توضیحات رسمی را مطالعه کنید

ACT (کالج آمریکایی تسالونیکی) بخش سوم از آناتولی دانشگاه، یک موسسه با سابقه ای طولانی و معتبر است که به 1886 برمی گردد.

ACT است در ایالات متحده آمریکا توسط NEASC معتبر (انجمن جدید انگلستان از مدارس و کالج) از طریق کمیسیون خود را در موسسات آموزش عالی. علاوه بر ACT داشتن مجوز رسمی کامل NEASC از برنامه های مقطع کارشناسی تحویل در ACT نیز توسط دانشگاه آزاد، بریتانیا معتبر. ACT همچنین مجوز توسط دولت یونان اعطا شده است به عنوان یک نهاد آموزشی پس از دبیرستان خصوصی ( "کالج") به کار گیرند.

ACTاون جامع برنامه درسی مقطع کارشناسی پیشنهادات مدرک کارشناسی در کسب و کار (با 4 غلظت)، علوم کامپیوتر, محاسبات کسب و کار, روابط بین المللی, انگلیسی (با 2 غلظت) و لیسانس ترکیب در گردشگری و هتلداری در همکاری با موسسات آموزشی مشهور در سوئیس و ایالات متحده است. علاوه بر این، کالج ارائه می دهد کارشناسی ارشد (MS) در مهمان نوازی و گردشگری مدیریت و یک کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار (MBA) با غلظت در بانکداری و امور مالی، کارآفرینی، مدیریت، و بازاریابی در عصر دیجیتال.

ACT نیز ارائه می دهد نیاز گسترده و برنامه کمک های مالی مبتنی بر شایستگی.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

دوره یک ساله MBA

American College of Thessaloniki

برنامه MBA برنامه کلی هدف از فارغ التحصیلان دانشگاه از رشته های مختلف از جمله البته کسانی که با درجه در اقتصاد، کسب و کار و رشته های مرتبط است. هدف این برنامه به جای کار ... [+]

برنامه MBA برنامه کلی هدف از فارغ التحصیلان دانشگاه از رشته های مختلف از جمله البته کسانی که با درجه در اقتصاد، کسب و کار و رشته های مرتبط است. هدف این برنامه به جای کار حرفه ای و مورد نیاز درجه ممکن است در یک یا دو سال به پایان رسید. غلظت در بازاریابی، مدیریت، امور مالی، کارآفرینی و بازاریابی دیجیتال در دسترس هستند.

برنامه های MBA: بانکداری و امور مالی کارآفرینی مدیریت بازاریابی در عصر دیجیتال چرا MBA در ACT را انتخاب کنید؟ یک برنامه به چالش کشیدن از مطالعه است که توسعه مهارت های عملی بلافاصله در یک بازار جهانی قابل اجرا است. یک برنامه انعطاف پذیر است که با نیازهای شما طراحی شده است. کلاس ها در شب برگزار می شود به جای کار حرفه ای. دوره های آموزش داده شده توسط حرفه ای چاشنی با اعتبار علمی استثنایی و قابل توجهی تجربه رهبری مدیریتی و اجرایی در سازمان ها در سراسر جهان و از جمله یونان و جنوب شرقی اروپا. آنها در تماس با مسائل کسب و کار فعلی، و آن را یک ثروت از دانش کسب و کار عملی و تفکر کاربردی، به کلاس درس. تنها برنامه در شمال یونان که توسط NEASC، آژانس که اعتبار دانشگاه های معتبر ترین جمله دانشگاه هاروارد، ییل، MIT، و قهوه ای معتبر. معادل و حرفه ای از فارغ التحصیلان MBA: با توجه به قانون 4093/2012 و مقررات پس از آن (FEK 229/19/11/12 و 3324/12/12/12)، مدارک تحصیلی برای برنامه های تحصیلات تکمیلی از مطالعات انجام شده توسط کالج... [-]
یونان تسالونیکی
سپتامبر 2020
انگلیسی
پاره وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی