Globis University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت ما این است که رهبران چشم انداز ایجاد کنیم که جوامع را ایجاد و نوآوری می کنند.

در سال 1992، Globis - ترکیبی از کلمات "جهانی" و "کسب و کار" - در قالب یک دوره بازاریابی واحد متولد شده در یک کلاس اجاره شده در مرکز شهر توکیو متولد شد. از این دوره های فروتنانه این نهاد بزرگترین دانشگاه تجاری ژاپن را با برنامه های MBA در ژاپن و انگلیسی، تمام وقت و نیمه وقت، در محوطه دانشگاه و آنلاین، بزرگ کرد.

Globis به عنوان یک جوان، بلندپرواز و بسیار موفق راه اندازی، هدف الهام بخشیدن و پرورش رهبران کسب و کار فردا در راه تبدیل شدن به مدرسه کسب و کار آسیا شماره 1 است.

تاریخچه Globis

یک سرمایه گذاری آغازین که یک موسسه آموزشی در سطح جهانی شد.

تولد یک مدرسه کسب و کار

در سال 1992، در سن 30، کارآفرین یوشیتو هوری 'ایجاد Globis از ابتدا (ترکیب با کلمات "جهانی" و "کسب و کار")، تا حد زیادی توسط الهام دانشکده تجاری دانشگاه هاروارد برنامه از MBA که او یک سال قبل از فارغ التحصیل شده بود. این مدرسه در آپارتمان مرکزی توکیو رئیس جمهور هوری زندگی می کرد و رئیس جمهور هوری به عنوان تنها کارمند. پس از ارسال نامه به فارغ التحصیلان HBS در ژاپن و آنها را دعوت به تدریس در تازه شکل گرفته Globis دانشکده مدیریت رئیس جمهور هوری موفق به جمع آوری یک تیم از شبکه شخصی خود را و شروع به دستور کلاس اول پیشگام 20 دانش آموز، با استفاده از معروف ' روش مورد. ' امروز، Globis یک موسسه آموزشی در حال گسترش است و هزاران متخصص حرفه ای بین المللی را آموزش داده است.

بالاترین استانداردهای آموزش مدیریت

اولین دانش آموزان Globis دانش آموزان گرسنه بودند که مطالعات خود را با پول خود تامین مالی می کردند و از این رو بهترین خواستار آموزش عالی در سطح بالا از مربیان کلاس می شدند. Globis خواستار بالاترین استانداردها از همه اعضای هیات علمی است و نیاز به مدرسان برای داشتن مدرک کارشناسی ارشد یا دیگر مدرک کارشناسی ارشد، تجربه کسب و کار در دنیای واقعی و توانایی تدریس با استفاده از روش مورد - به جای سبک سنتی سنتی. این روش منحصر به فرد به آموزش و پرورش در کسب و کار موجب افزایش برنامه های کاربردی شده است، و باعث می شود Globis دو دانشگاه دیگر را در شهر های اوزاکا و ناگویا بسازد.

بزرگترین دانشکده بازرگانی در ژاپن

موفقیت و رشد سریع Globis به وسیله قدرت پرشور رئیس جمهور هوری و به واسطه دهان و دندان وی به دنبال رویکرد انقلابی او به آموزش و پرورش بود. Globis رشد قابل Globis ای را تجربه کرد که جایگاه آن به عنوان بزرگترین مدرسه مدیریت در ژاپن است و آن را یک گام نزدیک تر به هدف نهایی خود برای تبدیل شدن به مدرسه کسب و کار بزرگ آسیا می کند.

پس از رسیدن به سالگرد 20 سالۀ خود در سال 2012، Globis همچنان به گسترش و به دنبال چالش های بیشتر، راه اندازی دانشگاه های جدید در Sendai و Fukuoka و شرکت های تابعه در شانگهای و سنگاپور است.

Globis با پنج پردیس در سراسر کشور و دو دفتر در خارج از کشور، سریع به عنوان یکی از سریع ترین مدارس کسب و کار در حال رشد آسیا شناخته می شود.

آنچه ما ارائه می دهیم

Globis بیش از یک مدرسه کسب و کار است. شبکه ای از افرادی که در اینجا دیدار خواهید کرد، مهارت های ارزشمندی که به دست می آورید و مأموریت شخصی شما تشویق به شکل می شود، به شما کمک می کند تا یک رهبر چشم انداز که جوامع را ایجاد و نوآور می سازد تبدیل شود. "

Kokorozashi

اصطلاح ژاپنی "Kokorozashi" توسط Globis به عنوان مأموریت شخصی، هسته اصلی قدرت رهبر تفسیر شده است.

مأموریت شخصی

Globis براي آموزش افرادي كه بلندپرواز هستند نه براي اهداف Globis ، بلكه براي ايجاد تغييرات مثبت در جامعه وجود دارد. به همین دلیل است که Globis تاکید ویژه ای بر توسعه Kokorozashi دانش آموزان خود دارد. در طول تحصیلات خود در Globis ، فرصت های زیادی برای تفکر عمیق درباره مأموریت شخصی خود و کشف آنچه که واقعا در مورد آن علاقه مند هستید، ارائه می شود. با توسعه این درایو درونی، شما قادر به ساخت یک شبکه شخصی هستید و از مهارتهای زیادی که در طول تحصیلتان کسب می کنید استفاده می کنید.

شبکه شخصی

تماس و دوستی که در Globis ایجاد می کنید، ممکن است زندگی شما را تغییر دهد. ترکیبی متنوع از دانش آموزان، استادان واقعی جهانی و انجمن های مرتبط با رهبران کسب و کار برتر، به شما در راه موفقیت شما کمک می کند. همکاران Globis ، فارغ التحصیلان و استادان ممکن است شرکای کسب و کار آینده شما، سرمایه گذاران یا مربیان خود را تبدیل کنند - این به کاهش تلاش شما برای گسترش شبکه شخصی شما کمک می کند. در طول تحصیلات خود در Globis ، به عنوان بسیاری از افراد، ملاقات کنید، زیرا شبکه ارتباطات شما یک ابزار ضروری برای حمایت از ماموریت و موفقیت شما در زندگی خواهد بود.

کسب و کار

دانش آموزان Globis تنها مهارت های کسب و کار سخت مانند حسابداری، مالی و بازاریابی را یاد نمی گیرند؛ همچنین مهارت های نرم افزاری مورد نیاز برای نوآوری و ایجاد ارزش در یک جهان جهانی را مطالعه می کنند. ارتباطات، مذاکره، تفکر انتقادی و فلسفه مدیریت تنها برخی از موضوعاتی است که شما در طول مطالعات خود در Globis پوشش می دهید، که به رشد شخصی خود کمک می کند.

مکان ها

توکیو

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku, 102-0084

توکیو, ژاپن

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: