Zagreb School of Economics and Management

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

Zagreb School of Economics and Management ، کارشناسان اقتصادی و کسب و کار آینده کرواسی است و مرکز تفکر و بحث در مورد مسائل اقتصادی و تجاری معاصر در کرواسی است. با بیش از 1200 دانشجوی کارشناسی، بیش از 150 دانشجوی فارغ التحصیلی و بیش از 2800 فارغ التحصیل، جامعه ZSEM به طور مداوم در حال رشد است. در سال 2013، ZSEM اولین مدرسه کسب و کار مدرک معتبر AACSB کرواسی شد، در نتیجه به گروه نخبه 5٪ از مدارس تجاری جهان که این اعتبارنامه معتبر را می ZSEM ، ZSEM . Zagreb School of Economics and Management اخیرا در سومین سومین مدرسه کسب و کار در اروپای شرقی در کنوانسیون 2017 جهانی ادونگال اعلام شد.

هیات علمی ZSEM شامل استادان مشهور، محققان و کارشناسان از سراسر جهان است. اغلب استادان ما در رسانه های ملی کرواسی حضور دارند و بسیاری از استادان پست های ارشد در شرکت های بزرگ کرواسی و موسسات دولتی (بانک ملی کرواسی، مخابرات کرواسی، ارکستر نیکولا تسلا و غیره) را در اختیار دارند.

با بیش از 130 دانشگاه شریک در سراسر جهان، بسیاری از دانش آموزان ZSEM ، از جمله دانشجویان تحصیلات تکمیلی، صرف ترم در خارج از کشور بدون پرداخت هزینه های تحصیلی اضافی. همچنین، ZSEM سالانه بیشتر دانشجویان بین المللی را می ZSEM و سالانه بین المللی مدرسه تابستانی برگزار می کند.

مکان ها

زاگرب

Zagreb school of economics and management

Address
Zagreb School of Economics and Management
Jordanovac 110

10000 زاگرب, کرواسی
وب سایت
تلفن
+385 1 2354 010

اعتیار سنجی ها

AACSB Accredited