توضیحات رسمی را مطالعه کنید

University Canada West (UCW) دانشگاه مستقل معاصر کانادا است. UCW تاسیس شده در سال 2004، برنامه های خود را در دانشگاه ونکوور و آنلاین ارائه می دهد. برنامه ها شامل مدرک کارشناسی مدیریت، لیسانس بازرگانی و لیسانس هنر در رسانه ها و ارتباطات می باشد.

چشم انداز ما به عنوان دانشگاه مستقل معاصر کانادا بدین معنی است که ما در دسترس و جهانی هستیم. ما دانش آموزان را به فارغ التحصیلان آمادگی برای جوامع در سراسر جهان تبدیل می کنیم.

مأموریت ما ارائه خدمات و پشتیبانی استثنایی به دانشجویان است. ما یک محیط یادگیری متنوع و چالش برانگیز را که بر کاربرد عملی دانش و ایجاد صلاحیت برای بورس تحصیلی، رهبری و شهروندی مسئول در یک زمینه جهانی تمرکز می کنیم، ترویج می کنیم. ما در فارغ التحصیلان ما افتخار می کنیم که آمادگی خود را برای دستیابی به رهبری و امکانات اجتماعی که در انتظار آنها هستند، پذیرفته ایم.

UCW توسط وزارت آموزش و پرورش، مهارت ها بریتیش کلمبیا تأسیس و تحت عمل قرار می گیرد112210_membership-high.jpg

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی
English (Canada)

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

University Canada West (UCW)

برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA) از UCW شما را برای رهبری در مرحله جهانی آماده خواهد کرد. این برنامه توسط ACBSP تایید شده است. شما چالش برانگیزترین شرایط را در قدمت خو ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

برنامه کارشناسی ارشد بازرگانی (MBA) از UCW شما را برای رهبری در مرحله جهانی آماده خواهد کرد. این برنامه توسط ACBSP تایید شده است. شما چالش برانگیزترین شرایط را در گام های خود خواهید گرفت، راه حل های عملی را برای مسائلی که با آن مواجه هستید، اعمال کنید و در نهایت موفقیت سازمان را با تصمیم گیری آگاهانه خود در اختیار داشته باشید.

چرا MBA؟یاد بگیرید برای ساخت پاسخ های استراتژیک به چالش ها و فرصت های تجاری.ارزیابی پیامدهای اخلاقی فعالیت های تجاری.توسعه، پیاده سازی و ارزیابی راه حل های مشاغل تجاری.تصمیم گیری های تجاری و تجزیه و تحلیل سیستماتیک را که بیانگر تفکر انتقادی است، تدوین کنید.مهارت های موثر را برای همکاری با گروه های مختلف مردم نشان دهید.تیم های رهبری از طریق حل مشکلات و تکمیل پروژه ها.ارزش های انسانی و دیدگاه های خود را به حل مسئله خود برسانید و مسئولیت تصمیمات خود را بپذیرید.در نتیجه تحلیل کامل اطلاعات، ایده ها را به صورت قانع کننده ای انتقال دهید.جمع آوری، تجزیه و تحلیل و توزیع اطلاعات در زمینه کسب و کار.... [-]
کانادا Vancouver

University Canada West (UCW) : Hear What Students Have To Say

University Canada West (UCW): International Students

UCW alumni: Anastasia and Loujeine

Location address
Vancouver Campus
Suite 100 – 626 West Pender Street

Vancouver, British Columbia, CA