Cal Poly Pomona College of Business Administration

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

دانشکده مدیریت بازرگانی در کال پلی پومونا یک موسسه بین المللی AACSB-متعهد به ارائه دانش آموزان با دانش، مهارت و تجربه برای تبدیل شدن به رهبران جهانی معتبر است.

CBA ارائه می دهد برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد که توسط ایالات متحده و گزارش جهانی و پرینستون را نقد کنید، به ترتیب منادی شده است. کارشناسی ما در رشته علوم در دولت کسب و کار شامل هشت غلظت که از حسابداری به مدیریت عملیات به بازاریابی حرفه ای به همراه چند محدوده آهنگ برای کسانی که علاقه مند در یک میدان بسیار تخصصی مطالعه می باشد. CBA ادغام آموزش کسب و کار با دست بر روی معنی دار فرصت که شامل کارآموزی، خدمات اجتماعی و مسابقات کسب و کار و همچنین برنامه های منحصر به فرد ما است که ما امضاء تجارب یادگیری تماس بگیرید.

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی و کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی، درجه فنی بیشتر برای کسانی که می خواهند برای پیشبرد در زمینه تضمین اطلاعات - حرفه ای به دنبال پیشبرد حرفه خود می توانید یکی از دو برنامه فارغ التحصیل شب CBA دنبال کنند.

واقع در جنوب کالیفرنیا، CBA بدن دانش آموز بسیار متنوع است که منعکس کننده بازار جهانی عمل می کند. ما افتخار می کنیم به خودمان را یک موسسه اسپانیایی-به خدمت هستند و ما رتبه هفتم در سراسر کشور به تعداد مدارک تحصیلی در مقطع کارشناسی کسب و کار اهدا به دانش آموزان اقلیت است.

ماموریت

دانشکده مدیریت بازرگانی در کال پلی پومونا یک جامعه متنوع از دانش آموزان، معلم محققان، و کارکنان، از طریق استفاده از تئوری در عمل متعهد به یادگیری فعال است. شرکای کالج با سهامداران خود را برای توسعه افراد با مهارت ها و دانش موفق باشد و به منظور کمک در یک محیط پویا کسب و کار جهانی است.

چشم انداز

دانشکده مدیریت کسب و کار خواهد بود که مدرسه انتخابی دانش آموزان دستیابی به دنبال یک محیط پلی تکنیک به چالش کشیدن و برای رهبران صنعت جستجو برای کارمندان با استعداد. کالج خواهد شد برای لبه برش آن به رسمیت شناخته شده، یادگیری همراه با کار، برنامه های آکادمیک در زندگی حرفه ای متمرکز شده است، حل کننده مشکل نوآورانه با مهارت های ارتباطی موثر است. فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی و برنامه های درسی نیازهای سرعت در حال تغییر از جامعه کسب و کار جهانی رسیدگی در حالی که پرورش رهیافتهای اخلاقی به چالش کسب و کار. فراتر از یادگیری در کلاس درس، مراکز دانشگاهی و حرفه ای تعالی به عنوان آزمایشگاه زندگی برای دانش آموزان متنوع و دانشکده ما خدمت خواهد شد و منابع ارزشمند برای شرکای جامعه ما و رهبران صنعت.

اهداف یادگیری

از طریق شرکت در فرصت های یادگیری برنامه و همکاری برنامه، فارغ التحصیلان دانشکده مدیریت کسب و کار خواهد شد شایستگی زیر توسعه:

یادگیری هدف # 1

دانش آموزان تکمیل برنامه BSBA قادر به برقراری ارتباط موثر در محیط کسب و کار خواهد بود.

اهداف مسئول:

دانش آموزان در طول سخنرانی های گروه مهارت های ارتباطی دهان نشان خواهد داد. دانش آموزان نشان دادن مهارت های ارتباطی نوشته شده توسط تولید اسناد کسب و کار با کیفیت.

یادگیری هدف # 2

دانش آموزان تکمیل برنامه BSBA قادر به استفاده از تفکر انتقادی برای تصمیم گیری کسب و کار خواهد بود.

