Globis University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مأموریت ما این است که رهبران چشم انداز ایجاد کنیم که جوامع را ایجاد و نوآوری می کنند.

در سال 1992 ، Globis - ترکیبی از کلمات "جهانی" و "تجارت" - در قالب یک دوره بازاریابی واحد که در یک کلاس اجاره ای در مرکز شهر توکیو تدریس می شود ، متولد شد. از این آغاز فروتنانه ، این م institutionسسه به بزرگترین مدرسه تجارت ژاپن تبدیل شد ، با داشتن برنامه های رتبه بندی MBA به ژاپنی و انگلیسی ، تمام وقت و پاره وقت ، در دانشگاه و آنلاین.

Globis به عنوان یک جوان، بلندپرواز و بسیار موفق راه اندازی، هدف الهام بخشیدن و پرورش رهبران کسب و کار فردا در راه تبدیل شدن به مدرسه کسب و کار آسیا شماره 1 است.

تاریخچه Globis

یک سرمایه گذاری آغازین که یک موسسه آموزشی در سطح جهانی شد.

تولد یک مدرسه کسب و کار

در سال 1992، در سن 30، کارآفرین یوشیتو هوری 'ایجاد Globis از ابتدا (ترکیب با کلمات "جهانی" و "کسب و کار")، تا حد زیادی توسط الهام دانشکده تجاری دانشگاه هاروارد برنامه از MBA که او یک سال قبل از فارغ التحصیل شده بود. این مدرسه در آپارتمان مرکزی توکیو رئیس جمهور هوری زندگی می کرد و رئیس جمهور هوری به عنوان تنها کارمند. پس از ارسال نامه به فارغ التحصیلان HBS در ژاپن و آنها را دعوت به تدریس در تازه شکل گرفته Globis دانشکده مدیریت رئیس جمهور هوری موفق به جمع آوری یک تیم از شبکه شخصی خود را و شروع به دستور کلاس اول پیشگام 20 دانش آموز، با استفاده از معروف ' روش مورد. ' امروز، Globis یک موسسه آموزشی در حال گسترش است و هزاران متخصص حرفه ای بین المللی را آموزش داده است.

بالاترین استانداردهای آموزش مدیریت

اولین دانش آموزان Globis افرادی گرسنه بودند که تحصیلات خود را با پول خود تأمین می کردند و به همین دلیل خواستار بهترین بودند: آموزش عالی با کیفیت از مربیان کلاس جهانی. Globis بالاترین استانداردها را از طرف همه اعضای هیئت علمی می طلبد و مستلزم داشتن مدرک MBA یا سایر Globis کارشناسی ارشد ، تجربه کسب و کار در دنیای واقعی و توانایی تدریس با استفاده از روش مورد - و نه شیوه سخنرانی سنتی است. این رویکرد منحصر به فرد برای آموزش کسب و کار باعث افزایش برنامه های کاربردی شد و باعث شد Globis دو دانشگاه دیگر را در شهرهای اوزاکا و ناگویا ایجاد کند.

بزرگترین دانشکده بازرگانی در ژاپن

موفقیت و رشد سریع Globis به واسطه رویکرد انقلابی وی به آموزش و پرورش توسط انرژی شدید پرزیدنت هوری و از طریق کلام به دهان رانده شد. رشد نمایی Globis تجربه مکان خود را به عنوان بزرگترین مدرسه مدیریت در ژاپن تضمین کرد و آن را یک قدم به هدف نهایی خود برای تبدیل شدن به مدرسه برتر تجاری آسیا نزدیک کرد.

پس از رسیدن به سالگرد 20 سالۀ خود در سال 2012، Globis همچنان به گسترش و به دنبال چالش های بیشتر، راه اندازی دانشگاه های جدید در Sendai و Fukuoka و شرکت های تابعه در شانگهای و سنگاپور است.

با داشتن پنج دانشگاه در سطح کشور و دو دفتر در خارج از کشور ، Globis به سرعت به عنوان یکی از سریعترین مدارس تجارت در آسیا شناخته می شود.

آنچه ما ارائه می دهیم

Globis بیش از یک مدرسه کسب و کار است. شبکه ای از افرادی که در اینجا دیدار خواهید کرد، مهارت های ارزشمندی که به دست می آورید و مأموریت شخصی شما تشویق به شکل می شود، به شما کمک می کند تا یک رهبر چشم انداز که جوامع را ایجاد و نوآور می سازد تبدیل شود. "

Kokorozashi

اصطلاح ژاپنی "Kokorozashi" توسط Globis به عنوان مأموریت شخصی، هسته اصلی قدرت رهبر تفسیر شده است.

مأموریت شخصی

Globis براي آموزش افرادي كه بلندپرواز هستند نه براي اهداف Globis ، بلكه براي ايجاد تغييرات مثبت در جامعه وجود دارد. به همین دلیل است که Globis تاکید ویژه ای بر توسعه Kokorozashi دانش آموزان خود دارد. در طول تحصیلات خود در Globis ، فرصت های زیادی برای تفکر عمیق درباره مأموریت شخصی خود و کشف آنچه که واقعا در مورد آن علاقه مند هستید، ارائه می شود. با توسعه این درایو درونی، شما قادر به ساخت یک شبکه شخصی هستید و از مهارتهای زیادی که در طول تحصیلتان کسب می کنید استفاده می کنید.

شبکه شخصی

مخاطبین و دوستی که در Globis برقرار می کنید ممکن است زندگی شما را تغییر دهد. ترکیبی متنوع از دانشجویان ، یک هیئت علمی واقعاً جهانی و ارتباط با رهبران ارشد مشاغل به شما کمک می کند تا شما را در مسیر موفقیت خود شروع کنید. همکاران ، فارغ التحصیلان و مدرسین Globis ممکن است شرکای تجاری آینده شما ، سرمایه گذاران یا مربیان شوند - همه اینها به میزان تلاش شما برای گسترش شبکه شخصی شما مربوط می شود. سعی کنید تا حد امکان در طول تحصیل در Globis با Globis ، زیرا شبکه ارتباطات شما ابزاری اساسی در پشتیبانی از مأموریت و موفقیت شما در زندگی خواهد بود.

مهارت های کسب و کار و مفهوم

دانشجویان Globis فقط مهارت های مشاغل سخت مانند حسابداری ، مالی و بازاریابی را یاد نمی گیرند بلکه آنها مهارت های نرم مورد نیاز برای نوآوری و ایجاد ارزش را در یک دنیای جهانی شده مطالعه می کنند. ارتباطات ، مذاکره ، تفکر انتقادی و فلسفه مدیریت تنها معدود موضوعاتی هستند که در طول تحصیل در Globis و همگی به رشد شخصی شما کمک می کنند.

برای اطلاعات به روز دوره ، لطفا از وب سایت ما بازدید کنید:
href = "https://www.globis.ac.jp/

مکان ها

توکیو

Address
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku

102-0084 توکیو, ژاپن

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: