Faculty of Management - Laurentian University

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Laurentian دانشگاه به یک شبه جزیره 765 هکتار بکر در سادبری واقع - کمتر از چهار ساعت در شمال تورنتو.

ما در یکی از دانشگاه های سریع ترین رشد در کانادا در دهه گذشته، در حال حاضر در خدمت نزدیک به 9500 دانش آموزان است. پردیس اصلی ما این است که در سادبری، و ما در حال حاضر ارائه تعداد فزاینده ای از برنامه های در باری به 1000 دانش آموزان مشغول به تحصیل در دانشگاه است که. ما بالاترین نرخ اشتغال پس از فارغ التحصیلی در انتاریو پس از 6 ماه در 93٪ و 95٪ پس از دو سال. ما به رسمیت شناختن بالا دریافت برای اندازه کلاس دلخواهی ما، داشتن یکی از پایین ترین متوسط ​​اندازه کلاس در کانادا است.

ما دو شهرستانها خانه در بسیاری از جنبه های مهم مشابه هستند: آنها هر دو پر جنب و جوش، امن، مقرون به صرفه متوسط ​​شهرستانها با تمام امکانات شهری، هر یک با معنای واقعی از جامعه، و هر دو در تنظیم معروف طبیعی منطقه Muskoka واقع . فراتر از زندگی پر مشغله در محوطه دانشگاه، شما مقدار زیادی به انجام و لذت بردن از در هر دو از شهرستانها میزبان Laurentian ما پیدا کنید. هر دو جوامع داشته کارآمد و مقرون به صرفه حمل و نقل عمومی و نسبتا آسان به حرکت با ماشین یا با پای پیاده.

دانشکده مدیریت

دانشکده مدیریت شامل برنامه هایی که دانش آموزان برای مشاغل پویا در مدیریت کسب و کار و مدیریت ورزشی آماده کند. فارغ التحصیلان ما در تمام بخش های اقتصادی به کار گرفته. دانش آموزان توسعه دانش عمیق از تمام جنبه های کسب و کار از جمله حسابداری، امور مالی، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی و برنامه ریزی استراتژیک. فرصت های کارآموزی و تعاونی قرار دادن بی شماری در انتظار دانش آموزان به دنبال به دنبال شغلی در دنیای کسب و کار.

چه دانش آموزان ما می گویند: "درجه MBA من با دانش و مهارت های مورد نیاز برای شروع زندگی حرفه ای من ارائه شده است. با چند پیشنهاد کار، من قادر به انتخاب یکی که مناسب برای من بود. "آنتونی بخش، MBA فارغ التحصیل، پاییز 2014.

امروز LAURENTIAN

امروز، دانشگاه تعداد بیش از 52000 فارغ التحصیلان با بسیاری از فارغ التحصیلان بین المللی فصل از جمله اخیرا در چین تاسیس شد. قوی در سنت دو زبانه و tricultural آن و با یک دیدگاه جهانی، Laurentian دانشگاه همچنان به گسترش ارائه برنامه، فعالیت های تحقیق و مشارکت خود را در کانادا و خارج از کشور.

واقعیت ها

سال تاسیس: 1960 ثبت نام: 9500 برنامه

کارشناسی: 94 گواهینامه ها و گواهینامه: 22 کارشناسی ارشد: 18 دکترا: 6 مدرک حرفه ای (پزشکی): 1

فارغ التحصیل دادن آرا: 92.6٪ دانشکده: 355 تمام وقت دانشگاه: سادبری و باری

مکان ها

سودوری

Laurentian University Bookstore

Address
Sudbury Campus
935 Ramsey Lake Road

P3E 2C6 سودوری, انتاریو, کانادا
تلفن
+1 705-675-1151

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: