Goa Institute of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

این مرکز باعث اختلاف در تفکر و همگرایی ایده ها برای راه حل های خلاق می شود. دانش آموزان از طریق تئاتری، موسیقی، رقص، فیلم کوتاه و عکاسی در میان فعالیت های دیگر تشویق می شوند تا از طریق تئاتری، خلاقیت، نوآوری و طراحی خود را بیان کنند.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

PGDM in Big Data (Equivalent to MBA)

Campus تمام وقت June 2019 هندوستان Panaji

[+]

[-]

PGDM in Healthcare Management (Equivalent to MBA)

Campus تمام وقت June 2019 هندوستان Panaji

[+]

این برنامه با هدف آموزش نسل بعدی رهبران سیستم های بهداشتی برای بهبود کیفیت و ارزش مراقبت های بهداشتی و پیشبرد دانش مورد نیاز برای ایجاد این بهبود است.

[-]

برنامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت (PGDM) - معادل با MBA

Campus تمام وقت June 2019 هندوستان Panaji

برنامه GIM PGDM به عنوان یکی از بهترین ها در هند برای رویکرد شدید، همه جانبه و نوآورانه آن به رسمیت شناخته شده است. در عرض دو سال، یک شرکت کننده در برنامه GIM PGDM تحول کامل را از طریق یک آموزش و پرورش که به لحاظ اخلاقی تحریک می شود و به شدت بر نوآوری تأکید می کند. [+]

درباره Goa Institute of Management

PGDM تمام ساله دو ساله برنامه گلچین موسسه است. PGDM با اعتباربخشی NBA و همسان سازی با مدرک کارشناسی (MBA) درجه یک از دانشگاه هندی است.

برنامه تحصیلی

برنامه درسی که شامل شش اصطلاح می شود، ترکیبی شایسته از دوره های هسته و دوره های انتخابی را تشکیل می دهد. در سال اول، دانش آموزان در پروژه ی منحصر به فرد به Goa شرکت می کنند که به آنها کمک می کند تا از طریق اجتماعی شدن آگاهی و مسؤولیت به نفع جامعه گسترده تر شوند. در پایان سال اول، دانش آموزان دوره کارآموزی تابستانی (SIP) را طی 8 تا 10 هفته گسترش می دهند. SIP به معنای شکاف میان تحویل نهادی دانش و شیوه های سازمانی معاصر است.... [-]


ویدئو ها

About GIM

تماس

آدرس Goa Institute of Management, Poriem, Sattari
403505 Panaji, Goa, هندوستان