Baruch College, Zicklin School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

درباره زیکلین

دانشکده تجارت Zicklin که با سابقه طولانی برتری در زمینه آموزش عالی تأسیس شده است، در کالج Baruch واقع شده است که موسسه ای است که به طور مداوم در بین اعضای برجسته در زمینه هایی مانند برتری تحصیلی، تنوع و ارزش قرار دارد.

زیکلین افتخار دارد که در قرن بیست و یکم در زمینه ارائه دوره های کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل، و کارشناسی ارشد اجرایی شرکت کند. برنامه های ما توسط انجمن برای پیشرفت دانشکده های کسب و کار (AACSB) مورد تایید قرار می گیرند و کلاس های ما توسط دانشکده هایی که رهبران، محققان فعال و کارشناسان در زمینه های آنها هستند، آموزش داده می شود.

دانشکده تجارت Zicklin از لحاظ فیزیکی و فلسفی یکپارچه به مرکز نیویورک، سرمایه مالی جهان، متعهد به ارائه آموزش و پرورش مرتبط با مقرون به صرفه و تحصیلی است که هر دو کلاس جهانی در کیفیت و شهرت و در سراسر جهان در اثر آن است .

دیدگاه ما

مدرسه کسب و کار زیکلین قصد دارد مدرسه کسب و کار برجسته ای است که برای تحقیقات برجسته و برنامه های در دسترس و نوآورانه شناخته شده است.

ماموریت ما

مدرسه کسب و کار Zicklin، یک موسسه دولتی در نیویورک، رهبران کسب و کار آینده را با ایجاد کنجکاوی فکری، یکپارچگی قوی، تعهد به مسئولیت اجتماعی و صلاحیت جهانی، از طریق پژوهش های تاثیر گذار و برنامه های آموزشی آکادمیک، آموزش می دهد.

رتبه بندی ما

توسط اعداد

دانشجویان MBA و دانشجویان ما

 • 90٪ تمام زیکلین MBA و فارغ التحصیلان MS استخدام شده، دریافت پیشنهادات، و یا به دنبال استخدام نیستند
 • ٪ 95 فارغ التحصیلان MBA شبانه، دریافت پیشنهادات، و یا به دنبال استخدام نیستند
 • ٪ 97 فارغ التحصیلان MBA روزانه کار می کنند، دریافت پیشنهادات، و یا به دنبال استخدام نیستند

فارغ التحصیلان ما

 • 14 دکترا در سال 2016 قرار داده شده است
 • 10 دکترا در سال 2015 قرار داده شده است
 • 9 دکترا در سال 2014 قرار داده شده است

تاریخ ما

مدرسه کسب و کار Zicklin نزدیک به 100 سال به اهداف خود دست یافته است.

 • 1919: کالج شهر یک مدرسه کسب و کار و مدنی را در خیابان لکسینگتون در منهتن تاسیس کرد، یک سال بعد اولین برنامه MBA خود را ارائه کرد.
 • 1953: این مدرسه به افتخار برنارد M. Baruch فارغ التحصیل شد، که در تشکیل کالج نقش مهمی داشت.
 • 1968: باروچ یک کالج مستقل ارشد بود که تنها برنامه های تجاری را در سیستم دانشگاه ایالت نیویورک ارائه می داد که توسط انجمن های پیشرفته دانشکده های انسانی تأیید شد.
 • 1998: مدرسه کسب و کار Zicklin به افتخار فارغ التحصیلان Lawrence Zicklin ('57) و کارول Zicklin به عنوان نشانه قدردانی از کمک های سخاوتمندانه خود را به مدرسه نامگذاری شد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

تمام وقت MBA

Campus تمام وقت September 2019 آمریکا New York

MBA کامل تمام وقت Zicklin شما اتصال به دنیای کسب و کار است. این برنامه شما را با دانش و تخصص بالا می برد تا بر رقابت، غلبه بر چالش های صنعت و رشد به عنوان یک رهبر کسب و کار. [+]

MBA کامل تمام وقت Zicklin شما اتصال به دنیای کسب و کار است. این برنامه شما را با دانش و تخصص بالا می برد تا بر رقابت، غلبه بر چالش های صنعت و رشد به عنوان یک رهبر کسب و کار.

شهر نیویورک پردیس شما است

انرژی نیویورک آموزش و پرورش شما را تامین می کند. نزدیکی ما به شرکت های بزرگ، تجربه MBA خود را فراتر از کلاس می گذارد، شما را به دانش آموختگان و استادان با ریشه های عمیق در جامعه کسب و کار نیویورک متصل می کند و به شما در معرض کامل قرار دادن بازیکنان برجسته در دنیای کسب و کار می گذارد.... [-]


تماس