The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

85391_85325_banner1180x290.jpg

دانشگاه هاوایی، کالج تجاری شیدلر، برنامه اجرایی خود را در سطح اول قرار داده است که آموزش، هدایت و آمادگی مدیران ارشد ویتنام را که می خواهند مهارت های رهبری و مدیریت خود را ارتقاء دهند، ارائه می دهد. این به عنوان VEMBA شناخته می شود ( Executive MBA MBA ). VEMBA هانوی اولین گروه خود را در سال 2001 آغاز کرد و در سال 2007 به HCMC گسترش یافت.

وب سایت: href = "http://www2.shidler.hawaii.edu/vemba

این برنامه 21 ماهه برنامه اجرایی اجازه می دهد تا شرکت کنندگان در هانوی یا هوشی مین سیتی ویتنام برای حفظ موقعيت مديريت تمام وقت در حين کسب مدرک تحصيلی خود، شرکت کنند. دانش آموزان از یک برنامه درسی یکپارچه و مدرن که رشته های کسب و کار اصلی را با شیوه های جدید کسب و کار از جمله: نوآوری و کارآفرینی، مدیریت فناوری اطلاعات و کسب و کار الکترونیکی، مدیریت زنجیره تامین، مدیریت ثروت و نام تجاری، ترکیب می کند. تمام کلاسها در ویتنام با تحصیلات تابستانی انتخابی در دانشگاه هاوایی در Manoa در هونولولو، هاوایی، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود. یکی از ویژگی های کلیدی این برنامه، پروژه کسب و کار Practicum است که دانش آموزان را قادر می سازد تا در مشاوره واقعی زندگی شرکت کنند.

134056_800ALUMNISTUDENTS.png

MBA برای مدیران اجرایی در ویتنام در حال حاضر ثابت کرده است که فوق العاده در پیشرفت حرفه های بسیاری از فارغ التحصیلان 18 سال گذشته در ویتنام موفق بوده است. با داشتن بیش از 800 فارغ التحصیل دارای موقعیت های کلیدی کسب و کار در همه بخش های اقتصادی در ویتنام و در سراسر جهان ، MBA برای مدیران در ویتنام یکی از شبکه های با ارزش تجاری را ارائه می دهد.

بنابراین، با درجه خود از دانشگاه هاوایی، فارغ التحصیلان MBA برای مدیران در ویتنام می توانند نشان دهند که اعتماد به نفس و مهارت های خود را برای رقابت برای مقامات اجرایی بالا، نه تنها در ویتنام، بلکه در هر نقطه از جهان، نشان می دهند.

برخی واقعیات:

  • این تنها برنامه معتبر AACSB ارائه شده در ویتنام است. AACSB در سال 1916 در ایالات متحده تاسیس شد تا اعتباربخشی را به مدارس تجاری بدهد. اعضای بنیانگذار آن عبارتند از دانشگاه کلمبیا، دانشگاه کرنل، دانشگاه هاروارد، دانشگاه شیکاگو، دانشگاه ایلینوی، دانشگاه پنسیلوانیا، دانشگاه ییل و دیگر دانشگاههای معتبر ایالات متحده. شناخته شده است که کمتر از 5 درصد از مدارس تجاری در سراسر جهان این اعتبارنامه نخبگان را حفظ می کنند. همه اعضای انجمن معتبر نیستند.
  • در سال 2019 ، رتبه بندی "تجارت بین المللی" US News & World Report ، شیدلر در جایگاه هجدهم قرار دارد و در بین مدارسی همچون UC Berkeley ، USC ، دانشگاه میشیگان ، دانشگاه نیویورک و دانشگاه پنسیلوانیا قرار گرفت.
  • در بزرگترین رتبه بندی دانشگاهی دانشگاه های جهانی که توسط مرکز رتبه بندی دانشگاه های جهانی برای دوره 2018-2019 اجرا شده، دانشگاه هاوایی در Manoa رتبه 306 را از 18000 دانشگاه در سراسر جهان رتبه بندی کرد. این رتبه فوق العاده UH-Manoa را در 1.7٪ از دانشگاه های سراسر جهان قرار می دهد. دانشگاه هاروارد در رتبه اول قرار گرفت و به دنبال آن، دانشگاه استنفورد در شماره 2 و موسسه فناوری ماساچوست در شماره 3.

دو محل آموزش در ویتنام هانوی و شهر هوشی مین هستند . شما همچنین می توانید دو دوره تابستانی در هونولولو ، هاوایی، ایالات متحده آمریکا مطالعه کنید.

آدرس کلاس درس: سوئیت 312، طبقه 3، دفتر مرکزی، برج C، N04 - مجتمع UDIC، خیابان Hoang Dao Thuy، منطقه Thanh Xuan، هانوی، ویتنام

مکان ها

هانوی

Address
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C
N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street

هانوی, هانوی, ویتنام

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید