ISMS Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ISMS بنگلور

دوره های ارائه شده

MBA جهانی

مدت زمان کامل - 2 سال

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

مدت زمان کامل - 2 سال

هزینه دو سال INR 6.80 Lakhs

مهارت های مدیریت جهانی خود را تسخیر کنید

ISMS Bangalore MBA یکی از بهترین برنامه های کشور است. دوره MBA جهانی دو سال برنامه در پردیس است که ارائه می دهد بررسی جامع از اقتصاد سیاسی جهانی، رهبری، استراتژی، مذاکرات و مهارت های ارتباطات بین فرهنگی مورد نیاز برای موفقیت تیم، عملکرد و سازمان های بین المللی است.

این مجموعه شامل یک بسته گواهینامه جهانی MBA PGPM 3 می باشد

 • رهبری کسب و کار جهانی از هلند
 • پروژه های زنده از آلمان

برنامه جهانی MBA

 • برنامه رهبری تجاری جهانی
 • پروژه های زنده از آلمان
 • ERP از Microsoft USA
 • MBA - وابسته به دانشگاه میسور
 • PGPM - برنامه تحصیلات تکمیلی در مدیریت: صنعت هماهنگ شده است
 • MBA PGPM: دو درجه با 3 گواهینامه بین المللی

در ISMS همه دانش آموزان هر دو برنامه MBA و PGPM را همزمان (که منجر به گواهینامه دوگانه) همراه با دوره های صدور گواهینامه بین المللی

درباره موسسه:

ISMS بنگلور در میان بهترین بهترین مدارس B از هند با اعتبارات بین المللی است. ISMS بنگلور-هند بیشترین مدرسه جهانی B و بهترین مدرسه بین المللی برای قرار گرفتن در معرض و قرار گرفتن در معرض بین المللی تحت حمایت توانمندی های انسان و اعتماد خیریه در مورد یک دهه (2010) آغاز شده است. هدف این بود که آموزش عالی مدیریت کیفیت را در سطح بین المللی به ارمغان بیاورد. ISMS مدرسه کسب و کار است که به عنوان یک کنسرسیوم بین دانشگاهی و دنیای سیستم کارآفرینی تاسیس شده است. در دهه گذشته، کار سخت ما به رتبه بندی های قابل قبول در پارامترهای مختلف داده شده است:

 • بین المللی برای برنامه های جهانی توسط استرالیا، استرالیا
 • اولین مدرسه B در هند برای پروژه های شرکت های زنده از آلمان (Silicon Valley، USA)
 • رتبه 14 بهترین برای قرار گرفتن در معرض بین المللی
 • مدرسه 4 ستاره B برای برنامه جهانی رتبه بندی شده است
 • در مارس 2015 به عنوان بهترین مدرسه B به عنوان جایزه سیلیکون دره، ایالات متحده آمریکا رتبه بندی شده است
 • Top 24th Best B School برای برنامه
 • Top 25th Best B School for Industry approved Program

برنامه MBA در ISMS B مدرسه:

ما به دولت تئوری هنر تدریس می کنیم، دانش آموزان را در تجارب بین المللی غوطه ور می کنیم و آنها را به بهترین روش در کسب و کار متصل می کنیم. دانش آموزانی که به برنامه های ما می آیند بسیار بیشتر از نظریه مدیریت و تمرین یاد می گیرند؛ آنها روش های جدیدی برای تفکر به دست می آورند که می توانند عمیقا زندگی و موفقیت سازمان خود را تغییر دهند. فقط ISMS دانشجویان را با مهارت هایی که در بازار جهانی بی نظیر قرار می گیرند، تجهیز می کند. با برنامه جهانی MBA که به مراتب فراتر از برنامه های معمول مدرسه کسب و کار است، ISMS استادان پرشور و با تجربه ارائه آموزش دقیق و دقیق در دنیای واقعی را در پیچیدگی های انجام کسب و کار در اقتصاد جهانی متصل شده امروز. هر عنصر در تجربه آکادمیک در ISMS - از پروژه پروژه مبتنی بر تیم و فرصت های یادگیری تجربی و جهانی به دوره های مبتنی بر مورد و مطالعات مستقل - طراحی شده است تا فشار بیشتر دانش آموزان را از هدف خود برای ایجاد کنجکاو، خلاق کسب و کار رهبران

برنامه دو ساله ISMS شامل مجموعه ای از گواهینامه های جهانی MBA PGPM 3 از اروپا و آمریکا می باشد

 • رهبری کسب و کار جهانی از هلند
 • پروژه های زنده از آلمان
 • ERP از Microsoft USA

سه برنامه گواهینامه بین المللی

برنامه جهانی رهبری تجاری: از ایتالیا، هلند، سوئیس

همراه با MBA شما GBL را انجام دهید. این است که برای متخصصان علاقه مند به گسترش چشم انداز جهانی و شبکه جهانی خود طراحی شده است. هر مدلی در اینجا از دیدگاه جهانی تدریس می شود که شما را هدایت می کند تا مردم را در سرتاسر مرز و در همه سطوح یک سازمان مدیریت و مدیریت کنید. این برنامه فراتر از مدرک کسب و کار سنتی است، شما را به ارائه آموزش جامع در رشته های مدیریت جهانی، و همچنین ارتباطات بین فرهنگی، مذاکرات و رهبری کسب و کار بین المللی

GBL یک برنامه 80 ساعته در برنامه دانشگاه است که مطالعات جامع در مورد اقتصاد سیاسی سیاسی، رهبری، استراتژی، مذاکرات و مهارت های ارتباطی بین فرهنگی مورد نیاز برای موفقیت تیم، عملکرد و سازمان های بین المللی را فراهم می کند.

پروژه های شرکت Live از آلمان

پروژه های زنده از آلمان: این پروژه کسب و کار واقعی، تمرکز بر یادگیری تجارب در یک منطقه تمرکز متمرکز و در یک منطقه خاص از آلمان است، که شامل آموزش آنلاین، فرآیندهای کسب و کار، رونوشت، بازدیدهای سایت، نشست های بالا و ارائه با کسب و کارهای محلی رهبران فرهنگی برای یادگیری آنچه که کسب و کار در منطقه را منحصر به فرد انجام می دهد.

آلمان پروژه ها شما را با مهندسی فرایند کسب و کار و دانش نرم افزاری تطبیق می دهد

آموزش ERP: دامنه مبتنی بر آموزش توسط مایکروسافت خبره مشاوران

ماژول های کلیدی ERP: ما برای دانشجویان آموزش می دهیم که در برخی از ماژول های رایج ترین ERP شامل برنامه هایی برای برنامه ریزی محصول، خرید مواد، کنترل موجودی، توزیع، حسابداری، بازاریابی، مالی و HR است. یک کسب و کار معمولا از ترکیبی از ماژول های مختلف برای مدیریت فعالیت ها و وظایف پشت سر هم استفاده می کند از جمله موارد زیر است:

مدیریت فرایند توزیع، مدیریت زنجیره تامین، پیکربندی، قیمت، بهبود دقت، تسهیل برنامه ریزی بهتر پروژه، خودکار سازی چرخه عمر کارکنان، استاندارد سازی فرایندهای کسب و کار بحرانی، کاهش وظایف بیش از حد، ارزیابی نیازهای تجاری، حسابداری، هزینه های خرید پایین، مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد .ERP ماژول ها به مدیران سازمان کمک می کند تا از طریق یک سری داشبورد اجرایی مرتبط با یکدیگر، مدیریت و مدیریت زنجیره تامین، تهیه، موجودی، مالی، محصول، چرخه عمر محصول، پروژه ها، منابع انسانی، روابط مشتری، هوش تجاری و سایر مؤلفه های حیاتی کسب و کار را کنترل و مدیریت کند.

ISMS برای آموزش کیفی است

01: به شدت رد می شود جهانی به رسمیت شناخته شده است

MBA ISMS در رتبه ی 24 (2012-2014) توسط The Pioneer، Magazine Sun، Silicon Valley 2015 Bschool Survey رتبه بندی شده است. ISMS Business School اولین در جنوب هند و در میان چند انتخاب است که دو مدرک معتبر برنامه MBA را از طریق آمریکا، استرالیا و نیوزیلند دریافت می کنند.

02: گواهینامه های بین المللی

با یک برنامه دقیق و شدید 2 ساله، MBA ISMS به سرعت در رشته MBA پیشرفت می کند، به شما این امکان را می دهد که با برنامه جهانی رهبری کسب و کار و مدیریت نوآوری از The Phillips، The Netherlands.

03: MBA جهانی با بسته های ERP

دانشجویان می توانند بسته جهانی برنامه MBA با پنج برنامه ارزش افزوده همراه با کل ماژول توسعه شخصیت را انتخاب کنند.

04: دانشکده خارجي

شرکت کنندگان در ISMS Business School بینش از 20 عضو هیئت علمی با تجربه از سراسر هند به عنوان هسته، بازدید و adjunct. این اعضای هیات علمی دانشگاهیان برتر، مشاوران کسب و کار و محققان در زمینه های مختلف خود را با دکترا از دانشگاه های برجسته.

05: یادگیری از تنوع

شما بخشی از یک گروه انتخاب شده از افراد با درجه بالا از بیش از 25 ایالت و زمینه های مختلف تحصیلی خواهید بود. افق های خود را گسترش دهید و چشم انداز های تازه ای برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر در محیط کسب و کار جهانی کسب کنید.

06: پروژه های بین المللی زنده

تمام شرکت کنندگان MBA در یک پروژه مشاوره "زنده" با یک شرکت حمایت کننده کار خواهند کرد که ممکن است از بخش های مختلف صنعت باشد. با هدایت اعضای هیئت علمی، شما می توانید درس های کلاس درس را به پروژه های دنیای واقعی اعمال کنید، از تجزیه و تحلیل فرصت های بازار به بهترین معیارهای عملکرد و هوش مشتری بهره مند شوید.

07: تمرکز بر رهبری کسب و کار جهانی

بخشی از برنامه Leading People در سطح جهانی باشد، دوره ای که از طریق دو نیمه یکپارچه شده است. ما رهبران را پرورش می دهیم که قادر به عدم اطمینان هستند، ابهام می پذیرند و طبیعت مختلف سازمان ها و بازار را تصدیق می کنند.

08: مواجهه بین المللی

از طریق پروازهای خارجی بین المللی نیز به عنوان مأموریت های کسب و کار مطالعه (BSM)، و برنامه های تبادل و تابستان با بسیاری از مدارس B در سراسر جهان شناخته می شود.

09: شبکه بزرگ و بزرگ شبکه آلومینی

بخشی از یک خانواده از ISMS فارغ التحصیلان در MNC در سراسر هند قرار داده شده است که در موقعیت های بالا قرار گرفته است. شما می توانید در فعالیت های فارغ التحصیلان شرکت کنید و از مزایای زیادی بهره مند شوید، که برای توسعه حرفه ای و فراتر از آن مفید و مفید خواهد بود.

10: یکی از بهترین شبکه های شرکت های بزرگ.

آموزش در ISMS در بنگلور:

تدریس مبتنی بر مورد - روش اصلی تدریس در ISMS است و مطابق با فلسفه همکاری ما - پروژه های تیمی است.

تعامل فعال تشویق می شود تا سخنرانی های سنتی بتوانند به بحث های باز تبدیل شوند. و بحث می تواند منجر به بازخورد بین استادان و همسالان شود.

نقش بازی و شبیه سازی با توجه به جلسات حل مسئله، توجه ویژه ای را به خود جلب می کند. یا شاگردان ممکن است خواسته شود که در مورد تجربه زندگی خود تجدید نظر کنند و در مورد منبع سبک های رهبری خود بحث کنند.

تجزیه و تحلیل دقیق در هسته رویکرد ISMS به توسعه رهبری است. با ترکیب بازخورد از همکاران و همکاران با آموزش و همکاری، دانش آموزان ما درک می کنند که روش آموزش سنتی مورد استفاده نمی تواند باشد.

مستقل مطالعه تحت هدایت یک عضو هیئت علمی، دانش آموزان منافع خود را بررسی می کنند، دانش جدیدی را به اهمیت ویژه ای برای حرفه های خود می رسانند. هر فرمت، آموزش و دیگر کارهای علمی در ISMS در اطراف دانشکده رهبران فکری ما تمرکز دارد. هرکدام در برنامه MBA تدریس می کنند، که به این معنی است که شما مستقیما از بهترین ها یاد می گیرید. اندازه کلاس کوچک ما این است که آنها شما را به عنوان یک فرد شناختند.

برنامه تبادل دانشجویان اروپایی برنامه ای است که دانشجویان ISMS در بنگلور به یکی از موسسات شغلی موسسه خود در خارج از کشور برای تکمیل پروژه ها، انجام یک ترم در خارج از کشور، بازدایی های صنعتی یا مشارکت در فعالیت های میان فرهنگی می پردازند.

برنامه تبادل دانش آموز ممکن است سفرهای بین المللی را شامل شود، اما لزوما نیازی به تحصیل در خارج از کشور خود نیست.

برنامه های تبادل اروپا ما فرصتی برای تحصیل در یک کشور و محیط زیست که تجربه تاریخ و فرهنگ کشور دیگری را تجربه می کند، فراهم می کند.

اصطلاح "مبادله" در ISMS در بنگلور به این معنی است که یک موسسه شریک پذیرفته دانشجو می شود، اما لزوما این معنی نیست که دانش آموزان باید یک همتای دیگر از موسسه دیگر که با آنها تبادل می کنند، پیدا کنند. دانشجویان بورس با یک خانواده میزبان یا در یک مکان مشخص مانند یک خوابگاه، یک آپارتمان یا دانشجوی خواب زندگی می کنند.

برنامه تبادل دانش آموزان ISMS به افزایش درک و تحمل شرکت کنندگان در سایر فرهنگ ها کمک می کند، همچنین به بهبود مهارت های زبان و گسترش افق های اجتماعی آنها کمک می کند. پس از رشد اقتصاد جهانی، مبادلات دانشجویی نیز افزایش یافته است. یک دانشجوی ارزشی معمولا در مدت زمان 4 هفته در کشور میزبان اقامت دارد و دانشجویان بین المللی یا افرادی که در برنامه تحصیل در خارج از کشور هستند ممکن است چندین ماه در کشور میزبان اقامت داشته باشند.

دانشجویان ما بازدید کرده اند: سنگاپور، فرانسه، آلمان، اتریش، ایتالیا و هلند.

مربیگری @ ISMS B مدرسه

ما در ISMS بر این باوریم که "استقرار یک روابط یادگیری همکاری بین دانش آموزان ما است که مسئولیت متقابل و پاسخگویی را برای کمک به کارکنان به منظور دستیابی به اهداف آموزشی تعریف شده و متقابل تعریف می کنند. مربیگری برای کمک به افراد در مراحل خاص توسعه یا انتقال استفاده می شود و برای یک دوره پایدار اما تعریف شده از زمان ادامه می یابد. این روابط mentoring فرصتی برای هر دو طرف فراهم می کند و بنابراین می تواند سود دو جانبه باشد.)

مربیگری یک مشارکت انکشافی است که از طریق آن یک نفر دانش، مهارت ها، اطلاعات و چشم انداز را برای رشد شخصی و حرفه ای دیگران به اشتراک می گذارد. همه ما نیاز به بینش است که خارج از زندگی عادی و تجربه آموزشی ما است. قدرت مشاوره این است که آن را یک فرصت مناسب برای همکاری، دستیابی به اهداف و حل مسائل ایجاد می کند. ماهیت شخصی هدایتگر به این معنی است که شما می توانید تصمیم بگیرید که در مورد موضوعات و مسائل بیشتر مربوط به شما یاد بگیرند.

چگونه مربیگری را از توسعه فردی حمایت می کند @ ISMS Bangalore

قصد مربیگری برای حمایت از رشد فردی از طریق کارهای حرفه ای و شخصی به روش های زیر است:

توابع شغلی

قرار دادن در ISMS در بنگلور: در محل های ISMS نیروی اصلی برنامه های ما قرار دارد، سلول قرار دادن ISMS به طور خاص برای تقویت ارتباط بین موسسات صنعتی و در فعالیت های آن بسیار منحصر به فرد است. این کمک های موقتی را فراهم می کند و خدمات را برای دانش آموزان پشتیبانی می کند. این همچنین شامل مشاوره برای دانشجویان در زمینه دانشگاهی، حرفه ای، مشاغل، تحصیلات تکمیلی، فعالیت های اضافی و برنامه درسی، ورزش، بازی ها، جشن ها، فعالیت های صنعت رابط و غیره است، تا بهترین استعداد را از دانش آموزان به ارمغان بیاورد. در پنج سال گذشته میزان ثبت رکورد افزایش بسیار زیادی داشته است.

برنامه های آموزش پیش دبستانی توسط مربیان داخلی و همچنین کارشناسان صنعت برگزار می شود. ما مربیان ما را از نهادهای حرفه ای مختلف و بسیاری دیگر که می توانند شخصیت دانش آموزان را شکل دهند و آنها را با نیازهای صنعت مطابقت دهند، انتخاب می کنیم. مدیران صنایع برنامه های آموزشی شغلی و برنامه آموزش پیش دبستانی را سازماندهی می کنند و سلول جایگاه دانشجویان را در مورد فرصت های شغلی به روز می کند. دانش آموزان نیز در مورد اهمیت حیاتی موفقیت موفق هستند. برای مثال Infosys و Deloitte اصرار دارند که دانش آموزان در آزمون های انگلیسی پیشرفت کنند؛ ماهیندرا ساتیام اصرار دارد که دانش آموزان برتر در تیم های آموزش تطبیق پذیری و استدلال پیش از بازدید از محوطه دانشگاه و آموزش دانش آموزان در روند انتخاب و آموزش آنها به مصاحبه ها موثر باشد. کارگاه های پیش از قرار دادن و القای مهارت های ویژه مصاحبه نیز در این ترم ارائه می شود. در طول کل پروسه تسویه، مدیریت ISMS تضمین می کند که هر جزئیات کوچک در رابطه با توسعه شخصیت، پیشرفت تحصیلی و یادگیری عملی مراقبت می شود. با گذشت زمان، دانش آموزان به ترم چهارم می رسند، به طور کامل برای مصاحبه و محوطه دانشگاه آماده می شوند.

بدین ترتیب، همه دانش آموزان از زمان آغاز به کار در شرکت های خوب با بسته های پرداخت خوبی قرار می گیرند. در سال 2016، 17 تا قبل از پایان ترم چهارم، 100٪ جایزه با میانگین 4.50 لیتر در سال بوده است.

تسهیلات خوابگاه:

اتاق های بزرگ با تخت، جدول مطالعه، صندلی، آلمیرا، آشپزخانه، اتاق تفریحی، کافه تریای معمولی برای صبحانه، ناهار و شام.

همچنین Wi-Fi، خدمات امنیتی 24/7 و امکانات تمیز کردن

مکان ها

بنگالورو

Address
ISMS B School
Kanakpura Main Road

560062 بنگالورو, کارناتاکا, هندوستان