توضیحات رسمی را مطالعه کنید

سلیمان داوود دانشکده کسب و کار (SDSB) در طول سال

مدرسه کسب و کار، در سال 1986 تاسیس شده است، برای اولین بار از مدارس در دانشگاه لاهور علوم مدیریت (LUMS به) بود.

نیاز به یک برنامه آموزشی به چالش کشیدن و مرتبط پیشنهاد استفاده از مطالعات موردی و نه سخنرانی معمولی به انتقال دانش است. این تصمیم توسط همکاری نزدیک با مدرسه کسب و کار هاروارد و دانشگاه وسترن انتاریو (UWO)، که هر دو از پیشگامان در این آموزش فلسفه هستند حمایت می شد.

در همان زمان، تعهد به سوی تعالی علمی و حرفه ای است که توسط یک "کمیته بازرگانی" پشتیبانی، متشکل از دانشگاهیان و مدیران از دانشگاه های مشهور جهان و موسسات از جمله هاروارد، UWO، IMD، کمبریج، استنفورد، مک گیل و موسسه آسیایی مدیریت.

مدرسه ارائه می دهد انواع مختلفی از برنامه از جمله فشرده تمام وقت MBA، یک هفته پایان اجرایی MBA، مدیریت دکتری مبتنی بر دوره و مقطع کارشناسی با رشته های اصلی در حسابداری و امور مالی، و علم مدیریت است. علاوه بر این، مرکز توسعه اجرایی Rausing (REDC) ارائه می دهد برنامه مدت زمان کوتاه برای مدیران است. مدرسه نیز انجام دقیق تحقیقات اقتصادی و مدیریت از طریق بخش های استراتژیک مرکز تحقیقات، مرکز توسعه شرکت اجتماعی و مرکز تحقیقات مورد.

LUMS به حفظ یک رابطه نزدیک با دنیای کسب و کار، که به عنوان یک منبع از مشاوره و اطلاعات عمل می کند. این تعامل نه تنها کمک می کند تا برنامه درسی مربوط به نیازهای کسب و کار سازمان، بلکه تضمین می کند که دانش آموزان به پویایی شرکت های بزرگ جهان قرار گرفته است.

رهبران کسب و کار به طور فعال با اعضای هیات علمی و دانشجویان از طریق بازدیدکننده داشته است مکرر، سمینارها و عنوان سخنرانان مهمان تعامل و دیدگاه های خود را غنی سازی تجربه کلاس درس. علاوه بر این، ارتباط صنعت با دخالت دانشکده MBA در آموزش و پرورش در برنامه های توسعه اجرایی که هر سال توسط بیش از 2000 مدیران ارشد و مدیران از شرکت های بزرگ جهان حضور تقویت شده است.

هدف ما ارائه برای نیازهای آموزشی مختلفی از بدن دانش آموز فرهنگی، گوناگون و از لحاظ جغرافیایی پراکنده شده توسط آنها را آماده آکادمیک، شخصا، و حرفه ای، و با ارائه آنها دسترسی به فرصت های به ایجاد یک تفاوت.

سه دهه و بیش از 2000 فارغ التحصیلان بعد از آن است به عنوان یکی از مدارس کسب و کار در منطقه قرار گرفت. SDSB همچنان به عنوان اولین انتخاب دانش آموزان در جنوب آسیا است. این چیزی است که باعث می شود یک همکاری با SDSB یک تلاش ارزشمند است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Suleman Dawood School of Business

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه در سلیمان داوود دانشکده کسب و کار (SDSB) در LUMS به فراهم می کند یک تجربه شدید و خواستار دانشگاهی، شامل دو سال تحصیل تمام وقت ا ... [+]

چرا LUMS به MBA؟

"من LUMS در تابستان سال 1991 در دانشگاه قدیمی پیوست. برای جهت گیری تابستان ما در میان چیزهای دیگر، ما را به کامپیوتر معرفی شدند و با توجه به هر دو نت! از یک پس زمینه از کلاس های درس سنتی، روش مورد آموزش احساس تهدید آمیز است. من خوش شانس به توسط دانشکده موسس LUMS به با کمتر از 100 دانش آموز در دانشگاه آموزش داده شده است، بود. من دوستی مادام العمر در طول مدتی که من در LUMS به ساخته شده است. در حالی که WAC شکن عقب فریب از صبحانه Halwa پوری نگه داشته ما رفتن، برای فراموش مسابقات بسکتبال نیمه شب است. دوست ذهن نیست انجام آن را دوباره و دوباره! "... [-]

پاکستان لاهور
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی