Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

Hitosubashi ICS مدرسه کسب و کار فارغ التحصیل واقع در مرکز توکیو، ژاپن است. در سال 2018 هیتسوباشی ICS به عنوان مدرسه کسب و کار شماره 1 در ژاپن (رتبه بندی QS) رتبه بندی شد. در سال 2000، گروهی از نوآوران در آموزش کسب و کار، هیتسوباشی ICS را اولین برنامه جهانی برنامه جهانی MBA در سراسر جهان دانست. امروزه، چهره جهانی دانشکده بازرگانی دانشگاه هیتوسوباشی (HUB) و ارائه برنامه های مدرک و غیر مدرک است. ICS Hitotsubashi به خوبی برای برنامه های مدیریت عمومی دقیق شناخته شده است، که منحصرا توسط تخصص عمیق در کسب و کار ژاپن و اقتصاد و دسترسی بی نظیر به نوآوران کسب و کار در ژاپن و در سراسر جهان افزایش یافته است.

در روحیه کارآفرینی ریشه های آن، کلاس هیتسوباششی ICS مرزهای آموزش تجارت را تحریک می کند. از طریق دوره امضای سفارشی، بازسازی مستمر برنامه های درسی اصلی و خدمات شخصی توسعه شخصی، مدرسه برای هر یک از تجربه های یادگیری دانش آموزان متعهد است. برنامه MBA آن دارای یک نسبت 3: 1 دانشکده به دانش آموز و برنامه EMBA آن 1: 1 است. هیات علمی Hitotsubashi ICS در مورد طیف گسترده ای از موضوعات برای مخاطبان دانشگاهی، کسب و کار و سیاست نوشتن و صحبت می کنند. محیط آکادمیک به آموزش رهبران تفکر جهانی که درک و نقش چند بعدی کسب و کار در جامعه را دارند، متمرکز است.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

برنامه ها

دانش آموزان ICS هیتوسوباشی، مهارت های کسب و کار پیشرو را از طریق یادگیری دستیابی، مدل سازی فرایندهای جایگزین و چارچوب و فرموله کردن فلسفه های شخصی رهبری کسب و کار، مورد استفاده قرار می دهند. دانش آموزان وقت زیادی را صرف کار در سراسر دوره می کنند.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

ICPS هیتوسوباشی ارائه می دهد یک و دو سال تمام برنامه های MBA. خدمات تحصیلی مدرسه MBA قوی است: در سال 2017، قرار دادن در ظرف 3 ماه پس از فارغ التحصیلی 96٪ (از جمله 72٪ در ژاپن).

EMBA

برنامه کارشناسی ارشد مدرک 12 ماهه که به طور کامل سفارشی شده است، به بررسی ویژگی ها و چالش های هر دو شیوه مدیریت ژاپنی و غربی می پردازد. برنامه تمرینی بسیار تمرین مدیریتی در یک تجربه یادگیری ترکیبی، با دوره های دروس کلاس در کمپانی Chiyoda در توکیو، درس های مجازی و سه هفته غوطه ور شدن جهانی انجام می شود.

DBA

برنامه دکترا امور بازرگانی (DBA) نامزدهای خود را برای رهبری تفکر در کسب و کار جهانی آماده می کند، که تقریبا در زمینه نوشتن پایاننامه DBA متمرکز می شود.

مکان ها

توکیو

Hitotsubashi ICS

Address
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 توکیو, ژاپن

برنامه ها

EMBA یک ساله
دوره یک ساله MBA