BAU International University Washington DC

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دربارهی ما

دانشگاه بین المللی BAU در سال 2013 به عنوان یک موسسه خصوصی اما غیر انتفاعی آموزش عالی تاسیس شد که هدف آن ارائه فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای آموزش شهروندان جهانی است که دارای ابزار لازم برای زندگی با دید جهانی هستند.

دانشگاه بین المللی BAU یک موسسه بسیار محترم است که 46 سال تجربه آموزشی را با استادان واجد شرایط و با تجربه در عرصه بین المللی آموزش می دهد. ما یک تجربه یادگیری متمرکز، چالش انگیز و تحریک آمیز را ارائه می دهیم. شما در قلب سیاسی و تاریخی کشور ملکی تضمین می کنید که از تجربه واقعی آمریکا لذت ببرید.

پردیس BAU

دانشگاه بین المللی BAU در مرکز شهر دبی واقع شده و توسط شرکت ها، رستوران ها و مراکز خرید احاطه شده است. این یک جای عالی برای دانش آموزانی است که به دنبال یادگیری در مورد پدیده های فرهنگی و سیاسی ایالات متحده در یک جامعه امن و دوستانه هستند.

به عنوان یک شهر چند فرهنگی، جاذبه های مختلف برای همه وجود دارد. اکثر حوادث رایگان هستند، بنابراین هر کس می تواند از موزه ها، پارک ها، باغ وحش ها و بناهای تاریخی لذت ببرد. حمل و نقل آسان در اطراف شهر آسان به عنوان مترو و اتوبوس اجرا می شود تا 3 صبح.

آب و هوای گرم و مرطوب در تابستان، خوشایند بهار و پاییز است، و در فصل زمستان با بارشهای فصلی خفیف است.

دانشگاه بین المللی BAU واشنگتن دی سی یک پیاده روی کوتاه از بسیاری از جاذبه های توریستی مهم DC است. کاخ سفید درست در کنار ساختمان ما است. مرکز ملی، که اکثریت موزه های شهر آن است، تنها ده دقیقه فاصله دارد. هر چیزی که نزدیک نیست به راحتی می توانید با استفاده از حمل و نقل عمومی دسترسی پیدا کنید.

ماموریت ما

دانشگاه بین المللی BAU با هدف ارائه یک فرصت منحصر به فرد و ارزشمند برای آموزش شهروندان جهانی که دارای ابزار لازم برای زندگی در جهت دید جهانی هستند. این بخش جدایی ناپذیر از مأموریت ما است تا بر خلاقیت دانش آموزان تاکید بر خلاقیت و توجه داشته باشیم و آنها را به عنوان افراد بسیار مطلوب و قابل قبول فرا بگیریم.

"مأموریت دانشگاه بین المللی BAU این است که با ارائه انواع برنامه های مبتنی بر بازار، دانش آموزان با کیفیت و تفکر انتقادی، تفکر انتقادی و خلاقیت را که به طور فوری در جامعه جهانی مورد نیاز است، فراهم کنند."

اهداف: برای انجام مأموریت، دانشگاه، اهداف استراتژیک زیر را ایجاد کرد.

  1. ارائه انواع برنامه های مدرک و دیپلم در زمینه های در حال ظهور و تقاضای بالا
  2. برای ارائه آموزش هایی که مانع اجزای تفکر فنی، حرفه ای و انتقادی در تلاش برای برآوردن نیازهای یک جامعه متنوع از زبان آموزان می شود

اهداف: در تلاش برای دستیابی به اهداف استراتژیک، این دانشگاه اهداف زیر را تشکیل داده است.

  • برای اطمینان از تجربه یادگیری با کیفیت با استفاده از اعضای واجد شرایط واجد شرایط که متعهد به آموزش عالی هستند
  • برای اطمینان از برنامه درسی مربوطه از طریق ورودی هیئت مدیره، هیات مشاوره صنعت، شرکای دانشگاهی و فارغ التحصیلان
  • برای اطمینان از اینکه دانشگاه دارای منابع فیزیکی و مالی کافی برای ارائه آموزش مداوم با کیفیت است

دیدگاه ما

ما یک موسسه دانشجویی با چشم انداز جهانی هستیم. فلسفه ما این است که دانش آموزان را با مهارت و دانش لازم برای برآورده ساختن چالش های جامعه جهانی آینده با استفاده از فناوری های پیشرفته آموزشی و روش های آموزشی برای ایجاد برنامه های پاسخگو بازار، آماده سازد. موفقیت بلند مدت دانشگاه و ایجاد شهرت برای آموزش کیفی به برنامه درسی برنامه و اندازه گیری نتایج بستگی دارد. توانایی دانشگاه برای جذب و حفظ دانش آموزان، توانایی دانشجویان برای رفع نیازمندی های کسب و کار و صنعت، و سطح رضایت فارغ التحصیلان و کارفرمایان، اقدامات مهمی برای موفقیت است.

ارزشهای اصلی

دانشگاه بین المللی BAU قصد دارد آموزش و پرورش و تحصیلات عالی با بالاترین کیفیت - برای پیشرفت مرزهای دانش و آماده سازی افراد برای زندگی، کار و رهبری. برخی از ما سهم ما را با سهیم شدن مستقیم در تدریس، یادگیری و تحقیق، دیگران، با حمایت و فعال کردن این فعالیت های اصلی به شیوه های ضروری. هر چه نقش های فردی ما و هر جا که ما در دانشگاه بین المللی BAU کار می کنیم، ما به یکدیگر متعهد هستیم تا ارزش های اساسی جامعه را حفظ کنیم. این شامل:

  • احترام به حقوق، تفاوت ها و کرامت دیگران
  • صداقت و صداقت در تمام معاملات
  • تعقیب داوری در مورد تعالی در کار خود
  • پاسخگویی برای اقدامات و رفتار در محل کار

هرچه بیشتر این ارزش ها را در زندگی روزمره ما در نظر بگیریم، بیشتر ما ایجاد و حفظ محیط زیست اعتماد، همکاری، تحقیق پر جنب و جوش و درک متقابل - و تعهد به تحصیل و بورس تحصیلی است که همه ما به اشتراک می گذاریم.

علاوه بر این، در دانشگاه بین المللی BAU ما اعتقاد داریم که یادگیری محدود به آموزش رسمی در کلاس های سنتی نیست. این دانشگاه با استفاده از روش های مختلف از راه دور و روش های ارتباط از راه دور برای ارائه خدمات آموزش عالی در سطح جهانی به ویژه برای کسانی که از دست رفته یا به طور سنتی ناخوشایند هستند، استفاده می شود.

توسعه جهانی

آموزش بین المللی بخش مهمی از مأموریت جهانی دانشگاه BAU است که شامل طیف گسترده ای از ابتکارات در ایالات متحده و خارج از کشور برای تسهیل تبادل دانش در بین مرزهای بین المللی است. این دانشگاه بر پایه این فرض استوار بود که آموزش عالی باید پایه محکمی از گفتگوی میان فرهنگی بین دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر جهان باشد.

دانش آموزان در دانشگاه بین المللی BAU تشویق می شوند تا زمان تحصیل خود را در خارج از کشور صرف کنند تا دانش خود را در مورد دیگر مناطق و فرهنگ ها، و نیز مسائل جهانی که امروزه به همه ما مربوط است، افزایش دهد. برای این منظور، دانش آموزان قادر به بازدید از پردیس های شبکه واقع در استانبول، برلین و قبرس خواهند بود.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید دوره های کارشناسی(BAs) »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Campus تمام وقت پاره وقت 1 - 2  September 2019 آمریکا Washington + {تعداد} بیشتر

برنامه MBA ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه های کارآفرینی، امور جهانی و قوانین بین المللی کسب دانش کنند [+]

برنامه MBA ما دانش آموزان را قادر می سازد تا در زمینه های کارآفرینی، امور جهانی و قوانین بین المللی کسب دانش کنند

این برنامه دانشجویان را با کیفیت بالا، آموزش حرفه ای در مدیریت کسب و کار فراهم می کند، و به این ترتیب آنها را برای فرصت های شغلی متنوع تر تعریف می کند.

برنامه MBA شامل سه جزء آکادمیک است: الزامات اصلی، گزینه های تمرکز و یک تجربه سنگ کوهنوردی. به منظور فارغ التحصیل شدن با مدرک MBA، دانش آموزان باید حداقل 36 اعتبار را تکمیل کنند، که از آن 24 اعتبار دوره های اصلی و 12 واحد آمادگی برای تمرکز است.... [-]


تماس

BAU International University

آدرس BAU International University 1510 H Street NW,
20005 Washington, District of Columbia, آمریکا
تلفن +1 202-644-7201