University Canada West (UCW)

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشگاه غرب کانادا (UCW) دانشگاه مستقل معاصر کانادا است. تاسیس در سال 2004، UCW ارائه می دهد برنامه در پردیس ونکوور و آنلاین. برنامه شامل کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کارشناس بازرگانی و کارشناسی هنر در رسانه ها و ارتباطات.

چشم انداز ما به عنوان دانشگاه مستقل معاصر کانادا معنی است که ما در دسترس و معتبر در سراسر دنیا می باشد. ما تبدیل دانش آموزان به فارغ التحصیلان رهبری آماده برای جوامع در سراسر جهان.

ماموریت ما این است که به ارائه خدمات استثنایی و پشتیبانی به دانش آموزان است. ما یک محیط یادگیری متنوع و چالش برانگیز با تمرکز بر کاربرد عملی دانش پرورش و ساخت شایستگی برای کمک هزینه تحصیلی، رهبری و مسئولیت شهروندی در یک مفهوم جهانی. ما افتخار در فارغ التحصیلان ما که آماده پذیرش رهبری و جامعه از امکانات است که آنها را در انتظار است.

UCW است شناخته شده و تحت اقتدار وزارت بریتیش کلمبیا آموزش و پرورش پیشرفته و کار توسعه بازار در توصیه از کیفیت انجمن ارزیابی درجه. برنامه های دانشگاه تحت اجازه کتبی از وزیر آموزش و پرورش پیشرفته، دولت بریتیش کلمبیا، کانادا ارائه شده از تحمل یک فرایند ارزیابی کیفیت و برای دیدار با معیارهای ایجاد شده توسط وزیر یافت شده است.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی
  • English (Canada)

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید کاردانی هنر » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) » بازدید کنید کارشناسی »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

MBA

Online Campus تمام وقت January 2019 کانادا Vancouver + {تعداد} بیشتر

برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA) از UCW شما را برای رهبری در مرحله جهانی آماده خواهد کرد. این برنامه توسط ACBSP تایید شده است. [+]

MBA

برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA) از UCW شما را برای رهبری در مرحله جهانی آماده خواهد کرد. این برنامه توسط ACBSP تایید شده است. شما چالش برانگیزترین شرایط را در قدمت خود خواهید گرفت، راه حل های عملی را برای مشکلات شما مواجه خواهید کرد و در نهایت موفقیت سازمان را با تصمیم گیری آگاهانه خود در اختیار خواهید داشت.

این برنامه به شما اجازه می دهد دانش و مهارت های خاص خود را با انتخاب 3 دوره انتخابی خود را از یکی از زمینه های زیر: رهبری، بازاریابی یا مالی. این برنامه با یک پروژه تحقیقاتی عمده طراحی شده است تا مهارت های تازه یاد گرفته شده خود را در محیط دنیای واقعی نشان دهد.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
Vancouver Campus
Suite 100 – 626 West Pender Street

Vancouver, British Columbia, CA