Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

درباره RBS

دانشکده کسب و کار (RBS) یک مدرسه تشکیل دهنده دانشگاه Renmin چین است. آن را از گروه مدیریت کارخانه، گروه اقتصاد تجارت و برنامه امور مالی و حسابداری بزرگ شد. این سه گروه در سال 1950 تاسیس شد و اولین برنامه های مدیریت کسب و کار در چین بود. با سابقه بیش از 60 سال، RBS، تعداد قابل توجهی از مدیران حرفه ای برای کسب و کار و سازمان های دولتی را تولید کرده است، دانشکده آموزش دیده برای موسسات آموزش عالی و توسعه تعداد زیادی از برنامه های جدید و زمینه های تحقیقاتی. به عنوان یک پیشرو در مدیریت آموزش و پرورش در چین، RBS کتاب های درسی به طور گسترده ای در دانشگاه های چین مورد استفاده قرار تالیف کرده است و دولت و کسب و کار در تصمیم گیری و اصلاحات شرکت توصیه می شود.

RBS دارای هفت بخش: مدیریت عمومی، سازمان و منابع انسانی، بازاریابی، علوم مدیریت و مهندسی، اقتصاد تجارت، حسابداری، و امور مالی. RBS است 148 تمام وقت اعضای هیات علمی با تخصص در همه رشته بزرگ، از جمله محققان برش، لبه و مدرسان موثر است.

برنامه مدیریت کسب و کار مدرسه توسط وزارت آموزش و پرورش به عنوان یک موضوع سطح من کلید ملی تعیین و بنابراین برای حمایت دولت واجد شرایط است. فقط چهار برنامه دیگر در چین را به همان به رسمیت شناختن. برنامه مدیریت کسب و کار RBS در چین در طول ارزیابی ملی در سال 2012 برای اولین بار آخرین قرار گرفت. مدیریت سازمانی، اقتصاد صنعتی و حسابداری نیز به عنوان سطح II ملی افراد کلیدی قرار گرفت. RBS دارای 2 برنامه های دکترا در رشته های 7، 5 مقطع کارشناسی ارشد حرفه ای و 2 برنامه های مقطع کارشناسی در 6 رشته، پوشش تمام زمینه های آموزش مدیریت کسب و کار.

در سال های اخیر، بین المللی تبدیل شده است سنگ بنای تمرکز استراتژیک RBS. در سال 2013، مدرسه توسط AACSB معتبر شده است و در روند تجدید مجوز رسمی EQUIS آن است. RBS همکاری های دراز مدت با بیش از 55 دانشگاه های معتبر در ایالات متحده، کانادا، انگلستان، دانمارک، ایرلند، فنلاند، فرانسه، ژاپن، کره، استرالیا، بلژیک، هلند، هنگ کنگ و تایوان تاسیس شده است. این مشارکت شامل بازدیدکننده داشته است اعضای هیات علمی، برنامه های تبادل دانشجو و همکاری تحقیقاتی. دانشکده های خارج از کشور و دانشجویان بین المللی به طور پیوسته افزایش. در سال 2011، RBS GNAM (شبکه جهانی برای مدیریت پیشرفته)، آغاز شده توسط دانشکده مدیریت در دانشگاه ییل پیوست. در حال حاضر 23 عضو می بالد. تمام این اقدامات در حال افزایش نمای جهانی RBS.

به عنوان بخشی از دانشگاه Renmin چین، مدرسه از اصول دانشگاه از "دانشگاه مردم، روح انسان و تمرکز بر علوم انسانی و علوم اجتماعی". شعار این دانشگاه «جستجوی حقیقت از حقایق" رویکرد مدرسه به آموزش و پژوهش، است. ماموریت RBS است به "ایجاد دانش مدیریت، آموزش استعدادهای رهبری، و شکل دادن به فعالیت های تجاری محلی و جهانی، برای پیشبرد پیشرفت اجتماعی است." مدرسه فراهم می کند که تخصص مدیریت توسعه چین از تولید و رهبران جهان. با انجام ماموریت خود، RBS با هدف دستیابی به چشم انداز خود را: "به یکی از مدارس کسب و کار قابل احترام ترین در جهان است."

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Renmin University of China, School of Business

این برنامه ارائه می دهد IMBA آهنگ الهام که در آن دانش آموزان در یادگیری تجربی از طریق بازدیدکننده داشته است شرکت (حداقل 5 / ترم) و اتصال به صنعت شرکت کنند. ... [+]

MBA بین المللی بررسی اجمالی

انگلیسی

2 سال تمام وقت

آهنگ الهام بخش

این برنامه ارائه می دهد IMBA آهنگ الهام که در آن دانش آموزان در یادگیری تجربی از طریق بازدیدکننده داشته است شرکت (حداقل 5 / ترم) و اتصال به صنعت شرکت کنند. سخنرانان مهمان و مدیران اجرائی به کلاس درس دعوت به طور مستقیم با دانش آموزان MBA تداخل می کنند. کلاس های IMBA و شرکت بازدیدکننده داشته است اغلب با هم ادغام شدند برای ایجاد محیط یادگیری مطلوب برای دانش آموزان ما.... [-]

چین Beijing