Boston University Questrom School of Business

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در Boston University Questrom School of Business ، ما هر روز تغییر شکل می دهیم. ما در حال تغییر شکل برنامه های موجود ، ایجاد برنامه های جدید ، و به دنبال روش های جدید برای گسترش تجربه دانش آموزان خود هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آنها مهارت ، بینش و ارتباطات ارزشمندی را از جامعه پر جنب و جوش ما کسب می کنند و به عنوان رهبرانی بسیار کارآمد وارد نیروی کار می شوند.

در Questrom ، نوآوری واقعاً مخفف الهام است. ما فقط بخاطر تغییرات تغییر نمی دهیم. ما آموزشی را که به دانشجویان خود ارائه می دهیم افزایش می دهیم و از طریق تحقیقات دانشکده خود انقلابی در عمل مدیریت ایجاد می کنیم. ما به جرقه زدن نوآوری که تعریف جدیدی دارد اعتقاد داریم.

ما موقعیت بی نظیری در آموزش تجارت داریم و در هر کاری که انجام می دهیم دنبال تعالی هستیم. ما بخشی از یکی از دانشگاههای تحقیقاتی برجسته در یک شهر بین المللی هستیم که به نوآوری معروف است.

ما رهبران مبتکر و اخلاقی را آماده می کنیم که تأثیر تجارت در جامعه را درک کرده و برای دنیا ارزش آفرینی می کنند. دانشجویان ما سیستم های سازمانی ، نقش حیاتی رهبری و نیروهایی را که اقتصاد جهانی را متحول می کنند ، درک می کنند. ما دانش و بینش علمی تولید می کنیم که از طریق تحقیق ، آموزش و مشارکت جامعه ، عملکردهای مدیریتی را پیش می برد. ما بسیار جدی وظیفه خود را می پذیریم که تجربه ای آموزشی به شما ارائه دهیم که دارای یک رهبر جهانی مسئول و پاسخگو باشد که بر کارمندان ، مشتریان ، مالکان و جوامعی که در آن فعالیت می کنید تأثیر مثبت بگذارد.

در Questrom ، ما بر ارائه نتایج استثنایی برای شما ، در داخل و خارج از کلاس ، تمرکز می کنیم. دانشکده قدرتمند ما شامل دانشمندان برجسته ، معلمان پویا و پزشکان باتجربه در دنیای واقعی از دنیای تجارت است. برنامه های درسی ما دقیق و طاقت فرساست ، زیرا مهارت های فکری ، بین فردی و تصمیم گیری خود را به آزمایش می گذارید. دانشجویان ما از سراسر جهان به اینجا می آیند و زمینه های مختلف آموزشی و فرهنگی و تجارب کاری را به ارمغان می آورند. شهر بوستون زمینه برجسته ای را به عنوان یک مرکز پیشرو در زمینه فن آوری بالا ، مراقبت های بهداشتی و کارآفرینی فراهم می کند.

مکان ها

بوستون

Address
Commonwealth Avenue,595
02215 بوستون, ماساچوست, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

برنامه ها

در حال حاضر هیچ برنامه ای برای نمایش

لطفا جستجو در بالا پالایش، لطفا دسته محبوب ما شوید و یا جستجوی یک لغت کلیدی.


... or simply by choosing your degree: