Baruch College, Zicklin School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

AACSB Accredited

درباره زیکلین

دانشکده تجارت Zicklin که با سابقه طولانی برتری در زمینه آموزش عالی تأسیس شده است، در کالج Baruch واقع شده است که موسسه ای است که به طور مداوم در بین اعضای برجسته در زمینه هایی مانند برتری تحصیلی، تنوع و ارزش قرار دارد.

زیکلین افتخار دارد که در قرن بیست و یکم در زمینه ارائه دوره های کارشناسی ارشد، فارغ التحصیل، و کارشناسی ارشد اجرایی شرکت کند. برنامه های ما توسط انجمن برای پیشرفت دانشکده های کسب و کار (AACSB) مورد تایید قرار می گیرند و کلاس های ما توسط دانشکده هایی که رهبران، محققان فعال و کارشناسان در زمینه های آنها هستند، آموزش داده می شود.

دانشکده تجارت Zicklin از لحاظ فیزیکی و فلسفی یکپارچه به مرکز نیویورک، سرمایه مالی جهان، متعهد به ارائه آموزش و پرورش مرتبط با مقرون به صرفه و تحصیلی است که هر دو کلاس جهانی در کیفیت و شهرت و در سراسر جهان در اثر آن است .

دیدگاه ما

مدرسه کسب و کار زیکلین قصد دارد مدرسه کسب و کار برجسته ای است که برای تحقیقات برجسته و برنامه های در دسترس و نوآورانه شناخته شده است.

ماموریت ما

مدرسه کسب و کار Zicklin، یک موسسه دولتی در نیویورک، رهبران کسب و کار آینده را با ایجاد کنجکاوی فکری، یکپارچگی قوی، تعهد به مسئولیت اجتماعی و صلاحیت جهانی، از طریق پژوهش های تاثیر گذار و برنامه های آموزشی آکادمیک، آموزش می دهد.

رتبه بندی ما

توسط اعداد

دانشجویان MBA و دانشجویان ما

 • 90٪ تمام زیکلین MBA و فارغ التحصیلان MS استخدام شده، دریافت پیشنهادات، و یا به دنبال استخدام نیستند
 • ٪ 95 فارغ التحصیلان MBA شبانه، دریافت پیشنهادات، و یا به دنبال استخدام نیستند
 • ٪ 97 فارغ التحصیلان MBA روزانه کار می کنند، دریافت پیشنهادات، و یا به دنبال استخدام نیستند

فارغ التحصیلان ما

 • 14 دکترا در سال 2016 قرار داده شده است
 • 10 دکترا در سال 2015 قرار داده شده است
 • 9 دکترا در سال 2014 قرار داده شده است

تاریخ ما

مدرسه کسب و کار Zicklin نزدیک به 100 سال به اهداف خود دست یافته است.

 • 1919: کالج شهر یک مدرسه کسب و کار و مدنی را در خیابان لکسینگتون در منهتن تاسیس کرد، یک سال بعد اولین برنامه MBA خود را ارائه کرد.
 • 1953: این مدرسه به افتخار برنارد M. Baruch فارغ التحصیل شد، که در تشکیل کالج نقش مهمی داشت.
 • 1968: باروچ یک کالج مستقل ارشد بود که تنها برنامه های تجاری را در سیستم دانشگاه ایالت نیویورک ارائه می داد که توسط انجمن های پیشرفته دانشکده های انسانی تأیید شد.
 • 1998: مدرسه کسب و کار Zicklin به افتخار فارغ التحصیلان Lawrence Zicklin ('57) و کارول Zicklin به عنوان نشانه قدردانی از کمک های سخاوتمندانه خود را به مدرسه نامگذاری شد.
این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

بازدید کنید Part time MBA » بازدید کنید دوره های یک ساله MBA » بازدید کنید MBAs » بازدید کنید MScs » بازدید کنید کارشناسی ارشد »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

تمام وقت MBA

Campus تمام وقت September 2018 آمریکا East New York

MBA کامل تمام وقت Zicklin شما اتصال به دنیای کسب و کار است. این برنامه شما را با دانش و تخصص بالا می برد تا بر رقابت، غلبه بر چالش های صنعت و رشد به عنوان یک رهبر کسب و کار. [+]

MBA کامل تمام وقت Zicklin شما اتصال به دنیای کسب و کار است. این برنامه شما را با دانش و تخصص بالا می برد تا بر رقابت، غلبه بر چالش های صنعت و رشد به عنوان یک رهبر کسب و کار.

شهر نیویورک پردیس شما است

انرژی نیویورک آموزش و پرورش شما را تامین می کند. نزدیکی ما به شرکت های بزرگ، تجربه MBA خود را فراتر از کلاس می گذارد، شما را به دانش آموختگان و استادان با ریشه های عمیق در جامعه کسب و کار نیویورک متصل می کند و به شما در معرض کامل قرار دادن بازیکنان برجسته در دنیای کسب و کار می گذارد.... [-]


Part time MBA

MBA شبانه

Campus پاره وقت September 2018 آمریکا East New York

MBA فوق العاده رتبه بندی Zicklin Evening MBA شما را به برنامه درسی واقعی در دنیای واقعی به عنوان مدرک تحصیلی به عنوان مدرک کارشناسی تمام وقت ما در یک قالب انعطاف پذیر و پاره وقت که به کار شما بستگی دارد، می دهد. MBA شبانه شما را برای موفقیت در نظر می گذارد و در حین ارائه پایه ای برای کسب فرصت های جدید به شما در زمینه کار حرفه ای خود می افزاید. [+]

MBA فوق العاده رتبه بندی Zicklin Evening MBA شما را به برنامه درسی واقعی در دنیای واقعی به عنوان مدرک تحصیلی به عنوان مدرک کارشناسی تمام وقت ما در یک قالب انعطاف پذیر و پاره وقت که به کار شما بستگی دارد، می دهد. MBA شبانه شما را برای موفقیت در نظر می گذارد و در حین ارائه پایه ای برای کسب فرصت های جدید به شما در زمینه کار حرفه ای خود می افزاید.

کارشناسی کارشناسی ارشد

به عنوان یک دانشجوی برنامه MBA شبانه، شما می توانید از دانش آموزان کلاس جهانی کلاس Zicklin از جانبازان کسب و کار مطلع شوید که دانش و تخصص صنعت خود را به کلاس درس می دهند. شما همچنین در کنار همسالان خود که از طیف گسترده ای از زمینه های حرفه ای و آموزشی آمده است یاد خواهید گرفت. این تنوع یک تجربه یادگیری غنی، شبکه بی حد و مرز و فرصت هایی را برای فرد، یک همکار و یک رهبر فراهم می کند.... [-]


دوره یک ساله MBA

یک ساله MBA

Campus September 2018 آمریکا East New York

برنامه تحصیلات تکمیلی Zicklin یک برنامه درسی دشوار و پیچیده در دنیای واقعی را به عنوان برنامه های MBA تمام عیار و روزانه در فرمت شتاب دهنده ارائه می دهد. اگر یک دوره کارشناسی را در کسب و کار دارید، تجربه حرفه ای خود را داشته باشید و آرزوی شغل خود را تسریع دهید، برنامه ی MBA سالیانه ما ایده آل است. [+]

برنامه تحصیلات تکمیلی Zicklin یک برنامه درسی دشوار و پیچیده در دنیای واقعی را به عنوان برنامه های MBA تمام عیار و روزانه در فرمت شتاب دهنده ارائه می دهد. اگر یک دوره کارشناسی را در کسب و کار دارید، تجربه حرفه ای خود را داشته باشید و آرزوی شغل خود را تسریع دهید، برنامه ی MBA سالیانه ما ایده آل است.

نمای کلی برنامه

MBA یک ساله 42 درجه اعتباری است که در 12 ماه متوالی در ماه ژوئن تکمیل شده است. به عنوان یک دانش آموز، انتظار می رود که برنامه کلاس شدید و یادگیری آکادمیک را مدیریت کنید. این برنامه بسیاری از فرصت های شغلی و شبکه ای را ارائه می دهد، از جمله:... [-]


تماس