Rotterdam School of Management | Erasmus University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در طول 40 سال گذشته، مدرسه مدیریت روتردام، دانشگاه اراسموس، اعتبار خود را به عنوان یکی از مدارس تجاری پیشرو در اروپا تاسیس کرده است.

مدتها قبل از "جهانی شدن" یک توصیفگر مهم برای آموزش تجارت بود، دانشجویان، هیات علمی و کارکنان RSM پیش از این تنوع جهانی جهانی را منعکس کرده بودند.

RSM، همانند کشور میزبان ما، یکی از مشهورترین کشورهای جهان تجارت بین المللی، همچنان به گسترش و بین المللی شدن خود ادامه می دهد و به عنوان یکی از مدارس تجاری بین المللی و نوآورانه در اروپا، جایگاه خود را تثبیت می کند.

RSM یک فرهنگ فکری متمایز ارائه می دهد. ما بر این باوریم که رهبری را می توان از طریق ترکیبی از یک چالش فکری و عملی آموزش داد. ما معتقدیم که مشکالت کار در تیم های مختلف، روشی خلاقانه را در کسب و کار ایجاد می کند. ما از یک رابطه متقابل و حمایت کننده با شرکت های چند ملیتی لذت می بریم. و ما در مورد مسائل مربوط به فعالیت های تجاری و تحقیق، یک دیدگاه انعطاف پذیر، گسترده و بعضا گمراه کننده را تشویق می کنیم.

این رویکرد متمایز به RSM کمک کرده است تا مجموعه ای از برنامه های برتر و همچنین یکی از بزرگترین و کارآمد ترین دانشکده های مدیریت در جهان را ایجاد کند.


129261_FinalresizedStudentsMBA20187.jpg

رویکرد RSM

در RSM، توسعه رهبری در مورد تحقق پتانسیل فکری و شخصی است. در اینجا شما به لحاظ فکری به واسطه محتوای بالاترین سطح آکادمیک و تحت هدایت متمایزترین متفکران کسب و کار، با چالش های فکری مواجه خواهید شد: اعضای هیات علمی که سالها تجربه کار برای سازمان ها و بینش از تحقیقات خود را برآورده می کنند. شما ما را به چالش می کشد: پرسش هایی راجع به حقایق که در آنها ارائه شده است و به طور انتقادی - ارزیابی پیش فرض ها. و شما خودتان را به چالش می اندازید: مقابله با محدودیت های خود، رسیدن به مرزهای گذشته، کشف آنچه که واقعا رفتار شما و دیگران را هدایت می کند.

توسعه مهارت هایی که بتواند ایده های پیشرو را به نتایج برجسته در کسب و کار تبدیل کند، نیازمند اقدام است. تمام برنامه ها دانش آموزان را قادر می سازد تا به ایده های خود در محیط های واقعی یا شبیه سازی کسب و کار، از همکاری های شرکت و کارآموزی تا پروژه های مشاوره واقعی، سفرهای بین المللی و مشارکت در کنفرانس های باشگاه ها و دانشجویان کمک کنند.

در RSM، تنوع نه تنها ارزش دارد، بلکه آن را تشویق و توسعه داده است. در یک محیط منحصر به فرد باز و تعاونی، فضا را برای کشف روش های جدید تفکر، الهام بخشیدن به ایده ها و در نهایت، دامنه پتانسیل خود به عنوان یک رهبر آینده در کسب و کار پیدا خواهید کرد.

129263_Resized_PhotoshootstudentsMBA20206.jpg

آمار و ارقام

به عنوان یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار بین المللی اروپا، RSM از طیف گسترده ای از برنامه ها، خدمات و فعالیت های علمی به مخاطبان بین المللی گسترده ای از رهبران آینده و فعلی می رسد.

کارکنان و اعضای هیئت علمی با توجه به مأموریت نهادی ما، نوآوریهای جدیدی را برای آموزش کسب و کار و ایجاد دانش فراهم می کنند:

129273_Mission-statmentbanner.png

در RSM، ما با افتخار ادعا می کنیم:

  • بیش از 40 سال تجربه در آموزش و پرورش کسب و کار و مدیریت.
  • یکی از سه مرکز تحقیقاتی اروپا.
  • رتبه ثابت در میان مدارس کسب و کار در سطح اروپا.
  • مکانی در بین 1٪ مدارس در سراسر جهان با اعتبارنامه چهارگانه Crown.
  • تحصیل بیش از 1200 مدیر اجرایی هر ساله.
  • 7،500 دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد
  • 40،000 فارغ التحصیل فعال در سراسر جهان.
  • یکی از بزرگترین و با استناد به دانشکده های دانشکده بازرگانی جهان: 250 محقق ارشد و 100 دانشجوی دکترا.
  • 30 مرکز تحقیقاتی و ابتکار عمل.
  • 100 مدارس شریک

18628_rotterdambynight.jpg

مکان ها

روتردام

Address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

روتردام, هلند جنوبی, هلند

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها