Porto Business School

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

پورتو مدرسه کسب و کار مدرسه کسب و کار در بزرگترین دانشگاه پرتغالی، دانشگاه پورتو است. ماموریت آن آموزش دوره های تحصیلات تکمیلی و پیشرفته آموزش مدیریت اجرایی، فعالیت های مکمل با مشارکت دائمی در زمینه خدمات تحقیقات و کسب و کار استفاده شود.

پورتو مدرسه کسب و کار گرد هم می آورد مهارت ها و تجربه از سابق EGP-UP و ISFEP، یک پروژه آموزش اجرایی که با موفقیت در دانشکده اقتصاد توسعه داده شد.

به عنوان یک منبع اساسی، پورتو مدرسه کسب و کار است کارکنان آموزش با تجربه طولانی در آموزش و پژوهش، از دانشگاه پورتو (اقتصاد، مهندسی، حقوق و روانشناسی و علوم تربیتی دانشکده)، که به دو دسته آموزش دیگر اضافه شده است: مدیران با آموزش آکادمیک و حرفه کسب و کار سخت، و معلمان از دانشگاه های خارجی، آنهایی که یعنی آمریکای شمالی (مرکزی فلوریدا، ماساچوست، میامی و New Orleans) و آنهایی که اروپا (لندن مدرسه کسب و کار و کسب و کار موسسه، در میان دیگران). این ارتباطات به مدارس مشابه خارجی، که از سال 1988 در برخی از موارد وجود داشته است، اطمینان از سطح بالایی بین المللی در فعالیت های آن است.

پورتو مدرسه کسب و کار

پورتو مدرسه کسب و کار حتی به حمایت از یک گروه از شرکت ها و سازمان های دیگر مرجع با مشارکت تعیین کننده ای در ایجاد ارگانهای مدیریت مدرسه (هیئت مدیره و مدیریت)، و که اطمینان از اتصال به موثر برای مدرسه با جهان کسب و کار پرتغالی . مشارکت کسب و کار در مدل حاکمیت پورتو مدرسه کسب و کار تا حد زیادی گسترده تر از آن مشاهده شده در هر مدرسه کسب و کار های دیگر پرتغالی است.

پورتو مدرسه کسب و کار در حال حاضر دارای زیر را به عنوان محصولات مرجع: یک تمام وقت بین المللی MBA، ماژلان MBA، اجرایی و MBA. به غیر از این برنامه ها، پورتو مدرسه کسب و کار ارائه می دهد حتی مجموعه ای از دوره های یک سال تحصیلات تکمیلی، برنامه های اجرایی کوتاه مدت و میانه، سمینارها مدیریت بالایی، برنامه های آموزشی در شرکت و خدمات کسب و کار (انتخاب و استخدام کارگران واجد شرایط، و پژوهش و مشاوره اعمال فعالیت).

ارزش های مدرسه کسب و کار پورتو

  • انجام آن را به خوبی
  • ایجاد تغییر
  • تلاش برای بیشتر
  • آموزش برای زندگی

ماموریت

پورتو مدرسه کسب و کار است که ماموریت به بهبود کیفیت مدیریت و برای ایجاد تغییر در شرکت ها و سازمان های دیگر، با استفاده از آموزش های پیشرفته در سطح پس از فارغ التحصیل شد، پژوهش و مشاوره اعمال می شود. پورتو مدرسه کسب و کار در نظر دارد به دنبال توسعه شبکه ای از دانش و شایستگی ها و حمایت از اقدامات رهبران و برای رقابت شرکت ها در بازارهای جهانی است.

چشم انداز

ما در رهبران بودن در آموزش مدیریت اجرایی، شرکت دادن و آکادمی های جانبی توسط سمت هدف در در رفتن فرآیند یادگیری و قدردانی متقابل است.

همکاران

پورتو مدرسه کسب و کار است 36 بدن شناخته شدند. در بر داشت زیر در حال حاضر شرکای پورتو مدرسه کسب و کار:

علمی

پورتو مدرسه کسب و کار

غیر علمی:

پورتو مدرسه کسب و کار

اعتبارنامه

AMBA و EPAS: برنامههای MBA در دانشکده کسب و کار پورتو حامل دو اعتبارنامه بین المللی هستند.

پورتو مدرسه کسب و کار

مکان ها

پورتو

Address
Avenida Fabril do Norte, 425
Matosinhos
Portugal

4460-312 پورتو, منطقه پورتو, پرتغال

اعتیار سنجی ها