International Management Institute

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره IMI

واقع در Qutab نهادی منطقه، موسسه بین المللی مدیریت (IMI)، دهلی نو در سال 1981 در همکاری با IMI ژنو (در حال حاضر آی، لوزان) تاسیس شد. IMI است برای اولین بار از شرکت های بزرگ هند با حمایت از خانه های سازمانی مانند RPG شرکت، نستله، ITC، بادبان، تاتا مواد شیمیایی، BOC و ویلیامسون Magor را و غیره حمایت مدرسه کسب و کار در طی یک دوره از زمان در 33 سال گذشته موسسه وضعیت واقعا جهانی به دست آورد. موسسه ترویج آموزش مدیریت گرا بین المللی کمک های انکشافی ملل متحد دریافت کرده است. علاوه بر این آن را نیز دارای ارتباط های مختلف دیگر بین المللی با بدن مانند بانک جهانی، UNDP، ILO، UNCTAD، سازمان آسیایی بهره وری و غیره به ارائه یک دیدگاه جهانی به دانش آموزان، ارسال برنامه های تحصیلات تکمیلی گل سرسبد دو سال مؤسسه در مدیریت است یک برنامه تبادل دانش آموز با مدارس مختلف اروپایی مانند ESC رن، فرانسه، MIP دانشکده مدیریت فرانسه، دانشگاه Graz اتریش، دانشکده IESEG مدیریت و IDRAC لیون، فرانسه و غیره

کشورهای آسیایی به مدت 15 ماه آن برنامه کارشناسی ارشد اجرایی ارسال در مدیریت - علاوه بر این IMI یکی از موسسه تشکیل جلسه از وزارت امور خارجه، دولت عراق، برای برنامه کمک های ویژه مشترک المنافع که تحت آن موسسه می شود دانش آموزان MBA اجرایی از مختلف آفریقایی است.

امروز، IMI محل عزت نفس در میان نهادهای مدیریت پیشرو و حمایت از سازمان های کسب و کار مشهور در این کشور برخوردار است. هدف، روش ها و فعالیت های IMI توسط دانش آموزان همه ذینفعان خود، فارغ التحصیلان، کاربران شرکت های بزرگ و جامعه به طور کلی IMI هدایت زیر برنامه های درسی استاندارد بین المللی در برنامه های آن، است که توسط همکاری های علمی خود را با موسسه بین المللی توسعه مدیریت غنی (IMD )، لوزان (سابق موسسه بین المللی مدیریت، ژنو)؛ دانشکده مدیریت، دانشگاه مک گیل، مونترال، و منچستر مدرسه کسب و کار، بریتانیا، که شرکتکنندگان را برای موفقیت مدیریت و سرب در محیط کسب و کار به طور فزاینده جهانی است. برنامه های آموزشی IMI شده اند توسط همه شورای هند برای آموزش و پرورش فنی (AICTE) و وزارت توسعه منابع انسانی، دولت به رسمیت شناخته شده است. از هند است.

شرکت های بزرگ جهان در هند، عمومی، خصوصی، شرکت های چند ملیتی، شرکت های مشاوره بین المللی و سازمان های دیگر فارغ التحصیلان آن که به درستی به نام از دستاوردهای به کار گرفته اند.

IMI تحت بخش 12A (یک) به عنوان یک امانت تحت مقررات قانون مالیات بر درآمد، 1961 ثبت شده است. درآمد از موسسه تحت بخش 80G و 10 (22) و برای تحقیقات تحت بخش 35 (I) (III) از قانون مالیات بر درآمد، 1961 به عنوان یک نهاد صرفا برای اهداف آموزشی معاف است.

IMI زیر برنامه پس از فارغ التحصیل و یک برنامه دکترا در دانشگاه دهلی خود را ارائه می دهد. همه برنامه ها توسط AICTE تایید شده است. برنامه های ارائه شده توسط پردیس دهلی نو:

دو سال تمام وقت پس از دیپلم در مدیریت (PGDM) دو سال تمام وقت ارسال دیپلم در Management- منابع انسانی (PGDHRM) دو سال کامل - زمان ارسال دیپلم در مدیریت (بانکداری و خدمات مالی) PGDM (B & FS) پانزده ماه تمام وقت اجرایی پس از دیپلم در مدیریت (EX-PGDM) برنامه همکار در مدیریت (FPM)

علاوه بر برنامه های فوق، IMI نیز آغاز شده موارد زیر است: علاوه بر این، این موسسه ارائه می دهد طیف گسترده ای از سفارشی ساخته شده برنامه در شرکت، و توسعه مدیریت برنامه ها (MDPs)، تمام بشود به غنی سازی خلاقیت و توانایی مدیریت در محیط زیست جهانی پویا. موسسه همچنین دارای یک تحقیق و پایه مشاوره یعنی فعالیت: مرکز مدیریت نوآوری و فناوری و مرکز حکومت بخش های اجتماعی به منظور افزایش بدن از دانش است.

برنامه های مدیریت طراحی شده اند تعداد انتخابی جوانان حرفه ای که در نظر گرفته شده است که پتانسیل بالا، برای فعال کردن برای رسیدن به موقعیت مسئول در صنعت. برنامه های در IMI پرورش قابلیت های یکپارچه با ماژول های برنامه متقابل کارکردی که در ترکیب تعدادی از رشته های تخصصی به تجربه یادگیری متحد.

یک تیم بسیار متعهد دانشکده بین المللی مجرب و با تجربه احترام و به رسمیت شناختن توسط جامعه دانشگاهی، صنعت و دولت برخوردار است.

مکان ها

دهلی نو

Address
B-10, Qutab Institutional Area,
Tara Crescent

110016 دهلی نو, دهلی, هندوستان

اعتیار سنجی ها

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: