Read the Official Description

آنا ماریا کالج ارائه یک تجربه یادگیری بسیار شخصی

آنا ماریا کالج یک موسسه خصوصی شرکت آموزشی در سال 1946 توسط خواهران از سنت آن تاسیس شده است. با ثبت نام سالانه 1،500 دانشجو، کالج خود را در ارائه بر اساس ارزش ها، خدمات متمرکز آموزش علوم انسانی می بالد. AMC رشد کرده است به ارائه انواع رشته در مقطع کارشناسی، و همچنین بسیاری از برنامه های تحصیلات تکمیلی و گواهی، هر دو بر روی زمین و آنلاین. نسبت دانشجو به دانشکده کوچک اجازه می دهد تا برای یک تجربه یادگیری بسیار شخصی، در حالی که متوسط ​​اندازه کلاس و دانشگاه اجازه می دهد تا برای درگیری مطلوب دانش آموز. کالج ارائه می دهد 13 برنامه های ورزشی بخش سوم NCAA برای مردان و زنان است. دانشگاه AMC است که به راحتی در 192 جریب در Paxton واقع فقط دقیقه دور از ورچستر، MA.

دانش آموزان در آنا ماریا کالج حرفه ای متمرکز، آموزش علوم انسانی سازگار با هویت و ارزش های کاتولیک کالج دریافت خواهید کرد.

AMC خود را از طریق آموزش و پرورش خود را حرفه گرا هنرهای آزاد، دانشکده دسترس و پاسخگو، کلاس های کوچک، و انواع فعالیت های شرکت برنامه از جمله بخش سوم دو و میدانی متمایز می کند. رشته محبوب عبارتند از عدالت کیفری، علم آتش، موسیقی درمانی، پرستاری، علوم اجتماعی و مدیریت ورزشی.

AMC ارائه می دهد یک برنامه افتخارات، و همچنین تحصیل در خارج فرصت های متعدد و منحصر به فرد. آنا ماریا کالج همچنین عضو کنسرسیوم آموزش عالی مرکزی ماساچوست، یک گروه از 12 کالج که اجازه می دهد تا دانش آموزان برای عبور ثبت نام بدون هیچ هزینه اضافی است.

آنا ماریا کالج: مأموریت ما

آنا ماریا کالج، یک نهاد کاتولیک آموزش عالی، به رسمیت می شناسد تعهد خود برای خدمت به جامعه بلافصل آن، مشترک المنافع ماساچوست، ملت و جهان از طریق ارائه آموزش، حفاظت از آموزش و حمایت از پژوهش.

ریشه در سنت کاتولیک رومی آموزش عالی، ANNA ماریا کالج حفظ و در انطباق با ارزش از سنت یهودی-مسیحی و در همراهی با آرمان های foundresses آن، خواهران سنت آن را اداره می شود. این آرمان ها، که منعکس کننده توسعه انسان ها، همچنین شامل افزایش دسترسی به آموزش با کیفیت، نوآوری آموزشی و احترام به مهارت های عملی.

به طور خاص، آنا ماریا کالج می بیند ماموریت خود را به این باشد که پرورش در دانش آموزان خود مشارکت فکری، آماده سازی شغلی، آگاهی اجتماعی، تعهد به عدالت و صلح، حساسیت مذهبی و اخلاقی، و یک شیوه زندگی قادر به حفظ این در تعادل است.

علاوه بر این، کالج است به پرورش توسعه حس احترام نسبت به خود و دیگران، و همچنین به عنوان یک احساس مسئولیت به جامعه و جهان است.

به اثر این ماموریت، کالج ارائه می دهد دانشجویان مقطع کارشناسی خود را یک برنامه یکپارچه سازی آموزش علوم انسانی و آماده سازی شغلی قوی. به دانش آموزان فارغ التحصیل آن، کالج ارائه می دهد یک آموزش پرورش استانداردهای بالای توسعه شخصی و موفقیت حرفه ای، و همچنین به عنوان یک حس بالغ از مسئولیت.

در انجام نقش خود را به عنوان یک موسسه آموزش عالی، آنا ماریا کالج می کند بر اساس هر رده از نظر قانونی محافظت در اداره سیاست های خود آموزشی، پذیرش سیاست ها، بورس های تحصیلی، برنامه های وام، و دیگر برنامه های اداره کالج قائل نمی شود.

Programs taught in:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Anna Maria College

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه طراحی شده است برای آماده سازی افراد برای مشاغل حرفه ای در مدیریت و ارائه غنی سازی آموزشی برای متخصصان با تجربه که به دنبال یک م ... [+]

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه طراحی شده است برای آماده سازی افراد برای مشاغل حرفه ای در مدیریت و ارائه غنی سازی آموزشی برای متخصصان با تجربه که به دنبال یک چشم انداز مدیریت وسیع تر است. گواهی پیشرفته در کسب و کار (ACB) نیز در دسترس و همچنین یک گواهی در گرانت نوشتن است. دانشکده حاوی حجم زیادی از پزشکان حرفه ای است که اعتبار علمی بیشتر با سطح دستاوردهای شخصی خود افزایش یافته است. تجربه خود را به دانش آموز با تعادل با ارزش بین نظریه و کاربرد فراهم می کند.... [-]

آمریکا Worcester

Many Paths, One Goal - Excellence at Anna Maria College

The Anna Maria College Advantage