توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در سال 1906 در نانجینگ، سلسله چینگ مدرسه جینان، اولین مدرسه دولتی برای خارج از کشور چینی را تاسیس کرد. هدف آن گسترش آموزش و ایجاد ارتباط با چینی های خارج از کشور بود. مدرسه جینان پیش از دانشگاه جینان بود که اکنون در گوانگژو واقع شده است.

جینان شناخته شده به عنوان نهاد عالی آموزش عالی برای خارج از کشور چینی، گسترش فرهنگ چینی تعالی در سراسر جهان را تشویق می کند. این اندیشه اعتقاد بنیانگذاران مدرسه را در ارتقای فرهنگ چینی و مأموریت خود برای ارتباط با هموطنان در سراسر جهان بیان می کند.

"دانشگاه جینان در اوایل اوایل دوره ریاست بازرگانی را تدوین کرد." در سال 1918، آقای هوانگ یانگی، یکی از معروفان جینان، به شدت متوجه شد: "اساسا، مسابقات تجاری و صنعتی فعلی، مسابقات دانش هستند"، و سپس از ایجاد کسب و کار انضباط در دانشگاه جینان. بعدها آموزش کسب و کار دانشگاه جینان شعله را در حال عبور و توسعه در یک سلسله بی پایان، و تجربه تغییرات، تلاش، و بهبود اجتماعی قرن را تجربه کرده است.

58208_JinanUniversity.jpg

معرفی

58484_1.png

در همان سال 1918، دانشگاه جینان مدرسه کسب و کار را تاسیس کرد. در طول چند دهه، پیشگامان و همکاران به طور پیوسته تلاش می کنند و پایه ای جامع برای توسعه مدرسه مدیریت فعلی را ایجاد می کنند.

در حال حاضر، مدرسه مزایای عبور از چنین شاخه های یادگیری به عنوان اقتصاد، قانون، علوم، مهندسی، پزشکی و مدیریت است. این شامل 4 رشته های درجه اول یعنی مدیریت بازرگانی، مدیریت و مهندسی، اقتصاد کاربردی و روانشناسی کاربردی است. این مجوز درجه دکترا برای 2 نفر از افراد درجه اول، 6 نفر رتبه دوم و 2 ایستگاه کاری پس از دکترا را دریافت می کند. قدرت جامع مدرسه یک پلت فرم خوب برای توسعه موضوعاتی مانند EMBA، MBA، MPAcc، MPA، و کارشناسی ارشد مهندسی و غیره بوده است. در همین حال، همکاری نزدیک مدرسه با جامعه و بازار نیز آورده است نیروی زندگی و نیروی انسانی به توسعه این رشته.

علاوه بر این، مدرسه مدیریت نیز اهمیت زیادی برای مبادلات دانشگاهی با دانشگاه ها و موسسات شناخته شده در خارج از کشور دارد. به عنوان مثال، توافقنامه بین مدرسه و دانشگاه استنفورد و دانشگاه پنسیلوانیا در ایالات متحده امضا شده است

در سال های اخیر تمایل به بین المللی شدن در مدارس مدیریت در چین وجود دارد. به اصطلاح "درونی سازی" به معنای آن است که علم مدیریت باید از میوه تمدن ها در سراسر جهان یاد بگیرد و در ایجاد اداره امور تجاری و ادارات دولتی شرکت کند. مبنای بینالمللی بودن، اهلی کردن است. بدین معنی است که وظیفه اصلی مدرسه مدیریت باید از بهترین شیوه های مدیریتی که به نیازهای داخلی هدایت می شود و منعکس شده و منعکس کننده مدیران می شود که می توانند به توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور کمک کنند.

دانشکده مدیریت دانشگاه جینان سنت "وفاداری، صداقت، استقامت، و احترام" را به ارث برده و استراتژی "مدرسه برای مدرسه معروف چینی خارج از کشور" را به ارمغان می آورد. با حمایت قوی از علوم مدیریتی، به ویژه شاخه ای از مدیریت کسب و کار، مدرسه تلاش می کند خود را در یک مدرسه مدیریت درجه اول در چین و گهواره از استعدادهای برجسته چینی مدیریت خود را با نوآوری، سازگاری خود را در زمان و به طور مداوم بهبود سیستم آموزشی، فرم ها و محتوا. فقط به این ترتیب می توان مدرسه مدیریت را به یک نام تجاری آموزشی معروف چینی در دایره آموزش کسب و کار بین المللی تبدیل کرد.

58482_2.png

58481_4.png

58483_3.png

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • چینی ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Jinan University - School of Management

SiMBA یک برنامه MBA منحصر به فرد است که به طور خاص برای دانشجویان خارجی طراحی شده است که علاقمند به مدیریت چینی هستند و امیدوارند که در چین کار کنند. برنامه آموزشی منحصر ... [+]

چین هر دو کشور باستانی و همچنین قدرت رو به رشد است، ما باید با این واقعیت مواجه شویم: در حالی که معرفی و به دست آوردن تمام میوه های تمدن جهان با ذهن باز، چین نیز فرهنگ خود را به جهان صادر می کند با هدف کمک به جهان توسعه. البته این روند شامل فرهنگی است که توسط تجار چینی در سطح جهانی ایجاد شده است و هم بین المللی شدن فعالانه و هم انگیزه است.

با بیش از 100 سال سابقه، دانشگاه جینان (JNU) آموزش های فرهنگی چینی را در اختیار خود دارد و بر آموزش های مدیران کسب و کار چینی تأکید دارد. دانشگاه جینان در حال حاضر دو برنامه MBA دارد: یک دوره نیمه وقت MBA است که به زبان چینی آموزش داده شده است؛ دیگری برنامه بین المللی MBA (SiMBA) است که یک برنامه بین المللی تمام وقت برای متقاضیان در سراسر جهان است.... [-]

چین گوانگژو
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی