The University of Manchester, China Centre

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه منچستر یکی از دانشگاه های اصلی دانشگاه های انگلیس است که دارای تاریخ افتخار است، از جمله 25 برنده جایزه نوبل در میان میراث. این مکان مکانی برای پرورش دانش و اتصال درخشان ترین ذهن ها برای یافتن راه حل های نوآورانه برای بزرگترین چالش های جهان است. بزرگترین دانشگاه بریتانیا، دانشگاه منچستر، دوره های تخصصی و بین رشته ای را با بالاترین دقت علمی ارائه می دهد.

دانشگاه منچستر چین مرکز در سال 2008 تاسیس شد، در اصل مسئولیت آوردن دوره های یادگیری ترکیبی از دانشکده های بازرگانی اتحاد منچستر به چین است. این مقام رسمی به عنوان مرکز دانشگاه منچستر چین در تاریخ 25th سپتامبر 2016 توسط رئیس جمهور و معاون دانشکده پروفسور دان نانسی روتول باز شد. دوره های در دسترس شامل دوره های MBA و برنامه های همکاری با دانشگاه شانگهای Tongji و دانشگاه شانگهای Jiaotong است. برنامه MBA، که سهمیه های اعتباری بین المللی (AACSB، AMBA و EQUIS) را دریافت می کند، اطمینان می دهد که ما بهترین ارائه دهنده آموزش تجارت جهانی در چین باقی مانده است.

برخی از برنامه های قابل حمل با کیفیت ما

- MBA جهانی منچستر

ما افتخار می کنیم روش شناخته شده جهان منچستر را به چین برسانیم. این به عنوان مهم ترین تعلیم و تربیت در زمینه مطالعات مدیریت محسوب می شود. یک رویکرد یادگیری مبتنی بر عمل، بر خلاف هر کدام، چالش های کسب و کار واقعی در هر پروژه ای را که برای ساخت مهارت هایی که می توانید در کار خود اعمال کنید، تکرار کنید.

  • برنامه های نیمه وقت / ترکیب برنامه های MBA به طور کامل قابل انعطاف و قابل حمل هستند
  • کارگاههای چهره به چهره در شانگهای، ایالات متحده آمریکا، امارات متحده عربی، انگلستان، سنگاپور و هنگ کنگ؛
  • دانش آموزان توسط همان دانشکده که از دانشگاه منچستر در منچستر آموزش داده می شوند؛
  • درجه اعطاء شده همانند دانش آموزان تمام وقت ما از دانشگاه منچستر است؛
  • MBA به طور متوسط ​​114٪ افزایش حقوق خود را سه سال پس از فارغ التحصیلی؛
  • در نمونه کارهای مخاطبین خود را با بیش از 25،000 فارغ التحصیل در 130 کشور در سراسر جهان بسازید
  • اگر در مورد موفقیت آمیز هستید، ما به سرمایه گذاری خود احترام می گذاریم، در حالی که تایید می کنیم که تلاش ها، دانش و منابع ما آموزش عالی کسب و کار جهانی را به شما نشان می دهد.
http://www.uom.ac.cn/
http://www.uom.ac.cn/contact/us

مکان ها

شانگهای

The University of Manchester

Address
Manchester Business School China International Centre Suite 604,6F, West Office Tower, Shanghai Centre 1376 Nanjing West Road
200040 شانگهای, شانگهای, چین
تلفن
+44 161 306 6000

چین آنلاین

Address
چین آنلاین, چین

اعتیار سنجی ها

برنامه ها