Indian School of Management & Entrepreneurship

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پرورش کارآفرینان فردا

ISME یک اکوسیستم دانشگاهی انقلابی با تمرکز بر تفکر خلاق و نوآوری طراحی شده است. ما در دانش آموزان سرمایه گذاری می کنیم تا به آنها کمک بیشتری کنیم و ذهن های کارآفرینی را به چالش بکشیم.

با امکانات پیشرفته ما، نزدیکی به صنعت و اتحادیه های قوی بین المللی، ما دانش آموزان را با بهترین فرصت برای موفقیت می گذرانیم.

ISME یک اکوسیستم منابع، برنامه های آموزشی، انکوباتورها و کارشناسان را برای تقویت نوآوری و شرکت فوق العاده مدرن خود، تقویت کرده است. هر ساله دانشجویان از طریق گروهی از دانشمندان و شبکه های مربیگری ما، به ارائه ایده های چشم انداز خود به زندگی، تشویق می کنند.

الهام بخشیدن

از طریق برنامه های آموزشی دانشگاهی، کارگاه ها و بوت کاپ ها، ما اطمینان می دهیم که دانش آموزان با مهارت های کارآفرینی و دانش نوآوری برای شروع راه اندازی خود مجهز شده اند.

انكوب كردن

در ISME شما دسترسی به منابع عالی مانند سه شتاب دهنده راه اندازی ناهموار، شرکای مانند گوگل و مایکروسافت، شبکه سرمایه گذاران و سایر منابع برای راه اندازی یک کسب و کار موفق خواهید یافت.

مشتعل شدن

شبکه بزرگ ما از استادان و مربیان با تجربه، به دانش آموزان کمک می کند تا ایده های نوآورانه خود و فعالیت های تجاری را توسعه و آزمایش کنند.

فلسفه علمی ما

برنامه دانشگاهی منحصر به فرد ما مبانی کسب و کار را با یادگیری تجربی و "رهبری" ذهن مرتبط با اقتصاد امروز ترکیب می کند.

ما برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را بر اساس روش کسب و کار و کارآفرینی هدایت (BELL)، ارائه برنامه های نوآورانه ارائه می دهیم

انرژی یک مرکز تجاری

ISME در مرکز نوآوری پارل در قلب بمبئی واقع شده است و مرکز فعالیت های شرکت های بزرگ است.

ISME با بهره برداری گسترده از صنعت و دسترسی به انکوباتورهای خود، موتور کارآفرینی را قادر می سازد.

پردیس نمادین در یک مکان استراتژیک شهری

یک پردیس فوق العاده مدرن واقع در منطقه مرکزی کسب و کار و نقاط نوآوری پارسل پایین، بمبئی با فضاهای شیک با دقت سرپرستی ساخته شده برای یادگیری، مشارکت، همکاری و تبدیل.

مکان ها

پارچه

Address
400013 پارچه, ماهاراشترا, هندوستان