توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه Tongji برنامه ها در اقتصاد و مدیریت در سال 1956 آغاز شد و یکی از اولین دانشگاه ها در چین برای راه اندازی چنین برنامه بود. دانشکده مدیریت اقتصادی در سال 1984 تاسیس شد، و با مدرسه کسب و کار ادغام و تبدیل به دانشکده اقتصاد و مدیریت (از این پس به عنوان SEM نامیده می شود) در سال 1998. در حال حاضر، SEM را پوشش می دهد رشته اصلی اقتصاد و مدیریت از طریق گروه علوم مدیریت و مهندسی، گروه مدیریت ساخت و ساز و املاک و مستغلات، گروه مدیریت بازرگانی، وزارت حسابداری، وزارت مدیریت عمومی، و وزارت اقتصاد و امور مالی. موسسات تحقیقاتی و آزمایشگاه مسئول نیز در رشته های سطح دوم ایجاد شده است.

پس از بیش از پنجاه سال از توسعه، SEM به تدریج یک ماموریت از نوآوری، کشت، و خدمات با هدف بین المللی و یک جهت گیری تحقیقاتی قوی است.

SEM در حال حاضر دارای 210 عضو هیات علمی، در میان آنها 60 استاد هستند، 74 دانشیار هستند. در حال حاضر، بیش از 1500 دانشجوی مقطع کارشناسی ثبت نام شده، بیش از 4000 فوق لیسانس (از جمله تحصیلات تکمیلی دانشگاهی و تحصیلات تکمیلی از مدارک حرفه ای، مانند MBA، کارشناسی ارشد مدیریت دولتی، کارشناسی ارشد مدیریت مهندسی، EMBA) و دکترا وجود دارد. پس از توسعه در حدود 30 سال، SEM هزاران نفر از استعدادهای مدیریت حرفه ای، که در حال حاضر نقش مهمی در توسعه اقتصاد ملی کشت شده است.

تحقیقات علمی، هر دو آکادمیک و کاربردی، تمرکز اصلی توسعه مدرسه است. تمرکز بر روی نیازهای واقعی ساخت و ساز نظم و انضباط و توسعه اقتصادی، SEM ترکیب آموزش و پژوهش علمی است. SEM به طور فعال به عهده برنامه های تحقیقاتی در سطح ملی، کار با وزارتخانه های ذیربط، کمیسیون و کسب و کار. در همین حال، برنامه های همکاری بین المللی با بسیاری از تحقیقات علمی خارجی نهادها، کالج ها و دانشگاه در ایالات متحده، آلمان، سوئیس، و غیره توسعه یافته اند سطح پژوهش های علمی به طور کلی در میان بالا در مدارس کسب و کار در چین است.

همکاری و تبادل بین المللی یکی از ویژگی های و مزایای قابل توجهی SEM است. SEM در برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد با ESCP مدرسه کسب و کار اروپا و ESSEC مدرسه کسب و کار، یک برنامه دو مدرک MBA با دانشکده کسب و کار منچستر، یک برنامه دو درجه EMBA با دانشگاه مانهایم، MBA و امور مالی برنامه ها با دانشگاه کیس وسترن رزرو همکاری، و برنامه سیمبا با مدرسه ENPC مدیریت بین المللی. در حال حاضر، SEM مشارکت جمعی با بیش از 70 مدرسه کسب و کار مشهور و دانشگاه ها در 26 کشور از لحاظ تبادلات علمی، پژوهش های علمی و تبادل دانشجو ایجاد کرده است.

SEM است دستاوردهای بسیاری در رشد بین المللی و توسعه انضباطی بود. در حال حاضر، SEM عضو رسمی AACSB، EFMD، AMBA و PRME.It اعطا شده است AMBA اعتباربخشی، EQUIS اعتباربخشی و AACSB اعتباربخشی است. در سال 2014، SEM قرار گرفت هفتم در میان بالا مدارس کسب و کار چین در Eduniversal مدرسه کسب و کار در سراسر جهان رتبه، و آن را نیز با نام تجاری تاثیر گذار ترین برنامه MBA توسط فوربس، چین مفتخر شده است. در سال 2016، استاد SEM در مدیریت در سطح جهانی 50 توسط فایننشال تایمز قرار گرفت. در آینده، Tongji-SEM تلاش های خود برای توسعه یک مدرسه بین المللی مشهور اقتصاد و مدیریت را دنبال کنند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

Tongji University, School of Economics and Management

برنامه با تمرکز چین و آلمان قوی خود TONGJI-MANNHEIM دو درجه اجرایی MBA (EMBA) به تقاضای رو به رشد برای مدیران که با موفقیت می تواند حرکت به چالش از هر دو فرهنگ پاسخ می ده ... [+]

برنامه TONGJI-MANNHEIM دو درجه اجرایی MBA

بررسی اجمالی

برنامه با تمرکز چین و آلمان قوی خود TONGJI-MANNHEIM دو درجه اجرایی MBA (EMBA) به تقاضای رو به رشد برای مدیران که با موفقیت می تواند حرکت به چالش از هر دو فرهنگ پاسخ می دهد. آن را مدیران از سراسر جهان با مهارت ها و ابزار آنها برای موقعیت خود را در مدیریت ارشد بین المللی نیاز دارند.

دانشگاه های هر دو مانهایم و Tongji برای کیفیت علمی بالا خود مشهور شده است، تحقیقات برش، لبه و تعالی آموزش. آنها دو شریک با تجربه قابل توجهی در آموزش و پرورش اجرایی شده است. علاوه بر این، هر دو حاوی شبکه بسیار عالی شرکت های بزرگ و فارغ التحصیلان و نشان دادن یک چین و آلمان میل ترکیبی بالا. TONGJI-MANNHEIM اجرایی MBA (EMBA) باعث می شود بهترین استفاده را از این همکاری ارزشمند ارائه شرکت کنندگان با بهترین در آموزش و پرورش EMBA.... [-]

چین شانگهای آلمان مانهایم
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

MBA

Tongji University, School of Economics and Management

تصور کنید که در یک برنامه MBA واقع در یکی از شهرستانها پویا ترین و پر جنب و جوش در جهان ثبت نام - شانگهای. به Tongji MBA خوش آمدید. ما منتظرش بوده ام برای شما. ... [+]

برنامه MBA بین المللی Tongji

گرفتن بین المللی MBA Tongji: تجربه منحصر به فرد

تصور کنید که در یک برنامه MBA واقع در یکی از شهرستانها پویا ترین و پر جنب و جوش در جهان ثبت نام - شانگهای. به Tongji MBA خوش آمدید. ما منتظرش بوده ام برای شما.

این برنامه Tongji بین المللی MBA در نظر گرفته شده به تجهیز شرکت کنندگان با درک جامع، نظری و عملی مدیریت مدرن در یک محیط چند فرهنگی است. بر اساس مزایای انضباطی دانشگاه Tongji، برنامه MBA به تدریج تکامل یافته ویژگی های حرفه ای خود را، به ویژه در مدیریت پروژه، املاک و مستغلات، خدمات و مدیریت عملیات، و امور مالی.... [-]

چین شانگهای
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی

Part time MBA

Tongji University, School of Economics and Management

برنامه تحصیلی 26 دوره در مجموع، از جمله 12 MBA دوره هسته و 14 دوره های مالی وجود دارد. ... [+]

برنامه تحصیلی

26 دوره در مجموع، از جمله 12 MBA دوره هسته و 14 دوره های مالی وجود دارد.

[-]
چین شانگهای
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
30 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Tongji University, School of Economics and Management

برنامه دو درجه Tongji-منچستر MBA در سال 2009 راه اندازی شد و آن را ترکیبی از سطح بالا دوره های MBA از دانشکده کسب و کار منچستر و دوره های تخصصی از دانشگاه Tongji در مدیری ... [+]

tongji-منچستر درجه دو برنامه MBA برنامهی بررسی اجمالی

دانشگاه Tongji و دانشگاه منچستر شرکای استراتژیک هستند. برنامه دو درجه Tongji-منچستر MBA در سال 2009 راه اندازی شد و آن را ترکیبی از سطح بالا دوره های MBA از دانشکده کسب و کار منچستر و دوره های تخصصی از دانشگاه Tongji در مدیریت پروژه است.

پس از اتمام موفقیت آمیز از 2.5 سال برنامه پاره وقت، دانش آموزان خواهد شد از دانشگاه Tongji و دانشگاه منچستر و گواهی پس از فارغ التحصیل از دانشگاه Tongji اهدا درجه دو برابر MBA بود.... [-]

چین شانگهای
درخواست اطلاعات
انگلیسی
پاره وقت
30 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی