Carleton University

Sprott School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره Sprott Sprott در میان 5 درصد از مدارس کسب و کار در سراسر جهان به مجوز رسمی از انجمن برای پیشبرد دانشگاهی مدارس کسب و کار دریافت کرده اند. Sprott MBA است که در پردیس دانشگاه کارلتون در اتاوا، کانادا و با شرکای خود در بوگوتا، کلمبیا و شانگهای، چین ارائه شده است.

درباره اتاوا محل دانشگاه کارلتون در اتاوا ارائه می دهد دانش آموزان فرصت منحصر به فرد تنها در پایتخت کشور با دسترسی به بخش های دولت فدرال، سازمان های بین المللی، شرکت های جهانی، بیش از 120 سفارتخانه ها و کمیسیون ها و بیش از 1900 شرکت های فن آوری در بر داشت. دانش آموزان در دانشگاه کارلتون می توانید با استفاده از همه که اتاوا را ارائه کرده است را انجام دهید: هنر، خارج از منزل، ورزش حرفه ای، یک شب زندگی پر جنب و جوش و یک حس قوی از جامعه است. دانشگاه کارلتون نزدیک به ساختمان پارلمان شکوه کانادا است، شلوغ Byward بازار، و زیبا گاتینیو پارک. از گالری های بین المللی مشهور ملی کانادا و مرکز هنرهای ملی، به سناتورهای اتاوا NHL است، و رستوران ها، مغازه ها و کافه ها از هسته در مرکز شهر پویا در شهرستان، اتاوا است چیزی برای همه - همه در دسترس از طریق سیستم جامع حمل و نقل عمومی اتاوا است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA sprott

Campus تمام وقت 16  September 2019 کانادا Ottawa کلمبیا Bogotá چین Shanghai + {تعداد} بیشتر

در Sprott MBA، شما را به مهارت های مورد نیاز به تجزیه و تحلیل اطلاعات، فکر می کنم استراتژیک، تصمیم گیری کسب و کار صدا و رهبری دیگران به دست آوردن. [+]

Sprott MBA

Sprott MBA به شما می دهد چشم انداز و دانش به منجر شود. در Sprott MBA، شما را به مهارت های مورد نیاز به تجزیه و تحلیل اطلاعات، فکر می کنم استراتژیک، تصمیم گیری کسب و کار صدا و رهبری دیگران به دست آوردن. Sprott MBA در اتاوا اجازه می دهد تا شما را به خیاط برنامه خود را به اهداف شغلی فردی خود را با انتخاب پنج غلظت نوآورانه:

تجزیه و تحلیل کسب و کار، مدیریت مالی؛ بین المللی کسب و کار؛ مدیریت توسعه بین المللی؛ و مدیریت و تغییر. غلظت تجزیه و تحلیل ترافیک کسب و کار ... [-]

ویدئو ها

Carleton's MBA