Globsyn Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

طی دو دهه گذشته ، دانشکده تجارت Globsyn (GBS) با داشتن دو سال دیپلم کارشناسی ارشد تمام ساله در رشته مدیریت (PGDM) که توسط شورای فنی فنی همه هند تصویب می شود ، به طور منحصر به فرد خود را به عنوان تنها "B-School" هند جای داده است. تحصیلات.

GBS با ساختمانی مبتنی بر نوآوری ، تحقیقات و فناوری ، در مسیر ایجاد یک سیستم آموزش مدیریت شبکه ای با شبکه جهانی ، باهوش شرکت ، تحقیق محور است که "مدیران مرتبط صنعت" را ایجاد می کند - گروهی چابک و حرفه ای مجهز به فعالیت در امروز محیط کسب و کار مبتنی بر فناوری. در نتیجه این در طول سال ها ، بیش از 360 سازمان 3000 فارغ التحصیل ما را جذب کرده اند ، که به خاطر دستاوردهای خود افتخارات زیادی کسب کرده اند و در سازمان های خود ستاره دار هستند. Globsyn Business School گاه به گاه لورنهای زیادی را از برادری آموزش دریافت کرده است و در نظرسنجی از بهترین B-Schools Business 2019 در میان 5 مدرسه برتر B در شرق هند قرار گرفته است و عنوان "بیشترین" را به خود اختصاص داده است. ترجیح B-School of the Year of the Year - East 'در احترام 12th EduShine Excellence Awards 2019 ، که توسط اتاق های وابسته تجارت و صنعت هند - بزرگترین انجمن صنعت هند برگزار شده است. طرح "مراقبت از جامعه" مدرسه تجارت Globsyn ، که توسط دانش آموزان B-School تحت فراسوی فراتر از آموزش و پرورش در انجمن رهبری جوانان Kalyani انجام شده است ، توسط شورای آموزش فنی همه هند به عنوان "بهترین روش" توسط م institutionsسسات تأیید شده در کشور شناخته شده است هندوستان ، و در بولتن بهترین روشهای شورای آموزش فنی همه هند ذکر شده است .

تحصیل در مدرسه بازرگانی Globsyn یک تجربه تغییر زندگی است. با تأکید بر کشف فکری و تفکر انتقادی ، دانشجویان ما هم برای گفتمان فکری و هم برای تجربه زندگی مشترک فراهم می شوند. اعضای هیئت علمی ما کاشفان و دانشمندان معلمی هستند که به پرسیدن س easyالات ساده اکتفا نمی کنند بلکه دائماً جامعه یادگیرنده را درگیر اهداف آکادمیک و شغلی با سختگیری شایسته خود می کنند.

مکان ها

Bowbazar

Address
743503 Bowbazar, بنگال غربی, هندوستان

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: