توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مدرسه کسب و کار برین

ارزشهای اصلی

ما یک جامعه یادگیرنده با روحیه پرس و جو، پیگیری بهبود مستمر، حرفه ای بودن، اعتماد، رفتار اخلاقی و شهروندی خوب است و متعهد به ارزش های دانشگاهی همگانی، همکاری، پایداری، مسئولیت و شفافیت است.

چرا مدرسه برین؟

دانش و تجربی که از The Bryan School of Business and Economics به دست می آورید، به شما کمک می کند تا به حل مسئله استثنایی که سازمان ها و جوامع ما نیاز دارند تبدیل شود.

شما یاد خواهید گرفت که چگونه از روش های اخلاقی، نوآورانه، جهانی و پایدار به وسیله ترکیبی از دوره های آموزش یافته توسط استادان با تجربه و تجربیات عملی و عملی برخوردار شوید.

همه چیزهایی که در طی تجربه مدرسه برین به شما یاد می گیرید، به شما کمک می کند تا مشاغل معنی دار را در جایی که کار، زندگی و هدایت می کنید، قرار دهید.

یکی از بزرگترین مدارس کسب و کار در کارولینای شمالی، اعتباربخشی بین المللی AACSB International School of Business در کسب و کار و حسابداری، آن را در بین 3 درصد از مدارس تجاری جهان قرار می دهد.

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

The Bryan School of Business and Economics

برنامه کاری روزانه برین در حال آماده سازی یک نسل جدید از رهبران با دانش و مهارت برای مدیریت پیچیدگی در اقتصاد نامطمئن قرن بیست و یکم است. ... [+]

MBA برین

MBA کامل (کامل) در حال آماده سازی یک نسل جدید از رهبران با دانش و مهارت برای مدیریت پیچیدگی در اقتصاد نامشخص قرن 21 است. برنامه نیمه وقت برنامه MBA در سطح منطقه، یک برنامه تشدید شده، عمدتا نیمه وقت است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای کارکنان حرفه ای طراحی شده است. برنامه روزانه روزانه یکی از تنها برنامه های MBA در کشور است که به طور خاص برای فارغ التحصیلان کالج جدید با تجربه محدود یا بدون تخصص طراحی شده است. مدرسه برین برای چهل سال به متخصصان محلی در زمینه آموزش پیشرفته کسب و کار مشغول بوده است و تقریبا 3000 فارغ التحصیل از MBA های برین وجود دارد. بدون در نظر گرفتن نیازهای شخصی، اهداف یا جدول زمانی، MBA خود را به عنوان مناسب مناسب احساس خواهید کرد.... [-]

آمریکا Greensboro
سپتامبر 2019
انگلیسی
تمام وقت
2 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی