توضیحات رسمی را مطالعه کنید

تاریخ آموزش کسب و کار از دانشگاه شانگهای سرمایه گذاری و اقتصاد (SUFE) را می توان به 1917 برمی گردد زمانی که یک برنامه تجارت در نانجینگ مدرسه عالی عادی تاسیس شد. YANG Xingfo، فعال اجتماعی شناخته شده و شخصیت دموکراتیک وطن پرست، مدیر برنامه بود. در سال 1921، برنامه شرق به شانگهای منتقل شد و دانشگاه شانگهای بازرگانی شد. این دانشگاه دانشگاه تجارت برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش چین بود. GUO Bingwen، مربی مشهور، اولین صدراعظم بود. MA Yinchu، اقتصاددان مشهور، اولین مدیر امور علمی شد.

به عنوان نهاد آموزش و پرورش برای اولین بار بالاتر چین از مطالعات کسب و کار، SUFE که آن تاسیس شد. "به آموزش و توسعه آن استعداد که دارای قابلیت های هدایت و سازمانی و می توانید سرب در صنعت و تجارت است." پیوستن به این سنت و روح و روان، چندین نسل SUFE از مربیان بسیار عالی اند خود را از ارتکاب به انجام تحقیقات کسب و کار، بررسی حقیقت و کمک به جامعه با دستاوردهای پژوهش و آموزش خود را با تشکیل یک همکاری نزدیک با جامعه است.

پس از چند نسل از تلاش های مداوم مربیان کسب و کار، SUFE تبدیل به یک دانشگاه چند رشته که در اقتصاد کاربردی و علم مدیریت متمرکز و حفظ توسعه هماهنگ از امور مالی، اقتصاد، مدیریت، حقوق و علوم. در سال 1981، لوله سوپا و راش اولین دانشگاه مالی حق اعطای درجه دکترا اعطا شد. در سال 1992، لوله سوپا و راش در میان مدارس بود برای ایجاد ایستگاه های تلفن همراه. در سال 1996، لوله سوپا و راش از "211 پروژه،" برنامه ای برای ساخت 100 دانشگاه های کلیدی پیوست. در سال 2000 و 2007، لوله سوپا و راش کردم "برجسته" آموزش در مقطع کارشناسی ارزیابی از وزارت آموزش و پرورش. این دانشگاه در برنامه های ملی در سطح بالا دانشگاه (985 پروژه) در سال 2007 وارد مطالعه شدند.

دانشگاه در حال حاضر دارای 3 رشته های کلیدی ملی - حسابداری، امور مالی و تاریخ اندیشه اقتصادی، 1 ملی نظم و انضباط پرورش کلید - امور مالی، 4 رشته های کلیدی وزارت مالیه و 6 رشته های کلیدی شانگهای. خانه های دانشگاه 3 پایگاه ملی که پایه آموزش استعدادهای اقتصاد ملی، پایه آموزش با کیفیت فرهنگی ملی برای دانشجویان، و پایه تحقیقات کلیدی علوم انسانی و علوم اجتماعی از وزارت آموزش و پرورش - موسسه حسابداری و امور مالی. لوله سوپا و راش حال حاضر دارای 4 برنامه های مدرک دکترا از رشته های سطح اول که اقتصاد نظری هستند، اعمال اقتصاد، مدیریت کسب و کار، و علم مدیریت و مهندسی، 3 ایستگاه تلفن همراه برای پس از دکترا پژوهش در اقتصاد نظری، به ترتیب اقتصاد و مدیریت کسب و کار اعمال می شود، 44 دکترا برنامه های مدرک از رشته های سطح دوم، 6 برنامه کارشناسی ارشد رشته-سطح اول، برنامه های مدرک کارشناسی ارشد 74 رشته سطح دوم، و 36 برنامه های مقطع کارشناسی.

با توجه به جهت توسعه دانشگاه "بودن یک دانشگاه تحقیقاتی چند رشته با ویژگی های مالی متمایز"، هدف کلی از "ساختمان یک دانشگاه سوسیالیستی کلاس اول در چارچوب توسعه مدرن، بین المللی و informationized"، مفهوم درهای باز، و روند آموزش کسب و کار بین المللی، SUFE دانشکده کسب و کار در اوایل سال 2011 از سر گرفته به ادغام قدرت و مزایای رشته، ساخت پروژه های شاخص آموزش کسب و کار، بهبود محتوا و کیفیت آموزش کسب و کار، و متعهد به سطح بالا و رهبران کسب و کار نوآورانه ، کشت برای چین و جهان است. به اعتقاد ما، در آینده ای نزدیک، دانشکده کسب و کار، دانشگاه شانگهای سرمایه گذاری و اقتصاد خواهد بود یک نیروی قابل توجه به منظور کمک برای رشد چین و ادغام در اقتصاد جهانی است.

چشم انداز از دانشکده کسب و کار

به عنوان یکی از نهادهای پیشرفته ترین برای مطالعات کسب و کار در چین و منحصر به فرد در شانگهای واقع شده، یک مرکز تجارت و حمل و نقل کشور و همچنین به عنوان یک مرکز مالی شرق آسیا، دانشکده کسب و کار، دانشگاه شانگهای سرمایه گذاری و اقتصاد به دنبال به طور کامل سود خود را از محل برتر آن، به عنوان یک آزمایشگاه کسب و کار در خدمت و کمک به جامعه با دستاوردهای پژوهش و آموزش آن با تشکیل یک همکاری نزدیک با جامعه و مکمل یکدیگر.

ماموریت دانشکده کسب و کار

دانشکده کسب و کار، دانشگاه شانگهای سرمایه گذاری و اقتصاد، متعهد، با یک چشم انداز جهانی، به توسعه استعداد کسب و کار، انجام تحقیق و پژوهش کسب و کار نوآورانه، هدایت رهبران کسب و کار، و ترویج تمدن کسب و کار.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

Part time MBA

Shanghai University of Finance & Economics - College of Business

برنامه MBA بین المللی توسط دانشگاه شانگهای سرمایه گذاری و اقتصاد (SUFE) و دانشگاه وبستر (وبستر) توسط وزارت چینی از آموزش و پرورش (MOE) در سال 1996، که آن را یکی از برنامه ... [+]

برنامه MBA بین المللی توسط دانشگاه شانگهای سرمایه گذاری و اقتصاد (SUFE) و دانشگاه وبستر (وبستر) توسط وزارت چینی از آموزش و پرورش (MOE) در سال 1996، که آن را یکی از برنامه های اول IMBA رسمیت شناخته شده توسط وزارت معارف می سازد به رسمیت شناخته شد. این برنامه با هدف کشت رهبران کسب و کار با چشم انداز جهانی و استعداد مدیریت میان فرهنگی است.

روش برنامه درسی و آموزش با استانداردهای بین المللی. درس، جزو دروس و سخنرانی حرفه ای و برش لبه هستند، بر اساس برنامه های اصلی ایالات متحده MBA. این برنامه تمام انگلیسی است. دوره کامل هستند، با توجه به در ترم 9 هفته. هدف مهارت های یادگیری و دانش آموز عمیق است. دانش آموزان باید زمان کافی برای تجمع دانش بر اساس هر هفته.... [-]

چین شانگهای
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
2 - 4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی