توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد کالج DEI

کالج DEI یک کالج خصوصی، واقع در تسالونیکی، یونان، با هدف ارائه خدمات آموزشی است. کالج DEI در سال 1990 به عنوان یک کالج بنیاد تاسیس شد و به سرعت یکی از سازمان های آموزش و پرورش با کیفیت بالا یونان شد، ارائه طیف گسترده ای از پایه و اساس با کیفیت بالا، در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برنامه تحت نظارت علمی دانشگاه انگلستان است.

کالج DEI با هدف ارائه فرصت های آموزش عالی و یک محیط کیفی به دانش آموزان از سراسر جهان است. این پیاده سازی این آرمان با ارائه دوره های پایه و اساس، در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه های برنامه در سطح جهانی انتخاب شده است. کالج DEI مایل به حفظ موقعیت خود در منطقه های انتخاب دقیق کارکنان، و با ارائه آموزش در گروه های کوچک، تشویق قضاوت انتقادی از دانشجویان، و همچنین به عنوان بلوغ فکری و روح مستقل است. آن را به یک آموزش در عمق از طیف گسترده ای از رشته های دانشگاهی با هدف، ساخت یک سهم قابل توجهی را به آماده سازی دانش آموزان نسبت به یک حرفه ای در دنیای جهانی، و همچنین به جامعه مدرن است.

کالج DEI مرکز ثبت شده از دانشگاه لندن برنامههای بینالمللی است، برای درجه زیر ذکر شده است. این به این معنی که در این دیدگاه در نظر گرفته از دانشگاه لندن نشان می دهد تعهد به توسعه استانداردهای بالا در رابطه با آموزش، پشتیبانی به دانش آموزان و فرایندهای اداری.

کارشناسی حسابداری و امور مالی بانکداری و امور مالی کارشناسی کارشناسی کسب و کار و مدیریت توسعه کارشناسی و اقتصاد اقتصاد کارشناسی کارشناسی اقتصاد و دارایی، سیستم های اطلاعات کارشناسی و مدیریت روابط بین الملل کارشناسی کارشناسی سیاست و روابط بین الملل دیپلم برای فارغ التحصیلان LLB

علاوه بر این، DEI ارائه می دهد کمک درسی برای BA انگلیسی. کالج دی در حال کار در همکاری با دانشگاه نورث هامپتون، ارائه درجه زیر است:

مطالعات (لیسانس) کسب و کار BA کارشناسی (لیسانس) محاسبات LLB (لیسانس) کارشناسی قوانین کارشناسی (لیسانس) روانشناسی BA (لیسانس) انگلیسی BA (لیسانس) مدیریت گردشگری بین المللی (از بالا به بالا) قانون LLM تجاری بین المللی MBA اجرایی / MBA MA نوآوری اجتماعی

تحصیل در کالج DEI

کالج DEI در مرکز Thessaloniki، واقع در امکانات مدرن به خصوص به منظور پوشش نیازهای یک سازمان مدرن آموزشی طراحی شده است.

هیات علمی متشکل از استادان / آموزگار که معیارهای علمی دقیق ترین به انجام برسانند. برنامه های franchised در ارائه در کالج DEI به طور کامل در Thessaloniki تحت نظارت علمی دانشگاه در سطح جهانی انتخاب برگزار شد.

مرکزی به برنامه تحصیلی دانش آموز کار انجام شده به صورت فردی است. برای کمک به دانش آموزان را به استفاده موثر از وقت خود را در حالی که در برنامه ها، یک عضو از هیات علمی خواهد شد به هر دانش آموزی که برای عنوان / معلم خصوصی خود را عمل می کنند.

وظایف معلم خصوصی هستند عبارتند از:

کمک به برنامه ریزی دانشجویی / برنامه خاص خود را از کار و تنظیم / اهداف واقع بینانه خود او؛ مرحله خود دانش آموز از توسعه در رابطه با / برنامه خاص خود آگاه بودن، و به پیشرفت هر دانش آموز نیاز به؛ نظارت با دانش آموز / پیشرفت خود را در آن برنامه در لیست اهداف آنها برای خود تعیین کنید. بحث در مورد هر مشکل شخصی، اداری یا مالی دیگر.

کالج DEI، احترام به شهرت و استانداردهای دانشگاه مشترک، با هدف حمایت از کیفیت خدمات خود، ارائه بهترین تنظیم علمی و همچنین به عنوان یک راه اروپا از تفکر. در این راه کالج DEI موفق به کسب اعتماد و قدردانی هر دو از دانشگاه های انگلستان و فارغ التحصیلان آن، برای اولین بار باقی مانده در کیفیت و اعتبار.

دانش آموزان را انتخاب کنید برای تحصیل در DEI دلیل:

درجات معتبر اعطا شده توسط بالا دانشگاه بریتانیا؛ حالت های انعطاف پذیر از تحویل (تمام وقت - پاره وقت). کلاس های زبان انگلیسی؛ هیات علمی مجرب؛ خدمات حمایت از دانشجویان (مسکن، زندگی دانشجویی، مشاوره)؛ امکانات مدرن و چشم انداز شغلی عالی - ارتباط با صنعت

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی
  • یونانی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

EMBA

DEI College

به MBA اجرایی در مدرسه کسب و کار هامپتون است که با دقت طراحی شده برای ارائه در عمق دانش از تمام مناطق حیاتی کسب و کار و توابع. برای موفقیت در کسب و کار، شما نیاز به بیش ا ... [+]

توضیحات

به MBA اجرایی در مدرسه کسب و کار هامپتون است که با دقت طراحی شده برای ارائه در عمق دانش از تمام مناطق حیاتی کسب و کار و توابع. برای موفقیت در کسب و کار، شما نیاز به بیش از فقط مهارت های کسب و کار. کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار اجرایی یک مدرک کارشناسی ارشد در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده برای بلند پروازانه، فارغ التحصیلان با انگیزه است.

این MBA اجرایی منحصر به فرد خواهد کسانی که مشتاق حرفه ای کسب و کار بدون کسب و کار و یا مدیریت تجربه قبلی با توجه به اما علاقه روشن در و اشتیاق برای کسب و کار، شرکت و کارآفرینی.... [-]

یونان Thessaloniki
سپتامبر 2019
انگلیسی
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی