توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Andrew Jackson University ، این همان چیزی است که همه چیز از همان روز اول است. وقتی رابرت نوریس در سال 1994 دانشگاه را شروع کرد، او رویایی برای ایجاد یک برنامه آموزشی بود که در دسترس و مقرون به صرفه بود. در اوایل روز، رابرت به شعار افتخار می کرد: "ما آموزش های با کیفیت را به سوی آستان خود ارائه می دهیم."

از روز اول، تمرکز ما بر دانش آموزان ما بوده است، و ما با آنها رشد کرده ایم. در سال 1994 اینترنت هنوز در دوران کودکی اش بود و آموزش از راه دور از طریق مقاله به صورت صد ساله تحویل داده شد. امروزه تکنولوژی آموزش تلفن های همراه را از راه دور گرفته است. دوره های ما انعطاف پذیر هستند و می توانند در هر زمان و هر جا مورد استفاده قرار گیرند. دانشجویان ما آزادی برای تکمیل کارهای خود را زمانی که متناسب با زندگی آنها است. برای کمک به آنها، اعضای هیئت علمی ما همان آزادی را دارند - برای آموزش دانش آموزان ما در هر زمان و هر کجا.

در سال 2008 ما 15 ساله ما و 10th به عنوان موسسه معتبر جشن می گیریم. ما از رویا رابرت به مدرسه ای با سه کالج و برنامه های 11 گانه نام بردیم.

در Andrew Jackson University ، آموزش و پرورش کاملا تلفن همراه است. این واقعا می تواند در هر جایی گرفته شود، و دانش آموزان ما آنچه را که نیاز دارند، برای رفتن به جایی که می خواهند بیایند!

مأموریت

مأموریت Andrew Jackson University این است که آموزش مناسب با بالاترین کیفیت را با هزینه معقول برای بزرگسالانی که به دنبال پیشرفت حرفه ای و تجربه زندگی روزمره هستند، فراهم کنند. این ماموریت توسط توسعه کالج ها در دانشگاه پشتیبانی می شود که نه تنها نیازهای جمعیت عموم را برآورده می کند، بلکه نیازهای یادگیری حرفه های خاص را نیز تحت تاثیر قرار می دهد که از سوی آکادمیک های غالب به دست آمده اند.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

Andrew Jackson University

بر خلاف دیگر برنامه های MBA، MBA از دانشگاه تریسی برایان از کسب و کار و کارآفرینی در AJU ارائه می دهد تجربه عملی با غلظت در مدیریت فروش، رهبری استراتژیک و کارآفرینی. ... [+]

رهبران شرکت های بزرگ به مدت طولانی برای فارغ التحصیلان MBA با دانش و آگاهی عملی و نه یک رویکرد نظری به کسب و کار آرزو. در AJU ما برنامه های MBA در کالجهای دیگر بررسی کردند و دریافتند ترین در پاییز کوتاه از خواسته های مکرر توسط جامعه کسب و کار برای کارکنان با مهارت قابل اجرا است. بر خلاف دیگر برنامه های MBA، MBA از دانشگاه تریسی برایان از کسب و کار و کارآفرینی در AJU ارائه می دهد تجربه عملی با غلظت در مدیریت فروش، رهبری استراتژیک و کارآفرینی. غلظت دیگر MBA شامل مدیریت، امور مالی، بازاریابی، مدیریت منابع انسانی، مدیریت خدمات بهداشتی و. برنامه پیش نیازها مدرک کارشناسی در هر رشته خواهد متقاضیان واجد شرایط برای ورود به این برنامه است.اگر چه در افراد از زمینه های آموزشی متنوع را ترکیب منحصر به فرد از پتانسیل رهبری، تجربه حرفه ای، و چشم انداز شخصی، کسانی که ورود به این برنامه مورد نیاز برای نشان دادن یک مجموعه مشترک از مهارت های لازم برای موفقیت است. به عنوان بخشی از فرایند پذیرش، متقاضیان باید دو نیاز پیش نیاز را برآورده: ... [-]

آمریکا Birmingham
درخواست اطلاعات
تمام وقت
پاره وقت
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی