Central China Normal University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

واقع در ووهان، مرکز استان هوبئی و یک مرکز بزرگ حمل و نقل در چین، مرکزی چین طبیعی دانشگاه یک دانشگاه جامع کلیدی به طور مستقیم در دولت از وزارت چینی از آموزش و پرورش است. پردیس زیبا از بیش از 2000 مو (330 جریب) در Guizi هیل واقع در مرز جنوبی دریاچه. به عنوان یکی از دانشگاه های در لیست 211 پروژه امنیت ملی آموزش و پرورش، دانشگاه مرکزی چین طبیعی است که به شدت به عنوان یک پایگاه مهم برای پرورش استعدادها درخشان برای کشور، و همچنین به عنوان یک مرکز آموزشی برتر برای معلمان عالی در مؤسسات آموزش عالی و بالا به رسمیت شناخته مدارس.

دانشگاه ما این است که در میان اولین موسسات عالی در چین حق ارائه مدرک دکترا و کارشناسی ارشد، برای ارزیابی و مشورت عناوین استاد، استاد و همچنین سرپرست دکترا، و در حال حاضر ایجاد یک سیستم آموزش پیشرفته کامل و بهینه سازی شده از مقطع کارشناسی به برنامه های تحصیلات تکمیلی ، از دکترا به برنامه های دکترا، و از تمام وقت به برنامه های بزرگسالان آموزش و پرورش.

قدرت تحقیقات ما این است که شاهد افزایش سال ثابت به سال. علوم اجتماعی کار تحقیقاتی ملی CCNU رتبه 10 صفحه برای سه سال متوالی، کار و پژوهش علوم اجتماعی آن توسط وزارت آموزش و پرورش رتبه بالا 6 برای چهار سال متوالی. رتبه بندی NO.8 در چهارم علوم اجتماعی برجسته علمی نتیجه جایزه، یک سری از نتایج تحقیقات ما جایزه از جمله دو جایزه مشت جایزه علوم طبیعی توسط وزارت چینی از آموزش و پرورش و شش جایزه از جایزه هوبئی استان علوم طبیعی به دست آورد.

ما روابط نزدیک با بسیاری از دانشگاه های کلیدی و موسسات تحقیقاتی ایجاد کرده اند و مبادلات مدرسه به مدرسه و همکاری علمی گسترده با بیش از 100 دانشگاه از بیش از 70 کشور از جمله ایالات متحده آمریکا، کانادا، آلمان، ژاپن، روسیه، فرانسه، جدید انجام داده اند نیوزیلند، استرالیا، کره جنوبی و ویتنام. کارشناسان و معلمان خارجی به طور منظم دعوت به تدریس در دانشگاه. در سال های اخیر، معلمان از دانشگاه خارج از کشور به طور مداوم برای مطالعه بیشتر ارسال گردیده است، اکثریت از آنها به خانه بازگشته اند برای تبدیل شدن به ستون فقرات در آموزش و پژوهش زمینه خود را. تعداد قابل توجهی از آنها فعال در منبر دانشگاهی بین المللی هستند و کمکهای قابل تحسین به علم، فناوری، فرهنگ و آموزش و پرورش مبادلات بین چین و کشورهای دیگر در سراسر جهان است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • چینی ها

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Campus تمام وقت September 2019 چین Wuhan

زمان ثبت نام رسمی برای این مهم سال 2012 است. 13 مدرس تمام وقت وجود دارد، 11 نفر از آنها دارای مدرک دکترا هستند، تدریس و تدریس هیات علمی را با ترکیبی از پیر و جوان تشکیل می دهند. در تدریس درازمدت، این مهم اهمیت را برای رشد و تسلط بر کیفیت و نظریه های اساسی دانش آموزان، بر آموزش و پرورش پایه های جامع و ضعیف تأکید می کند، دانش آموزان را تشویق می کند تا در انواع مختلف فعالیت های تحقیق و نوآوری علمی، ترویج تیم های کارآفرینی و افزایش توانایی های خودآموزی و نوآوری دانش آموزان را تقویت کند. [+]

برنامه آموزشی فارغ التحصیل

حرفه ای: اداره امور تجاری

سیستم مدرسه: 2 سال

I. مقدمه کالج

کالج مقدمه کالج در حال حاضر دارای 6 بخش از جمله 7 رشته کارشناسی (اقتصاد، اقتصاد بین المللی، تجارت، اداره کسب و کار، مدیریت منابع انسانی، مدیریت املاک و مستغلات، آموزش حسابداری مالی، و مهندسی مالی) و دوره ریاضی و اقتصاد متقابل فرهنگ و قانون- کلاس های اقتصاد متقابل و پنج مرکز تحقیقاتی. کالج دارای مدرک دکترا در آمار اقتصادی، مدرک کارشناسی ارشد در اقتصاد نظری و اقتصاد کاربردی، برنامه کارشناسی ارشد، 19 مدرک کارشناسی ارشد دوم و برنامه های کارشناسی ارشد MBA، MAE و MF است. مرکز مطالعات توسعه املاک و مستغلات هابئی مرکز تحقیقاتی علوم انسانی و علوم اجتماعی است و مدیریت املاک و مستغلات یک مارک تجاری استانی است. در حال حاضر، این کالج دارای 83 پرسنل کارآموزی و 71 معلم تمام وقت است. پزشکانی که درجه دکترا را دریافت می کنند، بیش از 80 درصد کل معلمین در بیمارستان بستری می شوند. این دانشکده دارای 18 استاد، 30 استاد، 23 استاد، 47 استاد، 7 استاد راهنما، 2 کمک ویژه از شورای دولتی و 3 استعداد جدید است که از برنامه های وزارت آموزش و پرورش حمایت می کند. Seminar Schuatan Scientists استاد 1 نفر در سال های اخیر، معلمان ما در حدود 50 پروژه تحقیقاتی علمی در سطح ملی، از جمله 2 پروژه های بزرگ علوم اجتماعی ملی، و بیش از 10 مقاله در مجلات معتبر علمی مانند علوم اجتماعی چین، تحقیقات اقتصادی و مدیریت جهان را به ریاست آن برگزیدند. ، مقالات CSSCI... [-]


تماس

华中师范大学

آدرس NO.152 Luoyu Road
430079 Wuhan, Hubei, چین
وب سایت http://www.ccnu.edu.cn/