توضیحات رسمی را مطالعه کنید

85391_85325_banner1180x290.jpg

دانشگاه هاوایی، کالج تجاری شیدلر، برنامه اجرایی خود را در سطح اول قرار داده است که آموزش، هدایت و آمادگی مدیران ارشد ویتنام را که می خواهند مهارت های رهبری و مدیریت خود را ارتقاء دهند، ارائه می دهد. این به عنوان VEMBA شناخته می شود ( Executive MBA MBA ). VEMBA هانوی اولین گروه خود را در سال 2001 آغاز کرد و در سال 2007 به HCMC گسترش یافت.

وب سایت: http://shidler.hawaii.edu/vemba

این برنامه 21 ماهه برنامه اجرایی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در هانوی یا هوشی مین سیتی ویتنام برای حفظ موقعيت مديريت تمام وقت در حين کسب مدرک تحصيلی خود، شرکت کنند. دانش آموزان از یک برنامه درسی یکپارچه و مدرن که رشته های کسب و کار اصلی را با شیوه های جدید کسب و کار از جمله: نوآوری و کارآفرینی، مدیریت فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیکی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ثروت و نام تجاری، ترکیب می کند. تمام کلاسها در ویتنام با تحصیلات تابستانی انتخابی در دانشگاه هاوایی در Manoa در هونولولو، هاوایی، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه، پروژه کسب و کار Practicum است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در مشاوره واقعی زندگی شرکت کنند.

MBA برای مدیران در برنامه ویتنام قبلا ثابت کرده است که بسیار موفق در پیشرفت بسیاری از حرفه ای فارغ التحصیلان در 18 سال گذشته در ویتنام. با بیش از 700 فارغ التحصیل که دارای موقعیت های کلیدی کسب و کار در تمام بخش های اقتصادی در ویتنام و در سراسر جهان، MBA برای مدیران در ویتنام ارائه می دهد یکی از با ارزش ترین شبکه های کسب و کار.

بنابراین، با درجه خود از دانشگاه هاوایی، فارغ التحصیلان MBA برای مدیران در ویتنام می توانند نشان دهند که اعتماد به نفس و مهارت های خود را برای رقابت برای مقامات اجرایی بالا، نه تنها در ویتنام، بلکه در هر نقطه از جهان، نشان می دهند.

برخی واقعیات:

  • این تنها برنامه معتبر AACSB ارائه شده در ویتنام است. AACSB در سال 1916 در ایالات متحده تاسیس شد تا اعتباربخشی را به مدارس تجاری بدهد. اعضای بنیانگذار آن عبارتند از دانشگاه کلمبیا، دانشگاه کرنل، دانشگاه هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه ایلینوی، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه ییل و دیگر دانشگاههای معتبر ایالات متحده. شناخته شده است که کمتر از 5 درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان این اعتبارنامه نخبگان را حفظ می کنند. همه اعضای انجمن معتبر نیستند.
  • در سال 2018، اخبار ایالات متحده
  • در بزرگترین رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی که توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهانی برای دوره 2018-2019 اجرا شده، دانشگاه هاوایی در Manoa رتبه 306 را از 18000 دانشگاه در سراسر جهان رتبه بندی کرد. این رتبه فوق العاده UH-Manoa را در 1.7٪ از دانشگاه های سراسر جهان قرار می دهد. دانشگاه هاروارد در رتبه اول قرار گرفت و به دنبال آن، دانشگاه استنفورد در شماره 2 و موسسه فناوری ماساچوست در شماره 3.

دو محل آموزش در ویتنام هانوی و شهر هوشی مین هستند . شما همچنین می توانید دو دوره تابستانی در هونولولو ، هاوایی، ایالات متحده آمریکا مطالعه کنید.

آدرس کلاس درس: سوئیت 312، طبقه 3، دفتر مرکزی، برج C، N04 - مجتمع UDIC، خیابان Hoang Dao Thuy، منطقه Thanh Xuan، هانوی، ویتنام

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • ویتنامی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

دانشگاه هاوایی، کالج تجاری شیدلر، برنامه اجرایی خود را در سطح اول قرار داده است که آموزش، هدایت و آمادگی مدیران ارشد ویتنام را که می خواهند مهارت های رهبری و مدیریت خود ر ... [+]

بررسی اجمالی

دانشگاه هاوایی، کالج تجاری شیدلر، برنامه اجرایی خود را در سطح اول قرار داده است که آموزش، هدایت و آمادگی مدیران ارشد ویتنام را که می خواهند مهارت های رهبری و مدیریت خود را ارتقاء دهند، ارائه می دهد. این به عنوان VEMBA شناخته می شود (Executive MBA MBA). VEMBA هانوی اولین گروه خود را در سال 2001 آغاز کرد و در سال 2007 به HCMC گسترش یافت.

وب سایت: http://shidler.hawaii.edu/vemba

این برنامه 21 ماهه برنامه اجرایی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در هانوی یا هوشی مین سیتی ویتنام برای حفظ موقعيت مديريت تمام وقت در حين کسب مدرک تحصيلی خود، شرکت کنند. دانش آموزان از برنامه درسی یکپارچه و مدرن که شامل رشته های کسب و کار هسته ای با شیوه های پیشرفته کسب و کار از جمله نوآوری و کارآفرینی، مدیریت فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیکی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ثروت و نام تجاری است، یاد می گیرند. تمام کلاسها در ویتنام با تحصیلات تابستانی انتخابی در دانشگاه هاوایی در Manoa در هونولولو، هاوایی، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه، پروژه کسب و کار Practicum است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در مشاوره واقعی زندگی شرکت کنند.... [-]

ویتنام هانوی
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
21 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street
هانوی, هانوی, ویتنام