Vishwakarma Institute of Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

VIM در یک نگاه

موسسه Vishwakarma مدیریت (VIM) گل سرسبد B دانشکده Bansilal Ramnath آگاروال صندوق خیریه (برگه) است. VIM در سال 2001 تاسیس شد و سریع گام در دهه گذشته ساخته شده است.

VIM است AICTE دهلی نو مورد تایید، به رسمیت شناخته شده توسط دولت Maharashtra و به طور دائم وابسته به دانشگاه پونا. این ارائه می دهد دو - سال تمام وقت برنامه MBA در وابستگی به دانشگاه پونا. این نیز ارائه می دهد برنامه دکترا. 2008 خبره و برنامه MBA به عنوان "MH-A" توسط CRISIL از AY 2011 امتیاز - آن ISO 9001 است.

چشم انداز:

به منظور توسعه VIM به عنوان یک نهاد برتر از مدیریت آموزش و پرورش با ایجاد سرمایه انسانی از طریق عالی، انعطاف پذیر، غنی سازی، تجارب یادگیری زندگی طولانی است.

ماموریت:

به توسعه اجتماعی آگاه، مسئول، کارآفرینی، رهبر، مدیران برای جامعه جهانی شده است. برای پرورش فارغ التحصیلان آماده به انجام نقش ها، مسئولیت ها و چالش های موجود در کسب و کار، صنعت، دولت، خدمات عمومی و جامعه است. به ارائه برنامه که منعکس کننده دانش فعلی و در حال ظهور و شیوه های مربوط به یادگیرنده و به منطقه است. به منظور نهادینه یک اکوسیستم از برتری در مدیریت آموزش و پرورش، آموزش و پژوهش، به طور مستمر گسترش مرزهای دانش در مدیریت است. برای اینکه یک مردم محور، نتیجه گرا، پایدار، موسسه آموزش عالی است که به ترویج و محافظت عزت، برابری، عدالت اجتماعی و حقوق بشر برای همه است.

ارزش های:

ما باید در تلاش برای توسعه و حفظ مقادیر زیر را به ارائه چارچوب برای همه برنامه ها و فعالیت تعلیم و تربیت است که مشارکتی و تجربی، پرورش گفت و گو، یادگیری متقابل و تأمل انتقادی فعال کردن محیط زیست است که به ترویج کار گروهی، همکاری و حمایت متقابل است. Rigour، خلاقیت و نوآوری پرورش تقدیر و احترام به آزادی بیان و تنوع فرهنگی، عقیدتی و فکری برتری دیدگاه های متقابل کارکردی و چند رشته منجر به بین ارتباطات در سراسر عمل، تحقیق و توسعه شفافیت و پاسخگویی

شیوه های ابتکاری و بعدی @ VIM

چالش های پیچیده جامعه و کسب و کار را می توان تنها از طریق فرآیندهای تفکر نوآورانه و از راه حل های جعبه خطاب. در VIM، ما نوآوری پرورش در تمام جنبه های عملکرد ما است. اجرای بهترین و بعدی شیوه های فرهنگ برای ما است.

رهبری و حکومت غنیسازی برنامه درسی آموزش فرایند های یادگیری ارزیابی علمی پاداش و جوایز اخلاق و ارزش ها خدمات به جامعه آموزش و کارگماری مشاوره حرفه ای صنعت اتصال پژوهش و FDP خدمات مشاوره ای ذینفعان تمرکز روابط فارغ التحصیلان

مکان ها

پونه

Address
S.No. 3/4, Laxmi Nagar, Kondhwa Budruk,
Pune - 411 048.

پونه, ماهاراشترا, هندوستان