Lingnan University College

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Sun Yat-sen یک دانشگاه جامع است که در سال 1924 توسط دکتر سون یتسن تاسیس شده است. این دانشگاه یکی از دانشگاه های برتر چین است و در رتبه بندی تحصیلی Times of 2011-2012 رتبه 6 را در میان همه دانشگاه های چینی و شماره 1 در جنوب چین.


کالج لنینگ (دانشگاه) در سال 1988 در دانشگاه سان یات سن به دنیا آمد و در حال حاضر یکی از بزرگترین مدرسه های اقتصاد و مدیریت در چین است که از دانشگاه لنینگ، یک دانشگاه خصوصی شناخته شده در اوایل قرن بیستم، به وجود آمد. کالج کالج آموزش و پرورش برای آموزش و پرورش ارائه می دهد که آموزش و پرورش را از طریق هنر لیبرال ارتقاء می بخشد و از پیشرفت آموزش و تحقیق دانش اقتصاد و مدیریت استقبال می کند.


لینگن دارای 3 دانشکده علمی در زمینه اقتصاد، مالی و مدیریت است. کالج برنامه های متنوعی در زمینه اقتصاد و مدیریت برای لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می دهد. همچنین برنامه های حرفه ای مانند MBA، MBA و برنامه های تخصصی ارشد در امور مالی را فراهم می کند. همه این برنامه ها از جمله برنامه های رقابتی ترین در چین هستند و بهترین آنها در جنوب چین محسوب می شوند. در سال 2014، برنامه MBA برنامه شماره 10 توسط فوربس چین به عنوان برنامه ارزشمندی تمام وقت برنامه MBA و شماره 11 به عنوان برنامه ارزشمندی برنامه MBA در دوره نیمه وقت در چین رتبه بندی شد.


کالج در حال حاضر دارای 92 عضو هیات علمی تمام وقت است و به طور مداوم برای تعالی علمی تلاش می کند. اعضای هیات علمی با تحقیق دقیق و اصلی با توجه به پیشرفت های اقتصادی و مدیریتی چین در نشریات مجلات علمی بین المللی و ملی اولویت بندی می کنند.


جهانی شدن علامت تجاری لینگن است و پیشگام جهانی شدن، لینگن یک برنامه مشترک بین المللی MBA با مدرسه MIT Sloan در سال 1998، یک برنامه اجرایی در چین با دانشکده مدیریت کارلسون دانشگاه مینه سوتا در سال 1999 تاسیس کرد و یک چین و فرانسه برنامه MBA با دانشگاه ژان مولین Lyon3 و EM Lyon در سال 1998. Lingnan نیز تاسیس شبکه گسترده ای از مشارکت با بیش از 40 دانشگاه های برجسته در سراسر جهان است. همکاری بین المللی بر مبادله دانشجویان، مبادله اساتید، برنامه های دوگانه، تحقیقات مشترک و غیره تمرکز می کند. این شبکه مشارکت جهانی دانش آموزان و هیئت علمی را به طور یکسان با پلت فرم مبادلات بین المللی که آموزش، یادگیری و همکاری پژوهشی را تقویت می کند، فراهم می کند.


در حال حاضر Lingnan توسط AACSB، EQUIS و اعتبارنامه های AMBA تایید شده است، که Lingnan را به عنوان یکی از چندین مدرسه چینی که می تواند شهرت و جایگاه بین المللی را مورد تایید قرار دهد، تایید کرد. کالج لنینگ (دانشگاه) با نگاه به آینده، کالج لینینگ (دانشگاه) پیشرفت مداوم و تعالی تدریس و تحقیق را برای رسیدن به اهداف خود که یکی از مدرسه های پیشرو در اقتصاد و مدیریت در چین و جهان است، ترویج خواهد کرد.


چشم انداز

ما خواهان آن هستیم که در سطح جهانی به عنوان مدرسه کسب و کار پیشرو در چین شناخته شود.


مأموریت

ما رهبران را آموزش می دهیم و دانش را برای پیشبرد آینده چین و جامعه جهانی به پیش می بریم.


ارزشهای اصلی

تعالی، جهانی، یکپارچگی و خدمات.

مکان ها

گوانگژو

Address
No.135, Xingang Xi Road
510275 گوانگژو, گوانگدونگ, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها