توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ماموریت ما این است که به توسعه رهبران رویایی که ایجاد و نوآوری جوامع است. در سال 1992، GLOBIS - ترکیبی از کلمات "جهانی" و "کسب و کار" - در قالب یک دوره بازاریابی تک تدریس در یک کلاس درس اجاره ای در مرکز شهر توکیو متولد شد. از این آغاز فروتن نهاد بزرگ شده به بزرگترین مدرسه کسب و کار ژاپن، با برنامه های بسیار رتبه بندی MBA در زبان ژاپنی و انگلیسی، تمام وقت و پاره وقت، در دانشگاه و آنلاین.

به عنوان یک جوان، جاه طلب و بسیار موفق راه اندازی، GLOBIS هدف الهام بخشیدن و پرورش رهبران کسب و کار از فردا در راه تبدیل شدن به شماره آسیا 1 مدرسه کسب و کار.

تاریخچه GLOBIS

سرمایه گذاری راه اندازی که یک موسسه آموزشی در سطح جهانی شد.

تولد یک مدرسه کسب و کار

در سال 1992، در سن 30 سالگی، کارآفرین یوشیتو هوری، GLOBIS از ابتدا (ترکیب با کلمات "جهانی" و "کسب و کار")، تا حد زیادی توسط MBA برنامه از مدرسه بازرگانی هاروارد است که او یک سال قبل از فارغ التحصیل شده بود الهام گرفته ایجاد شده است. مدرسه زندگی در آپارتمان در مرکز توکیو رئیس جمهور هوری با رئیس جمهور هوری به عنوان کارمند تنها یافت. پس از ارسال نامه به فارغ التحصیلان HBS در ژاپن و آنها را دعوت به تدریس در مدرسه GLOBIS تازه شکل گرفته مدیریت رئیس جمهور هوری موفق به جمع آوری یک تیم از شبکه شخصی خود را و شروع به دستور کلاس اول پیشگام 20 دانش آموز، با استفاده از معروف ' روش مورد. امروز، GLOBIS یک موسسه آموزشی در حال گسترش است و هزاران نفر از متخصصان کسب و کار بین المللی دستور داده است.

بالاترین استانداردهای مدیریت آموزش و پرورش

آموزش topquality از مدرسان جهان: دانش آموزان GLOBIS اول افراد دانش گرسنه که مطالعات خود را با پول خودشان تامین می شود و در نتیجه خواستار بهترین بود. GLOBIS خواستار بالاترین استانداردهای از تمام اعضای هیئت علمی، نیاز به مربیان به گزارشها به و یا دیگر استادان درجه، تجربه کسب و کار در دنیای واقعی و توانایی برای تدریس با استفاده از مورد روش به جای سبک سخنرانی سنتی. این روش منحصر به فرد آموزش کسب و کار ایجاد یک افزایش در برنامه های کاربردی، باعث GLOBIS به ساخت دو پردیس در شهرستانها از اوزاکا و ناگویا.

بزرگترین مدرسه کسب و کار در ژاپن

GLOBIS موفقیت و رشد سریع توسط انرژی شدید رئیس جمهور هوری و دهان به دهان زیر رویکرد انقلابی خود را به آموزش و پرورش رانده شد. GLOBIS رشد نمایی جایگاه خود به عنوان بزرگترین مدرسه مدیریت در ژاپن امن با تجربه، آوردن آن یک گام نزدیک تر به هدف نهایی خود را از تبدیل شدن به مدرسه بالا کسب و کار آسیا.

پس از رسیدن به 20 سالگرد خود را در سال 2012، GLOBIS ادامه داده است به گسترش و به دنبال چالش های بیشتر، راه اندازی دانشگاه جدید در Sendai و فوکوکا، و شرکت های تابعه در شانگهای و سنگاپور.

با پنج دانشگاه در سراسر کشور و دو دفتر در خارج از کشور، GLOBIS سریع تبدیل شدن به عنوان یکی از سریع ترین مدارس کسب و کار در حال رشد آسیا شناخته شده است.

آنچه ما ارائه می دهیم

GLOBIS بیش از یک مدرسه کسب و کار است. شبکه ای از افرادی که در اینجا دیدار خواهد کرد، مهارت های ارزشمند شما خواهد دست آوردن و ماموریت شخصی شما خواهد شد برای شکل دادن به شما کمک خواهد کرد تبدیل تشویق، رهبر رویایی که ایجاد و نوآوری جوامع.

Kokorozashi

اصطلاح ژاپنی Kokorozashi »توسط GLOBIS به عنوان داشتن یک ماموریت شخصی، هسته بسیار قدرت یک رهبر تفسیر شده است.

ماموریت شخصی

GLOBIS وجود دارد برای آموزش افرادی که برای اهداف خودبزرگساز بلند پروازانه نیست، اما برای ایجاد تغییرات مثبت در جامعه است. به همین دلیل است GLOBIS قرار می دهد تاکید خاص بر توسعه Kokorozashi دانش آموزان خود را. در طی مطالعات خود را در GLOBIS، به شما خواهد شد فرصت کافی داده شده به تفکر عمیق در باره ماموریت شخصی خود را و کشف آنچه شما واقعا در مورد پرشور. با گسترش این درایو داخلی، شما قادر به ایجاد یک شبکه شخصی و استفاده از مهارت های بسیاری به شما خواهد شد در طول مطالعات خود را به دست آورید خواهد بود.

شبکه شخصی

مخاطبین و دوستی شما در GLOBIS را ممکن است زندگی خود را تغییر دهید. ترکیبی متنوع از دانش آموزان، یک دانشکده واقعا جهانی و انجمن با رهبران کسب و کار بالا شروع شما را در مسیر خود را به موفقیت کمک خواهد کرد. GLOBIS همسالان، فارغ التحصیلان و استادان ممکن است شرکای کسب و کار آینده خود را، سرمایه گذاران و یا مربیان آن همه پایین می آید به چه مقدار تلاش شما را گسترش شبکه شخصی خود را قرار داده است. سعی کنید جلسه به عنوان بسیاری از مردم ممکن در طول مطالعات خود را در GLOBIS، به عنوان شبکه خود را از اطلاعات تماس خواهد یک ابزار ضروری در حمایت از ماموریت و موفقیت در زندگی خود را.

کسب و کار و مفهومی مهارت های

دانش آموزان GLOBIS نه تنها یادگیری مهارت های کسب و کار سخت مانند حسابداری، امور مالی و بازاریابی-آنها نیز مهارت های نرم افزاری مورد نیاز به نوآوری و ایجاد ارزش در دنیای جهانی شده را مطالعه کنید. ارتباطات، مذاکره، تفکر انتقادی و فلسفه مدیریت فقط یک کمی از بسیاری از موضوعات به شما خواهد در طول مطالعات خود را در GLOBIS پوشش، همه از آن کمک خواهد کرد کمک به رشد شخصی خود را.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
ژاپنی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Globis University

GLOBIS تمام وقت MBA برنامه یک ساله فشرده طراحی شده برای کسانی که می خواهند به سرعت به روز رسانی فرصت های دانش کسب و کار، رهبری، و حرفه ای خود را است. ... [+]

چرا MBA GLOBIS تمام وقت؟

GLOBIS تمام وقت MBA برنامه یک ساله فشرده طراحی شده برای کسانی که می خواهند به سرعت به روز رسانی فرصت های دانش کسب و کار، رهبری، و حرفه ای خود را است.

کلاس ها در طول روز در روزهای هفته برگزار می شود. در خارج از این، دانش آموزان فرصت برای گسترش شبکه خود و ایجاد فرصت های شغلی جدید با کمک یک تیم خدمات حرفه ای اختصاص داده شده، کار با طیف گسترده ای از شرکت های همکار است.

اگر شما به دنبال یک برنامه شتاب با یک اثر ماندگار در حرفه و زندگی خود را، GLOBIS تمام وقت MBA انتخاب برای شما است.... [-]

ژاپن Tokyo