Southwest Jiaotong University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه حمل و نقل جنوب غربی (SWJTU) در سال 1896 تاسیس شد و یکی از قدیمی ترین موسسات آموزش عالی در چین است. شناخته شده به عنوان مهد مهندسین راه آهن چین و "کورنل از شرق"، SWJTU زادگاه آموزش و پرورش مدرن چین در حمل و نقل، معدن و متالوژی و مهندسی عمران است. در طول تاریخ خود، این دانشگاه نام های مختلف از قبیل "امپریال کالج چینی راه آهن در شانهایگوان توسط Beiyang دفتر راه آهن"، "دانشگاه تانگشان حمل و نقل" و "موسسه تانگشان از راه آهن" اتخاذ کرده است.

از زمان تأسیس آن بیش از 100 سال پیش، SWJTU طوفان در میان گذشته متخاصم چین گذاشته است. آن را دستخوش 18 جابجایی و با وجود مشکلات اعتقاد به آموزش و تعلیم جوانان برای دوباره جوان سازی از کشور چین متحمل شده است. این امر همچنین ماموریت آموزش و پرورش متمرکز در فرهنگ و حمل و نقل، گسترش می یابد روح آموزش استعدادهای به نفس زندگی جدید را از کشور چین و مداوم خود را بهبود، و سنت تعالی دانشگاهی و برنامه ریزی دقیق و تحقیقات حفظ می کند. تا کنون، تعدادی از فارغ التحصیلان از دانشگاه نزدیک به 300،000 رسید.

فارغ التحصیلان شامل 57 دانشگاهیان به رسمیت شناخته شده توسط دولت های ملی، موسسات تحقیقاتی بالا و آکادمی های از خانه و خارج از کشور. در میان آنها، سه برنده از چین "دو بمب و یک جایزه شایسته ماهواره ای" و نه مهندسی پیشگامان طراحی می باشد. فارغ التحصیلان همچنین شامل پژوهشگران برتر در زمینه های علمی و مهندسی، چهره های شناخته شده عمومی، مقامات دولتی، رهبران صنعت، کارآفرینان و کارشناسان متعدد، استادان و محققان که لذت بردن از تحسین هر دو در چین و خارج از کشور. این افراد یک معامله بزرگ به جوان سازی و رفاه ملت کمک می کنند و بهره مند توسعه چین در راه آهن و حمل و نقل تعهدات.

رهبر فقید چین، زادگاه، یک بار دستاوردهای علمی دانشگاه با گفتن این که SWJTU زادگاه برای بسیاری از استعدادهای مانند یانگ Xingfo، زو Kezhen و مائو Yisheng بود تحسین کرد. یانگ Xingfo یکی از انقلابیون معروف چین که زندگی خود را برای ملت قربانی بود. لو شون، بزرگترین نویسنده مدرن چین، با آهنگسازی شعر به خصوص به او اختصاص داده شده سوگواری مرگ او. زو Kezhen بنیانگذار فنولوژی بود و مائو Yisheng یک متخصص در پل سازی که Qiantang رودخانه پل، اولین در نوع خود در چین مدرن طراحی شده بود. SWJTU امروز است که در چنگدو، مرکز استان سیچوان در جنوب غربی چین واقع شده است. این شهرستان به عنوان سرزمین فراوانی، از میهن پاندای غول پیکر و محل ثروت و موفقیت دوبله شده است. این دانشگاه دارای مساحت حدود 333 هکتار دارای سه شعبه و. آنها به دانشگاه JIULI، دانشگاه Xipu و پردیس EMEI است که در EMEI کوه منظره منطقه، یک مقصد توریستی معروف در فهرست میراث جهانی توسط یونسکو قرار گرفته است. SWJTU یک دانشگاه مهندسی برتر است و در لیست دسته اول چین از 211 دانشگاه پروژه. این نیز یک دانشگاه در "985 پروژه نوآوری بستر های نرم افزاری در راه آهن و حمل و نقل حمل و نقل مهندسی". دانشگاه در توسعه متوازن از افراد چند رشته ای از مهندسی، علوم، مدیریت کسب و کار، امور مالی، هنر و قانون تمرکز دارد. این یکی از دانشگاه های برتر چین با دولت تصویب دانشکده تحصیلات تکمیلی در دولت مستقیم از وزارت آموزش و پرورش است. این دانشگاه نقش رهبری این پروژه به راه اندازی "مرکز راه آهن حمل و نقل ایمنی همکاری نوآوری" است، که در "قابلیت دانشگاه نوآوری بهبود طرح" ملی، همچنین به عنوان "2011 طرح" شناخته شده است. عناوین دیگر اعطا شده توسط وزارت آموزش و پرورش شامل بودن یک عضو از دسته اول از دانشگاه به خلبان "برنامه آموزش و پرورش و آموزش مهندسی عالی" و "اصلاحات جامع در حرفه ای فارغ التحصیل آموزش و پرورش".

SWJTU دارای یک سیستم آموزشی دانش آموز به خوبی توسعه یافته اعطای لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا. آن را از 19 مدرسه با 75 رشته در مقطع کارشناسی کلیدی، که در میان 12 در سطح ملی تخصصی رشته های اصلی است تشکیل شده است. دانشگاه اعطا مدرک دکترا به 15 رشته در سطح اول و کارشناسی ارشد به 43 رشته در سطح اول، و آن نیز میزبان ده مراکز برای مطالعه پس از دکترا. دانشگاه خانه را به 12 در سطح ملی رشته های کلیدی از جمله لکوموتیو و خودرو مهندسی است و دارای 11 سطح ملی رشته تخصص و چهار رشته های ذکر شده در اصلاحات جامع ملی خلبان در ساخت و ساز عمده. نظم و انضباط در سطح اول مهندسی ترافیک در صدر فهرست ملی در بین تمام دانشگاه ها و سایر رشته پیشرو ژئوماتیک مهندسی، مهندسی برق، مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و مهندسی و علوم مدیریت. در میان یک دانشکده آموزش 2500، چهار دانشگاهیان از آکادمی علوم چین، هشت دانشگاهیان از آکادمی مهندسی چین، هفت کارشناسان در یکی از هزار قنطار وجود دارد طرح سه دانشمند ارشد در برنامه تحقیقاتی عمومی ملی (همچنین به نام 973 برنامه )، 13 استادان به خصوص منصوب و استادان رئیس چونگ کنگ محققان برنامه از چین، یک دستاورد برنده جایزه از برنامه دانش پژوهان چونگ کنگ و 16 برندگان بنیاد ملی جوانان برجسته. این دانشگاه دارای شش تیم تحقیقات نوآوری در سطح ملی به رسمیت شناخته شده توسط وزارت آموزش و پرورش. علاوه بر این، بیش از 40 دانشگاهیان از آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی چین به عنوان استاد پاره وقت در دعوت دانشگاه کار می کنند. دانشگاه استادی افتخاری به برندگان جایزه نوبل در علم اقتصاد اعطا کرده است، رابرت ماندل و رینهارد سلتن، و برنده جایزه نوبل در فیزیک داگلاس دین اشرفت. فارغ التحصیلان این کالج که پس از چین از سر گرفته آزمون ورود به دانشگاه در سال 1976 فارغ التحصیل ترین صندلی در زمینه حمل و نقل ریلی از هر دو آکادمی علوم چین و آکادمی مهندسی چین صورت گرفته است.

SWJTU از نیاز به ساخت سیستم راه آهن چین و رونق در روند خدمت توسعه راه آهن تاسیس شد. این ساخته شده است سهم زیادی را به پیشرفت های بدست آمده راه آهن چین، از جمله پکن، ژانگجیاکو راه آهن، خود طراحی و خود ساخته شده است اولین راه آهن از چین توسط یک تیم به رهبری ژان تیانیو؛ است ،، Baoji-چنگدو راه آهن، اولین راه آهن از موتور برق از چین؛ چنگدو کونمینگ راه آهن است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از سخت ترین پروژه های ساخت و ساز راه آهن در جهان با ویژگی های جغرافیایی پیچیده و راه آهن چینگهای تبت تکمیل در سال 2006 شناخته شده است. لیست دستاورد همچنین شامل توسعه موفق اولین و دیزلی لوکوموتیو الکتریکی پس از جمهوری خلق چین در سال 1949 تاسیس شد. اولین سرنشین دار با درجه حرارت بالا مدل ابررسانایی قطار ماگلو در جهان؛ اولین سنگین بار راه آهن داتونگ-Qinghuangdao خط و اولین اشکال زدایی سیستم موفق اولین خط نسخه ی نمایشی چین برای قطار maglev. این دانشگاه همچنین شرکت با شور و نشاط در طراحی و ساخت و ساز از همه مترو در چین و ساخت و ساز پل کلیدی از جمله معروف پل Hangzhou خلیج و پل دنگهای، و همچنین پروژه های راه آهن های متعددی از قبیل پکن، تیانجین راه آهن بین شهری، ووهان، گوانگژو اکسپرس راه آهن و پکن، شانگهای راه آهن با سرعت بالا. SWJTU نقش کلیدی در توسعه حمل و نقل ریلی تعهدات چین بازی می کند و دانشگاه با نفوذ ترین در این زمینه است. این شاهدان ساخت و ساز در چین حمل و نقل ریلی از مرحله نوپای به بلوغ و شکوفایی، و دستاوردهای دستیابی به موفقیت های متعدد در زمینه سرچشمه. تا کنون، دانشگاه سه سیستم در ساخت و ساز نظم و انضباط، آموزش استعداد و پژوهش فرموله شده تا به منظور تسهیل حمل و نقل ریلی روند نوسازی چین و خدمت به توسعه اقتصادی منطقه. این دانشگاه هل دادن به جلو نوآوری و همکاری با نیروهای اجتماعی و منابع مختلف به گام تا نوآوری و تولید خرد جمعی در جهت توسعه حمل و نقل ریلی در چین است. هدف آن پرورش استعدادهای با کیفیت بالا با روح نوآورانه و مزیت رقابتی به منظور ارائه پشتیبانی فنی و پرسنل برای ساخت و ساز حمل و نقل ریلی و مدیریت و توسعه اقتصادی منطقه ای در چین است.

SWJTU متصل اهمیت زیادی برای پرورش دانش آموزان خلاق. در سال 2000، دانشگاه موفق به کسب افتخار یکی از 16 دانشگاه در سراسر کشور برای دیدار با استانداردهای ارزیابی برای آموزش عالی تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش. در سال 2007، آن ​​را ارزیابی آموزش و پرورش کارشناسی ملی با نمرات رتبه بالا منتقل می شود. دانشگاه قرار داده است "مهندس عالی آموزش و پرورش و آموزش" در محل به گوشت گاو تا اصلاحات در آموزش دانش آموزان با پایگاه های خلبان از مائو Yisheng و ژان تیانیو برتری کالج ها. دوره های آموزشی در آموزش و پرورش عمومی در دانشگاه ارائه و در مقیاس بزرگ دوره های آنلاین باز موجود به دانش آموزان می باشد. دانشگاه کمک های مالی دولت به دست آورد و یک میزبان از کیفیت در سطح ملی دوره های دوره های آنلاین و اشتراک منابع، و همچنین کلاس های نسخه ی نمایشی برای راهنمایی شغلی را باز کرد. اولین دانشگاه سه دوره دوره های MOOC آن بر EWANT پلت فرم دوره های آنلاین، که به طور مشترک توسط پنج دانشگاه حمل و نقل در چین تاسیس آپلود کرده است. طراحی مکانیکی اولین دوره های MOOC البته با دانشگاه های غرب چین داده شده است. در سال های اخیر، SWJTU شش جایزه برای جایزه در سطح ملی آموزش دستاورد رسید تا، رتبه بندی No.1 در استان سیچوان و NO.9 در سراسر کشور.

SWJTU در نقش یک مدل در پرورش روح دانش آموزان در خلاقیت و نوآوری است. "جایزه Jiaoda" تنگه دانشجو رقابت نوآورانه یک پلت فرم برای تسهیل دانش آموزان به ایجاد کسب و کار است. دانشگاه سرب در راه اندازی هفت سطح ملی مراکز آموزشی خلبان تظاهرات گرفته شده است. در دور رقابت دانشجویی کنگره جهانی 8 در سرعت بالا راه آهن، دو دانشجوی فارغ التحصیل از SWJTU شرکت کنندگان از MIT و وان را شکست داد و برنده جایزه اول در مقوله "علل محدودیت در عمل راه آهن با سرعت بالا" است، که دانش آموزان چینی "بزرگترین دستاورد همیشه. در همین حال، دانشجویان مقطع کارشناسی در SWJTU یک بخش فعال در انواع دست در شیوه، مانند برنامه ملی آموزش بر نوآوری و کسب و کار شروع یو پی اس، برنامه های آموزشی پژوهش های دانشجویی، برنامه روز باز برای آزمایشگاه های کلیدی و در دانشگاه مسابقات نوآوری . تعداد کل متقاضیان برنامه و برندگان جایزه در میان اولین ردیف از دانشگاه ها در استان است. در سال 2013، دانش آموزان در SWJTU نزدیک به 700 جایزه در بالا و یا سطح استان به دست آورد، از جمله 28 اولین جایزه، 34 جایزه دوم و 40 جایزه سوم در سطح ملی است. لیو Congzhi، یک دانشجوی دوره کارشناسی از دانشکده مهندسی مکانیک، موفق به کسب 8 علوم چین جوانان و جایزه نوآوری تکنولوژی. او دانش آموز دوم از SWJTU به پیروزی در این جایزه است. زونگ کیو، دانشجوی کارشناسی ارشد از دانشکده هنر و ارتباطات، موفق به کسب جایزه چینی تلویزیون 29 پرواز Apsaras.

SWJTU دستیابی به نتایج قابل توجه در پرورش استعدادها بین المللی. این همکاری بلند مدت با 166 دانشگاه ها و موسسات در سراسر 54 کشور و منطقه از جمله اتحادیه بین المللی راه آهن، دانشگاه کرنل، دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین و دانشگاه فنی مونیخ جعلی است. این اجرا می شود برنامه های خارج از کشور در همکاری با آمریکا و فرانسه و یک مدرسه عضو برنامه موندوس اراسموس و دانشگاه قرارداد برنامه توسط شورای بورس تحصیلی چین (CSC) است. برنامه های بین المللی و تبادل بهره وری دانشجویان از همه نوع. در سال 2013، در مجموع 682 دانش آموزان بین المللی آمد به مطالعه در SWJTU از 65 کشور، در میان آنها 187 برنده کمک هزینه CSC و در نظم و انضباط از حمل و نقل ریلی میخواندم. SWJTU است همکاری تاسیس یک موسسه کنفوسیوس با دانشگاه Karlstads در سوئد و در نظر دارد تا یک مدرسه مشترک با دانشگاه لیدز در انگلستان است. SWJTU برای اولین بار در سیچوان به راه اندازی یک موسسه کنفوسیوس با دانشگاه شریک در اروپا است.

SWJTU یک متخصص در آموزش پرسنل حمل و نقل ریلی از طریق دوره های آن را هدف قرار متخصصان و پزشکان ارشد در این زمینه است. دانشگاه سازماندهی آموزش برای همه رانندگان قطار با سرعت بالا در سراسر کشور.

SWJTU هدف داشتن سیستم عامل در سطح ملی برای همه رشته تخصص های سنتی از مهندسی عمران، مهندسی مکانیک، مهندسی برق، ترافیک و حمل و نقل مهندسی و نقشه برداری و نقشه برداری دست یافته است. دانشگاه تعیین کرده است تا نزدیک به 30 پایگاه نوآوری در فن آوری در بالا و یا سطح استان و وزرا، با آزمایشگاه نمونه از آزمایشگاه ملی حمل و نقل ریلی، آزمایشگاه های کلیدی دولت از کشش انرژی، مرکز تحقیقات ملی راه آهن حمل و نقل برق و مهندسی اتوماسیون، آزمایشگاه ملی و مهندسی حمل و نقل زمینی زمین شناسی آمادگی ضد حوادث و کنترل، آزمایشگاه مهندسی همکاری ملی-محلی برای ترافیک جامع و اطلاعات حمل و نقل، و آزمایشگاه مهندسی همکاری ملی محلی برای سرعت بالا عملیات فناوری اطلاعات ایمنی. ساخت و ساز از آزمایشگاه ملی حمل و نقل ریلی در سال 2004 آغاز شد و در استفاده در سال 2011 قرار داده است. SWJTU تلاش برای ارائه پشتیبانی قوی برای افزایش مشخصات بین المللی راه آهن با سرعت بالا در چین و افزایش توسعه تعهدات حمل و نقل ریلی چین بر اساس تعالی و پژوهش رقابت تحصیلی خود را در این زمینه است.

از سال 2011 تا سال 2012، تعدادی از پروژه های تحقیقاتی SWJTU به حدود 2700 با بیش از نیم مربوط به حمل و نقل ریلی بوده است. در سال 2006، دانشگاه بیش از 100 جایزه دستاورد تکنولوژی، از جمله یک جایزه ویژه، پنج جایزه اول و 11 جایزه دوم برای ملی علوم و جایزه پیشرفت، همراه با یک جایزه دوم جایزه ملی علوم طبیعی به دست آورده بود. تعداد افتخارات SWJTU به دست آمده در این رده از ملی علوم و جایزه پیشرفت در سال های 2009 و 2010 به ترتیب در میان همه دانشگاه ها در چین هفتم و نهم قرار گرفت. محصولات کلیدی نوآورانه در زمینه حمل و نقل ریلی اعطا شده است صفحه 10 تحقیقات پیشرفت در دانشگاه ها در چین به عنوان بسیاری از سه بار. چشم SWJTU ساخت یک دانشگاه جامع با توسعه متوازن در علوم مهندسی و هنر. این است که به تلاش برای رسیدگی به مسائل مربوط به سلامت از کشور و مردم در هر دو روش نظری و عملی می باشد. مراکز تحقیقاتی از طراحی مدرن و مطالعه فرهنگ، مطالعه آمریکایی و مطالعه ویتنام شده اند تا و در همکاری با دانشگاه Tsinghua، SWJTU در یک پروژه در زمان برای ایجاد یک مرکز نوآوری های تعاونی برای طراحی و ساخت انواع تجهیزات پیچیده. تیم های تحقیقاتی SWJTU در دو پروژه طراحی قطار با سرعت بالا شرکت کردند و موفق به کسب جایزه طراحی ستاره سرخ. علاوه بر این، یک مرکز بین المللی فناوری و نوآوری اجتماعی شده است به طور مشترک با دانشگاه کرنل ساخته شده است.

SWJTU است تحکیم پشتیبانی صنعت خدمات و توسعه مناطق مختلف. آن را با کار مشهور مانند پکن، شانگهای با سرعت بالا شرکت راه آهن، با مسئولیت محدود، چین سیاسآر و چین CNR شرکت محدود همکاری، فرم های همکاری استراتژیک با گروه شنهوا، در حالی که به دنبال همکاری با اتحادیه بین المللی راه آهن، کاترپیلار شرکت و اتوماسیون راکول. با استفاده از مزیت های انضباطی و اثبات هدف آن خدمت به منافع ملی و توسعه منطقه ای، دانشگاه نقش برجسته ای در ساخت و ساز در چین از یک جاده ابریشم جدید، یک منطقه اقتصادی رودخانه یانگ تسه، منطقه اقتصادی چنگدو-چونگ کینگ و یک مرکز ترافیک در بازی می کند غرب.

SWJTU به کمک به توسعه استراتژیک کشور متعهد است. این پشتیبانی را می دهد به توسعه منطقه خودمختار تبت، به ویژه دانشگاه تبت. یو Zhengsheng، رئیس بالای نهاد مشورتی سیاسی چین، تحسین سهم دانشگاه به منطقه است. در دسامبر 2013، دانشگاه بانیان "اجلاس سران در استراتژی جهانی شدن راه آهن با سرعت بالا در چین" با Guangming روزانه، که توجه گسترده از هر دو خانه و خارج از کشور به دست آورد. SWJTU مجموعه فرهنگ و ساخت و ساز قدرت نرم به عنوان یکی از اولویت های اصلی خود، با هدف ارائه یک محیط مساعد برای آموزش و یادگیری. کتابخانه دانشگاه در لیست سایت های کلیدی چینی حفاظت کلاسیک در سطح استان است. کتابخانه دارای مجموعه ای از آثار نادر باستانی با ارزش علمی و فرهنگی بالا، مانند کتاب که قدمت آن به 1705 در طول حکم Kangxi امپراطور (1661-1722) و اسناد در سال 1908 در رژیم Guangxu امپراتور منتشر شده (1871-1908) . به افتخار فارغ التحصیلان برجسته از سال 1933 در بستان، یان کای، ژانگ وی، لین Tonghua و لیو Huixian، که در میان دانشگاهیان برای اولین بار در چین، دانشگاه یک سری از مبارزات برای بزرگداشت برگزار شد. مجسمه های برنزی، بنا شد یک موزه تاریخ دانشگاه و موزه لوکوموتیو ساخته شده است و کتاب در زمینه تاریخ دانشگاه منتشر شده است. پلت فرم آموزش دانشگاه برای دستاوردهای فرهنگی تجدید نظر به یک گروه از کارشناسان، محققان و چهره های عمومی که به سخنرانی ها و کمک به رونق زندگی محوطه دانشگاه. فیلم میکرو در موضوع از فارغ التحصیلی از SWJTU در سال 2013 به کارگردانی دانش آموزان جایزه بهترین فیلمنامه در مسابقه فیلمهای میکرو دانشجویان دانشگاه ملی به دست آورد. در حال حاضر، دانشگاه قصد دارد به شکل چند فکر می کنم مخازن برای کمک به توسعه استراتژیک از مناطق اقتصادی چین در جاده ابریشم جدید و رودخانه یانگ تسه و جهانی شدن راه آهن با سرعت بالا در چین است. تمام تلاش نتیجه خواهد افزایش افزایش قدرت نرم SWJTU.

به عنوان یکی از دانشگاه های برتر چین و با نفوذ ترین در نظم و انضباط حمل و نقل ریلی، SWJTU ارزش استراتژی جلو راندن توسعه از طریق آموزش و پرورش استعداد و استخدام. دانشگاه همچنان به پیشبرد تلاش های بین المللی خود را به پسند عامه آموزش و پرورش فرهنگی، جذب استعدادها در خارج از کشور و تشویق تحقیقات علمی است. هدف از این دانشگاه برای تبدیل شدن به یک مرکز برای میزبانی پرسنل با اعتبار و جبهه ای در تحقیقات دانشگاهی، تجلی روح خود را از نوآوری، خلاقیت و دستیابی به تعالی علمی.

مکان ها

چنگدو

Address
Southwest Jiaotong University Xipu Campus,
Hi-Tech Zone Western Park

611756 چنگدو, سیچوان, چین

چنگدو

Address
Southwest Jiaotong University Jiuli Campus,
111 Er Huan Lu Bei Yi Duan, Jinniu Qu

610031 چنگدو, سیچوان, چین

لشان

Address
Southwest Jiaotong University Empi Campus,
1 Jingqu Rd, Emeishan Shi, Leshan Shi

614200 لشان, سیچوان, چین

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

اعتیار سنجی ها