توضیحات رسمی را مطالعه کنید

به INCAE خوش آمدید

با بیش از 50 سال سابقه، ما خیلی بیشتر از مدرسه کسب و کار است. با اعتماد به ماموریت ما، ما از توسعه منطقه حمایت می کنیم: 1) آموزش رهبران با چشم انداز جهانی برای آمریکای لاتین؛ و 2) تحقیقات کاربردی در مراکز تاثیرگذاری، به ویژه در زمینه های رقابت و پایداری، کارآفرینی و توسعه رهبران زنان.

ما امروز در دنیای جهانی رقابت می کنیم، دانشجویان و مدیران ما از بهترین بهترین مدارس کسب و کار در جهان انتخاب می کنند. به همین دلیل، INCAE در تمامی زمینه ها با استعداد رقابت می کند: اساتید، برنامه ها، تحقیقات، امکانات، فناوری و شهرت. ما بهترین استعدادهای در منطقه و خارج از کشور را جذب می کنیم.

ما از آخرین روند تحقیقات و روش های یادگیری در داخل و خارج از کلاس استفاده می کنیم تا تاثیر مثبتی بر شغل شرکت کنندگان، شرکت هایی که متعلق به آنها و توسعه منطقه است، داشته باشیم.

انریکه بلانوس | INCAE Business School115426_academic-bookcase-bookstore-2065490.jpg

فعالیت ها و مأموریت

INCAE دارای سه فعالیت کلیدی است:

  • برنامه های کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار در زمینه های اساسی برای توسعه آمریکای لاتین.
  • برنامه های آموزشی اجرایی و سمینارها.
  • پروژه های تحقیقاتی برای رقابت و توسعه منطقه. INCAE دارای یک رویکرد کاربردی است که ترکیبی از بهترین شیوه ها و مرز جهانی دانش با واقعیت و محیط زیست است.

ماموریت

به طور فعال توسعه کشورهایی را که در آن خدمت می کنند، به طور جدی ترویج می کنند، رهبران آموزشی را برای بخش های کلیدی ارتقا می دهند، شیوه ها، نگرش ها و ارزش های آنها را از طریق:

  • تحقیق، تدریس و انتشار مفاهیم و تکنیک های مدیریت مدرن.
  • تقویت ظرفیت های تحلیلی و درک پدیده های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی.
  • تسهیل گفتگو، درک و همکاری در میان افراد، بخش ها و کشورها.

پردیس ما

INCAE Business School دارای دو مدرن مدرن است که در ناحیه Managua واقع در نیکاراگوئه (تاسیس شده در سال 1969) و در Alajuela، کاستاریکا (تاسیس شده در سال 1984) است.

تفاوت ما

ما از طریق شکل گیری رهبران، تحقیقات کاربردی و ترویج گفتمان میان بخش ها، توسعه منطقه را ترویج می کنیم.

توسعه پایدار آمریکای لاتین نیازمند رهبران مسئول، نوآور و به روز است. برای بیش از 50 سال، INCAE هزاران نفر را الهام بخش داده است، به آنها ابزار لازم برای پیشرفت و رفاه در کشورهایشان داده است.

INCAE به عنوان بهترین مدرسه کسب و کار در آمریکای لاتین پیشرفت جامعه آمریکای لاتین را از طریق آموزش رهبران منطقه ای از طریق برنامه های کارشناسی ارشد و اجرایی ارتقاء داده است.115427_chatting-dog-faces-745045.jpg

1.Faculty کارشناسان جهانی با تشخیص منطقه ای

INCAE یک دانشکده برجسته را جذب می کند. تخصصی و کارایی بالا. استادان ما با رهبری حرفه ای خود را برای ایجاد مدیران با بهترین شیوه های مدیریتی در نظر می گیرند. تحقیقات و تجربیات آنها به سمت یک رویکرد حل مسئله است که ارزش و تاثیر پایدار را ایجاد می کند. در نتیجه، فارغ التحصیلان و شرکت کنندگان INCAE آخرین روند کسب و کار را می دانند و می توانند از ابزارهای نوآورانه مدیریت استفاده کنند.

دانشکده INCAE در امریکای لاتین منحصر به فرد است و از 93٪ استادان با درجه دکترا از معتبر ترین دانشگاه ها و مدارس جهان مانند هاروارد، وارتون، آکسفورد و سوربن تشکیل شده است.

تنوع تیم علمی INCAE یکی دیگر از ابزارهایی است که برای ارائه دیدگاه جهانی در کلاس درس استفاده می شود. معلمان متعلق به 16 ملیت مختلف و در بیش از 18 کشور کار می کنند.

2. روش مورد (ارتباط با مدرسه بازرگانی هاروارد)

INCAE به شدت از روش مورد استفاده می کند، به عنوان یک روش مشارکتی که منجر به توسعه یک ظرفیت تحلیلی استثنایی می شود، تنها از طریق کنفرانس ها و سخنرانی ها امکان پذیر نیست.

یک پرونده یک سند است که در رابطه با مدیران شرکت ایجاد شده است و تمام ابعاد لازم برای دانش آموزان را برای تجزیه و تحلیل وضعیت به طور کامل نشان می دهد و پیشنهاد می کند که روش های جایگزین برای حل آن را ارائه دهد.

از آنجا که برنامه INCAE سازماندهی شده است، هر دانش آموز یک مورد را حداقل سه بار مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد:

  • به طور جداگانه
  • با حمایت یک گروه مطالعه (چند ملیتی و چند رشته ای)، و
  • در جلسه عمومی با راهنمایی یک معلم.

روش مورد، زمانی که توسط یک استاد حرفه ای پردازش شده و آموزش داده شده در این روش، به انتقال موثر مفاهیم ابزار و مدیریت اجازه می دهد. به طور موازی، او مهارت های تحلیلی، خلاقیت، اعتماد به نفس و مهارت های ارتباطی در دانش آموزان را توسعه می دهد.

3. چند ملیتی

امکان تعامل با دانش آموزان از دیگر جاهای دیگر، امکان اشتراک گذاری نه تنها یادگیری، بلکه داشتن یک پروسه کل تبادل فرهنگی را نیز ارائه می دهد. تقریبا 20٪ زنان هستند، درصدی که سالها بعد از سال افزایش می یابد.

ملیت ها:

115425_Nacionalidades.png

4. شبکه فارغ التحصیلان INCAE:

INCAE بیش از 16،000 نفر از 50 کشور مختلف را در برنامه های مدیریت MBA و ارشد خود فارغ التحصیل کرده است و همچنین از طریق برنامه های اجرایی آن، دهها هزار نفر از متخصصان و مدیران ارشد را آموزش داده است. علاوه بر این، INCAE سالانه بیش از 6000 مدیر اجرایی را برای شرکت در برنامه های خود، گسترش تاثیر و سهم خود در توسعه منطقه به دست می آورد.

ما ارتباط مستقیم با شبکه فارغ التحصیلان را حفظ می کنیم، از جمله مدیران، مدیران و رؤسای شرکت های مهم و نمایندگان بخش دولتی و همچنین کارآفرینان بزرگ منطقه، الگوی توسعه کشورهایی را که در خدمت رهبری خود قرار می گیرند، تعیین می کنند.

پس از فارغ التحصیلی، The Incale یک شبکه بین المللی منحصر به فرد از مخاطبین دارد که می تواند در مدیریت حرفه ای خود استفاده کند.

AGI بین المللی

INCAE ارتباط برقرار کردن با فارغ التحصیلان خود را دارد. این شبکه ای از انجمن های فارغ التحصیل INCAE را تشکیل داده است که امروزه در بیش از ده کشور حضور دارد.

ماموریت آن حفظ روابط و نشان دادن منافع فارغ التحصیلان قبل از INCAE، تحریک روابط و کسب و کار بین فارغ التحصیلان، ارتقاء به روز رسانی اعضای آن و به طور کلی تحریک تبادل فعال است.

علاوه بر این، حمایت از ماموریت INCAE را در شکل گیری رهبران آمریکای لاتین تشویق می کند.

کمیته های ملی

کمیته های ملی گروه هایی از بازرگانان بسیار بالا هستند که INCAE را قبل از جامعه و دولت کشورهای خود نشان می دهند، در عین حال، اطمینان حاصل می کنند که تاثیر محلی INCAE حداکثر ممکن است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
اسپانیایی
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

INCAE Business School

برنامه تخصصی، دانشجویان را با تجربه مدیریتی کمتری تسهیل می کند، مطالعات خود را نسبت به اهداف خاص متمرکز می کند و دانش خود را در زمینه های مورد علاقه افزایش می دهد. دانش آ ... [+]

بررسی

برنامه تخصصی، دانشجویان را با تجربه مدیریتی کمتری تسهیل می کند، مطالعات خود را نسبت به اهداف خاص متمرکز می کند و دانش خود را در زمینه های مورد علاقه افزایش می دهد.

دانش آموزان مهارت های کار تیمی را در اختیار دارند تا فرصت ها و موقعیت های چالش انگیز را در جوامع خود به چالش بکشند هدف از این برنامه این است که دانش آموزان با توجه به نیازهای خود، مطالعات خود را در یک منطقه خاص تمرکز کنند: پایداری، بازاریابی، عملیات... [-]

کاستاریکا Garita District, Alajuela
سپتامبر 2019
اسپانیایی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
INCAE Business School

چشم انداز جهانی MBA متمرکز بر فراهم کردن ابزار لازم برای دانش آموزانی است که نیاز به آموزش جامع در زمینه های مختلف مدیریت دارند. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تجربی ... [+]

بررسی اجمالی

چشم انداز جهانی MBA متمرکز بر فراهم کردن ابزار لازم برای دانش آموزانی است که نیاز به آموزش جامع در زمینه های مختلف مدیریت دارند. این امر دانش آموزان را قادر می سازد تجربیات مدیریتی خود را با تحکیم آن با مناطق مطالعه این برنامه بهبود بخشد.

با هدف فعالانه ترویج توسعه کشورهای خدمت شده، آموزش و پرورش رهبران در بخش های کلیدی با بهبود شیوه ها، نگرش ها و ارزش های آن، توسعه یافته است. تاثیر مستقیم دانشجویان ما بر شرکت های آمریکای لاتین کیفیت زندگی و محیط کسب و کار را بهبود می بخشد. این برنامه به دانش آموزان اجازه می دهد تجربه ای با یک منظر جهانی داشته باشند که توسط کارفرمایان بنیادی است.... [-]

کاستاریکا Garita District, Alajuela
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
15 ماهها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی