق و ابتکار.
 • 100 مدارس شریک

18628_rotterdambynight.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
 • انگلیسی
 • هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

ساختن آینده شما طول می کشد بیش از کلمات و کارت های کسب و کار. به عنوان یک مدیر اجرایی در حال افزایش است، دقیقا می دانید که منظور ما چیست. ... [+]

برای رهبران در حال حرکت، کار خود را در RSM رانندگی کنید.

ساختن آینده شما طول می کشد بیش از کلمات و کارت های کسب و کار. به عنوان یک مدیر اجرایی در حال افزایش است، دقیقا می دانید که منظور ما چیست. موفقیت ایده های بزرگ و رهبری روشن است. با توجه به تصمیمات پایدار که باعث ایجاد ارزش در بلندمدت می شوند، چشم انداز بحرانی را در بر می گیرد. این یک شبکه قوی از متخصصان است که آماده حرکت بزرگ هستند - و مشتاق به شما کمک می کند تا شما را. اینها همه ارزشهای هلندی است که در طول قرن ها در سراسر جهان به پیشرفت چشمگیر دست یافته اند. و در RSM، شما مستقیما از این نوع تفکر با ارزش برخوردار خواهید شد - آن را به هر جنبه ای از دوره کارشناسی نیمه وقت MBA که به زبان انگلیسی، زبان بین المللی کسب و کار آموزش داده می شود، تزریق می کند. بدانید که چگونه ارزشهای هلندی برای آموزش کسب و کار بین المللی در اروپا، نفوذ خود را افزایش می دهد و حرفه شما را بیشتر از آنچه که تا به حال فکر کرده اید ممکن است. این چیزی است که شما در دانشکده مدیریت روتردام، دانشگاه اراسموس پیدا خواهید کرد.... [-]

هلند روتردام
ژانویه 2020
انگلیسی
پاره وقت
22 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Rotterdam School of Management | Erasmus University

اجرایی جهانی OneMBA تنها برنامه اجرایی MBA است که با مدرک ورودی پنج مدرک تجاری برتر در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی طراحی شده است. ... [+]

چرا RSM Global OneMBA؟

پنج مدرسه چهار قاره. OneMBA اجرایی جهانی OneMBA تنها برنامه اجرایی MBA است که با مدرک ورودی پنج مدرک تجاری برتر در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی طراحی شده است. این برنامه معتبر 21 ماهه مدولار برای مدیران ارشد و متخصصان طراحی شده است که به شما امکان کسب تجربه را از طریق لنز مهمترین مناطق اقتصادی جهان می دهد و آن را در توسعه دانش، توانایی های رهبری، شبکه های جهانی و تجربه بین المللی بی نظیر می کند. کسب و کار که در آن اتفاق می افتد، به عنوان آن اتفاق می افتد.... [-]

هلند روتردام
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
21 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

دوره یک ساله MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

ما بین المللی MBA شما را بیش از یک خط جدید در رزومه خود را. این به شما یک پاسپورت حرفه ای برای حرفه ای که می خواهید، در هر جای دنیا می دهد. ... [+]

چرا روتردام MBA؟

اجازه دهید تفکر هندی حرفه ای خود را به پیش ببرد.

ما بین المللی MBA شما را بیش از یک خط جدید در رزومه خود را. این به شما یک پاسپورت حرفه ای برای حرفه ای که می خواهید، در هر جای دنیا می دهد.

موفقیت در کسب و کار بیش از دانستن حقایق است. این دیدگاه جهانی، یک رویکرد نوآورانه، یک ذهنیت انتقادی و تمرکز بر همکاری و پایداری است. در RSM، ما هر کلاس را با توجه به این ارزش ها در نظر می گیریم.... [-]

هلند روتردام
ژانویه 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, هلند جنوبی, NL
Social Media