اهداف مسئول:

دانش آموزان از توانایی شناسایی مسائل کلیدی نشان می دهد. دانش آموزان توانایی پیدا کردن، خواندن و بررسی منابع اطلاعاتی نشان می دهد. دانش آموزان توانایی استفاده از تکنولوژی برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد. دانش آموزان توانایی برای حل مشکلات با استفاده از مهارت های کمی و کیفی مناسب نشان دهند. دانش آموزان اذعان خواهد و نظرات یکدیگر در نظر گرفتن زمانی شرکت در تصمیم گیری های گروه.

یادگیری هدف # 3

دانش آموزان تکمیل برنامه BSBA تأثیر جهانی شدن و تنوع در محیط کسب و کار را درک خواهد کرد.

اهداف مسئول:

دانش آموزان درک درستی از مفاهیم از مسائل جهانی در حال حاضر نشان می دهد. دانش آموزان درک درستی از مسائل فرهنگی و تنوع نشان می دهد. دانش آموزان زمانی که مسائل جهانی حل مشکلات کسب و کار در نظر بگیرند.

یادگیری هدف # 4

دانش آموزان تکمیل برنامه BSBA قادر به نشان دادن دانش از اصول اساسی در همه رشته های کسب و کار و مقابله با مشکلات کسب و کار از دیدگاه یکپارچه خواهد بود.

اهداف مسئول:

دانش آموزان درک درستی از مفاهیم و اصطلاحات اساسی از تمام رشته های کسب و کار نشان می دهد. دانش آموزان را درک خواهد کرد که چگونه یک اثر منطقه تابعی دیگر و رویکرد میان رشته ای و زمانی که حل مشکلات کسب و کار.

یادگیری هدف # 5

دانش آموزان تکمیل برنامه BSBA قادر به نشان دادن آگاهی از جنبه های اخلاقی و حقوقی محیط کسب و کار خواهد بود.

اهداف مسئول:

دانش آموزان از توانایی تشخیص جنبه های کلیدی از مسائل اخلاقی نشان می دهد. دانش آموزان توانایی تشخیص بین مسائل قانونی و اخلاقی نشان می دهد. دانش آموزان درک درستی از مسئولیت های اخلاقی در هر دو محیط دانشگاهی و کسب و کار نشان می دهد.

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
  • انگلیسی

بازدید کنید MBAs » بازدید کنید MScs »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

MBA

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA)

Campus تمام وقت پاره وقت September 2019 آمریکا Pomona

در دانشگاه شب کارشناسی ارشد برنامه مدیریت بازرگانی (MBA) است برای کار حرفه ای که مایل به گسترش دانش فعلی خود و افزایش پتانسیل حرفه ای خود را در حالی که ادامه اشتغال در طول روز خود طراحی شده است. [+]

شب در محوطه دانشگاه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی (MBA) برنامه برای حرفه ای ها کار که مایل به گسترش دانش فعلی خود و افزایش پتانسیل حرفه ای خود را در حالی که ادامه اشتغال در طول روز خود طراحی شده است.

در طول کوهورت، دانش آموزان یک بار البته تمام وقت از دو دوره در هر سه ماهه به برنامه های کامل در 6/4 است.

از ویژگی های این MBA کلاس های شب یک شب در هفته و یا گاهی اوقات در روزهای شنبه دیدار خواهد کرد. دانشکده فارغ التحصیل می شوند محققان و / یا متخصصان صنعت که همه بسیار در رشته های مربوطه خود واجد شرایط منتشر شده است. کلاس های درس با دسترسی بی سیم و شبکه های با سرعت بالا مجهز شده است. چند تاکیدات های شغلی موجود به جا بهتر مدرک خود را به نیازهای فردی خود هستند. کارکنان برجسته مشاوره ما شب دسترس به شما کمک است. راحتی ... [-]

ویدئو ها

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: An Overview

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Student Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Professor Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: Alumni Perspective

تماس

Cal Poly Pomona College of Business Administration

آدرس Cal Poly Pomona College of Business Administration 3801 West Temple Avenue Pomona, California 91768
Pomona, California, آمریکا
وب سایت http://www.cpp.edu/~cba/
تلفن +1 (909) 869-4894