Read the Official Description

در طول 40 سال گذشته، مدرسه روتردام مدیریت، دانشگاه اراسموس به شدت شهرت خود را به عنوان یکی از مدارس کسب و کار پیشرو در اروپا تاسیس شده است.

طولانی قبل از "جهانی" به شرح مهم برای آموزش کسب و کار، دانش آموزان RSM است، استادان و کارکنان شد در حال حاضر منعکس شد تنوع از دنیای جهانی شده.

درست مثل کشور میزبان ما، یکی از مشهور ترین کشورهای بازرگانی بین المللی در جهان است، RSM همچنان ادامه دارد به گسترش و بین المللی، حفاری آن را به عنوان یکی از مدارس کسب و کار بین المللی و نوآورانه در اروپا.

RSM ارائه می دهد یک فرهنگ فکری متمایز است. ما باور داریم که رهبری می تواند از طریق ترکیبی از چالش های فکری و عملی تدریس می شود. ما باور داریم که مشکلات در تیم های مختلف کار مواجه می شوند پرورش رویکردهای جدید خلاق در کسب و کار. ما لذت بردن از یک رابطه حمایتی متقابل با شرکت های چند ملیتی. و ما یک طرز فکر انعطاف پذیر، گسترده و گاهی اوقات زدن تصویر در امور عمل کسب و کار و پژوهش را تشویق کنند.

این رویکرد متمایز RSM کمک کرده است برای ایجاد یک مجموعه ای از برنامه های برتر، و همچنین به عنوان یکی از بزرگترین و پرکار ترین در جهان دانشکده مدیریت.

روش RSM

در RSM، توسعه رهبری در مورد تحقق پتانسیل فکری و شخصی است. اعضای هیئت علمی که در سال سابقه کار برای سازمان ها و همچنین بینش از تحقیقات خود را در قرعه کشی: در اینجا، به شما خواهد شد به لحاظ فکری با محتوای علمی بالاترین سطح و زیر جهت از بیشترین متفکران کسب و کار به چالش کشید. شما ما را به چالش بکشد: سوال واقعیات را آنطور که ارائه شده و انتقادی ارزیابی مفروضات. و شما را به چالش: مقابله با محدودیت های خود را، هل دادن مرزهای گذشته، کشف آنچه واقعا درایوهای رفتار شما و دیگران است.

توسعه مهارت قادر به نوبه خود ایده منجر به نتایج برجسته در کسب و کار، نیاز به عمل است. تمام برنامه های دانش آموزان با دامنه به عمل در ایده های خود را در محیط های کسب و کار واقعی و یا شبیه سازی، از associateships شرکت و کارآموزی به پروژه های مشاوره واقعی، مسافرت های بین المللی و مشارکت در باشگاه ها و کنفرانس ها دانش آموز اداره می شود.

در RSM، تنوع است که نه تنها ارزش، آن است که تشویق و توسعه یافته است. در یک محیط منحصر به فرد باز و تعاونی، شما را به فضا به کشف راه های جدید تفکر را پیدا کنید، الهام بخش برای به چالش کشیدن ایده ها، و در نهایت، دامنه به توسعه توانایی های بالقوه خود را به عنوان رهبر آینده در کسب و کار.

آمار و ارقام

به عنوان یکی از بزرگترین در اروپا مدارس کسب و کار بین المللی، RSM از طریق نمونه کارها خود را از برنامه ها، خدمات و فعالیت های علمی می رسد مخاطبان گسترده بین المللی از آینده و رهبران فعلی است.

کارکنان و اعضای هیئت علمی را نوآوری های جدید ثابت به هر دو کسب و کار و آموزش و پرورش خلق دانش در خط با ماموریت سازمانی ما:

در RSM، ما افتخار ادعا عبارتند از:

بیش از 40 سال تجربه در کسب و کار و مدیریت آموزش و پرورش یکی از بالا 3 امکانات پژوهشی در اروپا رتبه بندی سازگار در زمره بهترین مدارس کسب و کار در اروپا ردیف جایی در میان 1 درصد از مدارس در سراسر جهان با مجوز رسمی تاج سه گانه آموزش و پرورش از بیش از 1200 مدیران هر سال 7،500 دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد 29،000+ فارغ التحصیلان فعال در سراسر جهان یکی از بزرگترین و مهم ترین ها دانشکده مدرسه کسب و کار در جهان: 250 محققان ارشد و دانشجویان دکترا 100 30 مراکز تحقیقاتی و طرح های 100+ مدارس شریک

Programs taught in:
انگلیسی
هلندی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

ساختن آینده شما طول می کشد بیش از کلمات و کارت های کسب و کار. به عنوان یک مدیر اجرایی در حال افزایش است، دقیقا می دانید که منظور ما چیست. ... [+]

برای رهبران در حال حرکت، کار خود را در RSM رانندگی کنید.

ساختن آینده شما طول می کشد بیش از کلمات و کارت های کسب و کار. به عنوان یک مدیر اجرایی در حال افزایش است، دقیقا می دانید که منظور ما چیست. موفقیت ایده های بزرگ و رهبری روشن است. با توجه به تصمیمات پایدار که باعث ایجاد ارزش در بلندمدت می شوند، چشم انداز بحرانی را در بر می گیرد. این یک شبکه قوی از متخصصان است که آماده حرکت بزرگ هستند - و مشتاق به شما کمک می کند تا شما را. اینها همه ارزشهای هلندی است که در طول قرن ها در سراسر جهان به پیشرفت چشمگیر دست یافته اند. و در RSM، شما مستقیما از این نوع تفکر با ارزش برخوردار خواهید شد - آن را به هر جنبه ای از دوره کارشناسی نیمه وقت MBA که به زبان انگلیسی، زبان بین المللی کسب و کار آموزش داده می شود، تزریق می کند. بدانید که چگونه ارزشهای هلندی برای آموزش کسب و کار بین المللی در اروپا، نفوذ خود را افزایش می دهد و حرفه شما را بیشتر از آنچه که تا به حال فکر کرده اید ممکن است. این چیزی است که شما در دانشکده مدیریت روتردام، دانشگاه اراسموس پیدا خواهید کرد.... [-]

هلند Rotterdam
Rotterdam School of Management | Erasmus University

اجرایی جهانی OneMBA تنها برنامه اجرایی MBA است که با مدرک ورودی پنج مدرک تجاری برتر در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی طراحی شده است. ... [+]

چرا RSM Global OneMBA؟

پنج مدرسه چهار قاره. OneMBA اجرایی جهانی OneMBA تنها برنامه اجرایی MBA است که با مدرک ورودی پنج مدرک تجاری برتر در آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی طراحی شده است. این برنامه معتبر 21 ماهه مدولار برای مدیران ارشد و متخصصان طراحی شده است که به شما امکان کسب تجربه را از طریق لنز مهمترین مناطق اقتصادی جهان می دهد و آن را در توسعه دانش، توانایی های رهبری، شبکه های جهانی و تجربه بین المللی بی نظیر می کند. کسب و کار که در آن اتفاق می افتد، به عنوان آن اتفاق می افتد.... [-]

هلند Rotterdam

دوره یک ساله MBA

Rotterdam School of Management | Erasmus University

ما بین المللی MBA شما را بیش از یک خط جدید در رزومه خود را. این به شما یک پاسپورت حرفه ای برای حرفه ای که می خواهید، در هر جای دنیا می دهد. ... [+]

چرا روتردام MBA؟

اجازه دهید تفکر هندی حرفه ای خود را به پیش ببرد.

ما بین المللی MBA شما را بیش از یک خط جدید در رزومه خود را. این به شما یک پاسپورت حرفه ای برای حرفه ای که می خواهید، در هر جای دنیا می دهد.

موفقیت در کسب و کار بیش از دانستن حقایق است. این دیدگاه جهانی، یک رویکرد نوآورانه، یک ذهنیت انتقادی و تمرکز بر همکاری و پایداری است. در RSM، ما هر کلاس را با توجه به این ارزش ها در نظر می گیریم.... [-]

هلند Rotterdam

RSM MBA alumni stories:

RSM Corporate video

Highlights of the Full-time MBA

Global Executive OneMBA – European residency

Location address
Burgemeester Oudlaan 50
3062 PA

Rotterdam, South Holland, NL
Social Media